Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 5 ile 6 nın arasında sadece boyut farkımı var ? Biri açıklasın hangisi daha alınabilir ?
  • NobleFighter kullanıcısına yanıt
    zahmet edip okursan 28 sayfa boyunca bunu tartıştık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayastefanos2007

bir kişide şu lig tv uygulama ya da digitürk play ya da dilediğin yerde uygulamalarında tv ya da video seyredebiliyor mu

desteklemiyor diyor bende

Denedim program açılıyor fakat videoları izleyemiyorsunuz. Asus Türkiye'ye mail atıp bildirin Zenfone 5'te bu uygulama çalışmıyor diye. Lig Tv uygulamasına kayıt olması gerekiyor belkide Asus telefonların.
  • haydarselim kullanıcısına yanıt
    acemiyim biraz bu konularda yazılım güncellemesi hakkında bir şey bulamadım telefon hakkında bölümünde bunla ilgili pek bir şey yoktu yani, aslında ben ve benim gibi arkadaşlar için bu yazılım güncellemesini manuel olarak nasıl yapılacağını anlatırsan bence çok iyi olur tabi sana zahmet olmazsa
  • arkadaslar telefonu belki hepinizden daha cok takip ettim ama z5'in bataryası bir günü çıkarıyor mu çıkarmıyor mu? sırf bataryası yüzünden z6'ya yöneldim, onun bundan da kötüymus yahu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelNaja

acemiyim biraz bu konularda yazılım güncellemesi hakkında bir şey bulamadım telefon hakkında bölümünde bunla ilgili pek bir şey yoktu yani, aslında ben ve benim gibi arkadaşlar için bu yazılım güncellemesini manuel olarak nasıl yapılacağını anlatırsan bence çok iyi olur tabi sana zahmet olmazsa

linkte orijinal var ben de basitçe anlatayım,
    asus'un sitesinden indirdiğiniz dosyayı açıyorsunuz onun içinden çıkan sıkıştırılmış dosyayı telefonunun hafızasında ana klasöre atıyorsunuz sonrasında bilgisayar ile bağlantısını kesiyorsunuz cihazın, diyor ki güncelleme var yapayım mı? yap diyorsunuz kendi kuruyor.

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/A500CG/Software_Update_SOP_140718.pdf

• quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

quote:

Orijinalden alıntı: ayastefanos2007

bir kişide şu lig tv uygulama ya da digitürk play ya da dilediğin yerde uygulamalarında tv ya da video seyredebiliyor mu

desteklemiyor diyor bende

Denedim program açılıyor fakat videoları izleyemiyorsunuz. Asus Türkiye'ye mail atıp bildirin Zenfone 5'te bu uygulama çalışmıyor diye. Lig Tv uygulamasına kayıt olması gerekiyor belkide Asus telefonların.

eğer öyleyse çok kötü net üzerinden açılıyor ama uygulamada açılması sorun bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z5de bildirim ledi var mı?

teşekkürler hocam yapıyorum ben de şimdi güncellemeyi, sen kurdum mu peki? yani artıları nelerdir hissedilir bir değişiklik var mı merak ettim gerçekten, genel de manuel güncelleme yapmayı sevmeyen temkinli biriyim de ondan biraz fazla soru soruyorum galiba
  • DelNaja kullanıcısına yanıt
    hocam valla benim için gelen en büyük özellik program yöneticisinde hepsini kapat seçeneğinin gelmesi, zaten gelen romu çok kullanmadım direk update ettim, yani çok fazla yorum yapmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunaySukru

Klik(SA) Tekno(SA) Anlamışsındır umarım ama ben gene açıklama yapayım. ikiside Sabancı gruba ait ha teknosa ha kliksa fark etmez yani UPS kargo şüpesiz en düzgü kargodur (3 senedir şirkette kargolar ile ilgileniyorum takip vs. vs.) Şubeleri az ama genede en sağlam işi UPS yapıyor. Son zamanlarda çok eleman aldılar tabi daha önce aras yurtiçi gibi ciddiyetsiz bir firmada çalışan birisine denk gelirsen sıkıntı yaparlar ama şube müdürünü bilgilendirirsen olayı hemen çözer.

