Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bnttn

aslında zen5 ile zen6 nın fotoğraf kalitesini karşılaştırmak lazım, bakalım 8 den 13 mp e geçiş nasıl gözüküyor onu görmek lazım (haftaiçi bi telefon alıcam zenfone alırsam ceker koyarım buraya resimleri)

sensör aynı olduğu için poster büyüklüğünde baskı almayacaksanız fotoğraf kalitesinin değişeceğini düşünmüyorum...
  • Gpsi Yandex navigasyon ile deneyebilirsiniz arkadaşlar ancak internetinizin de açık olması gerekiyor. Aracı olan bir z5 sahibi yok mu :) toplu taşımada da deneyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonun çektiği fotoğraflardan mı kastediyorsunuz? eğer öyleyse ben yarın veya öbür gün dışarı çıktığımda elimden geldiğinde fotoğraf çekmeye hatta tüm modları kullanmaya çalışacağım şuan konu açılınca bir deneme yaptım düşük ışık modunda gece çekimi beklenilenin üstünde bir de nesne algılama modu var yani sadece önde ki nesneyi algılayıp gerisini blurluyor ben en çok onu sevdim açıkçası, bence çok iyi kamera olup az çekim modu olacağına orta derece bir kamera olup daha fazla mod olması (tabi ki bu modlara uygun derece de bir kameradan bahsediyorum orta derken) daha önemli
  • kamera olayını abartmayın note3 le çektiğiim fotolarda bile grenlenme oluyor.bu cihazlar prof makine değil sonuçta.ayrıca ayarları da kurcalamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 17 Ağustos 2014; 0:47:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: haydarselim

quote:

telefonu alan alıyor ama nedense hiç foto paylaşımı yapılmıyor , yadırgadım bu durumu . sadece 4 fotoğraftan yorum yapabiliyorum belkide arkadaşın cihazında bir sorun var

elimizdeki data sadece 4 fotoyla kısıtlı

dün 2 tane fotoğraf paylaştım bir tanesi 5.8 mb olduğu için yüklenmedi buraya dropbox'a attım.

onları gördüm ama exif bilgileri yok , o yüzden birşey demedim .
    Ama senin fotoğrafın nedense bu diğer fotodan daha temiz gibi geldi bana .

kullanmayı bilmekle alakalı bence, 3GS ile moda çekimi yapıyor adamlar.

buyrun
    http://www.youtube.com/watch?v=TOoGjtSy7xY
  • otomatik mod / gece modu / Low light
  • blackcurse B kullanıcısına yanıt
    Yarin deneyecegim.

• haydarselim kullanıcısına yanıt
    hocam bu attığınız fotoğrafların sırası tam olarak çözemedim? o sonda ki zifiri karanlık düşük ışıkta mı çekildi yani? bana tam tersi gibi geldi
  • zenfone 6 var bende de.
    angry birds go da sıkıntı yaşadım 1 bölüm oynuyorsun bitiminde kilitleniyor vs. yazılımla düzeltilir umarım
  • DelNaja kullanıcısına yanıt
    öyle zaten, detaylı uzun açıklamaya gerek görmedim, anlaşılıyor fotolardan.
  • bir kişide şu lig tv uygulama ya da digitürk play ya da dilediğin yerde uygulamalarında tv ya da video seyredebiliyor mu

desteklemiyor diyor bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayastefanos2007 -- 17 Ağustos 2014; 1:06:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdobilal

quote:

Orijinalden alıntı: Taha Sanay

Hocm şişmeler derken neyi kast ettiniz bide kamerada ne sorunu var

kardes arada sisio arayuz program gec acilio tikanio felan on kamerada dusuk isikta hafif pembelesme oluyor arada kamerada sisme oluyor

Ben bunu ilk defa sizden duyuyorum daha önce başına gelen varsa söylesin lütfen hu donanımsal bişeydir çözülemez

• bu arada son yazılım güncellmesiniz yaptınız mı?

• quote:

Fotoğraftaki kumlanmalar , grenler noiseların derecelendirilmesi , iso yükseldikçe fotoğrafta olan kumlanma , kalite kaybı gibi kavramlar .

Arkadaşın eklediği fotoğraflarda başlangıç düzeyinde olan değerde bile kumlanma aşırı oranda mevcut

Anlamadım hocam teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon android L yi alırmı yardım lütfen hu telefonu almayı düşünüyorum bide flip cover nerden bulabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal kullanım senaryosunda 11saat kullanım sundu. Ekran parlaklığı sonda wifi sürekli açık olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 17 Ağustos 2014; 1:11:06 >
  • şuan telefonla ilgili en çok konuşulan navigasyon falan bunlar direk yazılımsal bence 4.4 ile çözülebilecek sorunlar oyunda ki sorunlarda öyle ama arayüz kasması şişmesi falan bana biraz işlemci sorunu gibi geldi servis hatası olabilir 1 hafta dolmadan devam ederse götürün derim telefonu

bu arada güncellemeyi kontrol ediyorum
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    haydarselim kullanıcısına yanıt
    fiyat performans açısından düşünürsek pil bence gayet yeterli, hemen hemen aynı randımanı ben de aldım bugün

bu arada hocam benim telefonda herhangi bir güncelleme gözükmüyor seninkinin tarihi 6 ağustosu gösteriyor zaten muhtemelen sana gelen telefon yeni güncelleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelNaja -- 17 Ağustos 2014; 1:18:21 >
  • DelNaja kullanıcısına yanıt
    sistemden kontrol ettiğimde gözükmüyordu zaten, indirip manuel yaptım güncellemeyi. siz cihazın versiyonunu kontrol edin.
  • bakın bir yazılım ile adamlar neler düzeltmiş.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.