Bende tam tersini düşünüyorum, en nefret ettiğim kargo firması UPS. Şu ana kadar 3 kere ups kargoya işim düştü, ikisinde benim adresimle hiç alakalı olmayan bir yere kimlik falan sormadan yeni aldığım telefonu bırakmışlardı. Kargoyu teslim alan kişi sonradan beni arayıp kardeş senin adına paket geldi bize dedi, düşün artık rezilliği.

anladım hocam çok sağol, ben biraz daha bekleyeceğim yazılım güncellemesi telefona direk gelmezse ilerleyen günler de yükleyebilirim belki tabi bir de herkesten eksisiyle artısıyla yorumları okumak gerekiyor beklemek en iyisi sağolasın tekrardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForBlack

quote:

Orijinalden alıntı: GunaySukru

Klik(SA) Tekno(SA) Anlamışsındır umarım ama ben gene açıklama yapayım. ikiside Sabancı gruba ait ha teknosa ha kliksa fark etmez yani UPS kargo şüpesiz en düzgü kargodur (3 senedir şirkette kargolar ile ilgileniyorum takip vs. vs.) Şubeleri az ama genede en sağlam işi UPS yapıyor. Son zamanlarda çok eleman aldılar tabi daha önce aras yurtiçi gibi ciddiyetsiz bir firmada çalışan birisine denk gelirsen sıkıntı yaparlar ama şube müdürünü bilgilendirirsen olayı hemen çözer.

Bende tam tersini düşünüyorum, en nefret ettiğim kargo firması UPS. Şu ana kadar 3 kere ups kargoya işim düştü, ikisinde benim adresimle hiç alakalı olmayan bir yere kimlik falan sormadan yeni aldığım telefonu bırakmışlardı. Kargoyu teslim alan kişi sonradan beni arayıp kardeş senin adına paket geldi bize dedi, düşün artık rezilliği.

Benim şikayetim de çok geç teslimat yapmalari. Aras ve ptt kargo ıstanbuldan bursaya ertesi gün teslimat yaparken ups 3-4 günü buluyor

hocam geleceğini sanmıyorum ben, çünkü çıkalı çok olmuş, zaten pdf'e baktıysan asus güncellemeyi bu şekilde vermiş. bilmiyorum cihaz üzerinden güncelleme geliyor mu? eğer herkes eski yazılım kullanıyorsa sıkıntılar mevcut olabilir bende cihaz gayet akıcı.
    ayarlar>hakkında>yazılım bilgileri yazan yerin ekran görüntüsünü atabilir misin bana?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarselim -- 17 Ağustos 2014; 2:00:48 >
    buyur hocam

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

hocam bak benim versiyon 1.16.40.50
    senin ki 1.15.40.35 yani epey eski, sanırım cihazın ilk yazılımı filan mutlaka fark edecektir.
    siteden kontrol ettim şimdi, yayınlanan ilk yazılım 1.14.40.16
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: Callouss

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Fotoğraftaki kumlanmalar , grenler noiseların derecelendirilmesi , iso yükseldikçe fotoğrafta olan kumlanma , kalite kaybı gibi kavramlar .

Arkadaşın eklediği fotoğraflarda başlangıç düzeyinde olan değerde bile kumlanma aşırı oranda mevcut

8 megapiksel olan bi kameraya ve beklentilere göre değerlendirirsek kamera kötü müdür diyorsunuz hocam ?

açıkcası umduğumdan kötü ama videosunu görmedim , videosu hakkında birşey diyemem

Sim kartı kestirmeye gittiğimde telefoncu kamerayı açtı. 13 mp diye mi sordu. Hayır 8 dedim.çoğu 13 lük ten iyi çekiyor dedi. Karar sizin.

telefoncular piksel piksel anadolu olan çin malı S4'e de orjinal diyor. hem de kodundan bakıp diyor bunu

anladım hocam sonuçta yazılımı veren asus bir zarar vereceğini düşünmüyorum ben de

bu arada yazılımı buradan indiriyoruz dimi?http://www.asus.com/tr/Tablets_Mobile/ASUS_ZenFone_5/HelpDesk_Download/ firmware seçeneğine tıklayıp 2014/08/06 tarihinde verilen güncellemeyi indirmeye başladım ama bunun için eski yazılımları yüklememiz gerekmiyor galiba yani direk son çıkanı yüklesekte yeterli midir?
    aynen öyle yaptım ben hocam, o dediğini indirdim sonra zip'i açtım içinden çıkan zip'i cihazın hafızasında main klasöre kopyaladım yükledi kendi sonra. şimdi iyi incele cihazı sonra aradaki farklı yazarsın buraya ben gelen yazılımı hiç kullanmadım nerdeyse.
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.