Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok güzel duruyo. z5te aynısının küçüğü zaten farkı olmaz. teşekkürler
  • tabi arkadaşlar haklısınız 700 liraya aldığımız telefon dslr gibi fotoğraf çekmeli intel i7 4. nesil işlemci var gibi işlem yapmalı sony ultra hd 4k televizyonlar gibi ekranı olmalı bang and olufsen gibi de ses çıkarmalı, haklısınız valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

quote:

Orijinalden alıntı: ec1000

Gps 10 snde 9 uyduya kilitlendi hem de evin icinde. Sikinti yok bence.

Arkadaşlar birşey soracağım. GPS in çalışması için illa internete bağlı mi olması lazım. İnternet ı kapatıp gps açtığımda ne yerimi buluyor ne de yol Tarifi alabiliyorun. Ama neti açtığımda yerimi buluyor. Cahilligimi affedin.

Eğer kapalı bir alanda değilseniz ve offline haritaları olan iGO vs gibi bir navigasyon yazılımı kullanıyorsanız, gps açıkken internet kapalı olsa dahi konumunuzu bulup yol tarifi yapabilmesi lazım. Bu şartlara rağmen konum tespiti yapamıyorsa telefon yazılımsal ya da donanımsal olarak sıkıntılı olabilir.

Google Maps ve Yandex Navigasyon gibi online haritaları kullanan navigasyon uygulamalarıyla internet kapalı iken yol tarifi alamazsınız.

Telefona iGO, Navitel, Sygic, Navigon, TomTom vs gibi offline haritası olan bir navigasyon yazılımı yüklemeniz gerekiyor.

Igo yok hocam. telefonun haritalarindan bakıyorum. O halde benim gps te sıkıntı yok yani. En iyisi ıgo yüklemek. o sayede offline bile gps çalışacak. Doğru mu anladım .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Telefonda sorun yoksa çalışması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Fotoğraftaki kumlanmalar , grenler noiseların derecelendirilmesi , iso yükseldikçe fotoğrafta olan kumlanma , kalite kaybı gibi kavramlar .

Arkadaşın eklediği fotoğraflarda başlangıç düzeyinde olan değerde bile kumlanma aşırı oranda mevcut

8 megapiksel olan bi kameraya ve beklentilere göre değerlendirirsek kamera kötü müdür diyorsunuz hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

quote:

Orijinalden alıntı: gucl.ug

İgo nun playstore linkini atabilirsiniz bulamadım

Play Store linki aşağıda, ayrıca PM. :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.basarsoft.igo.javaclient&hl=tr

Hocam o PM den bi de ben alsam ☺

• quote:

Orijinalden alıntı: Callouss

quote:

Fotoğraftaki kumlanmalar , grenler noiseların derecelendirilmesi , iso yükseldikçe fotoğrafta olan kumlanma , kalite kaybı gibi kavramlar .

Arkadaşın eklediği fotoğraflarda başlangıç düzeyinde olan değerde bile kumlanma aşırı oranda mevcut

8 megapiksel olan bi kameraya ve beklentilere göre değerlendirirsek kamera kötü müdür diyorsunuz hocam ?

açıkcası umduğumdan kötü ama videosunu görmedim , videosu hakkında birşey diyemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 17 Ağustos 2014; 0:29:55 >

• aslında zen5 ile zen6 nın fotoğraf kalitesini karşılaştırmak lazım, bakalım 8 den 13 mp e geçiş nasıl gözüküyor onu görmek lazım (haftaiçi bi telefon alıcam zenfone alırsam ceker koyarım buraya resimleri)
  • quote:

quote:

quote:

açıkcası umduğumdan kötü ama videosunu görmedim , videosu hakkında birşey diyemem

Sim kartı kestirmeye gittiğimde telefoncu kamerayı açtı. 13 mp diye mi sordu. Hayır 8 dedim.çoğu 13 lük ten iyi çekiyor dedi. Karar sizin.

• Tam almaya karar vermiştim bu kamera hakkındaki olumsuz yorumlar canımı sıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ec1000 kullanıcısına yanıt
    Hocam kitlenmede sorun olmuyormuş zaten ancak yolda giderken kopma oluyor diyorlar bu çok önemli. Deneme imkanınız var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

quote:

quote:

quote:

Sim kartı kestirmeye gittiğimde telefoncu kamerayı açtı. 13 mp diye mi sordu. Hayır 8 dedim.çoğu 13 lük ten iyi çekiyor dedi. Karar sizin.

iso50 de noise oluşması benim için çok büyük handikap , ama kullanıcıdan kullanıcıya değişir .
    700TL lik telefon diyorsunuz ama hatırlayın C901 leri ,K850 leri onların fotoğraflar bunlara göre çok daha iyiydi .Ha diyeceksiniz ki o cihazlarda Xenon Flash vardı ve gece çekimleri çok iyiydi ama flash kaliteyi bu kadar yukarı çıkarmaz .

edit : ayrıca gündüz çekimlerinde de zaten x.flash kullanılmıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 17 Ağustos 2014; 0:40:25 >

• Alan arkadaşlar biraz fotoğraf atsalar

• hayır yani dünya devi apple telefonlarını 4 modeldir 8 mpx yapıyor, önemli olan mercek kalitesi, geçen sene xperia z kullanıyordum sözde 13 mpx olan telefon emin olun 8 mpx'lik zenfone'dan kötü çekim yapıyordu. şarj mevzuuna gelirsek, arkadaş hem ince olsun hem stabil olsun hem hayvan gibi işlemci olsun ama telefonun şarjı hiç bitmesin, bugün iphoneun şarjı yarım gün gidiyor 2000 liradan satılıyor ama peynir ekmek gibi de satıyor, kimse de ağlamıyor, bu böyle diye kabullenelim demiyorum evet ben de isterdim bir günü çıkarsın telefon ama yok kardeşim olmuyor hem ince hem de yüksek bataryalı bir telefon 2 GHZ olsa şarjı daha çabuk bitecekti bu telefonun. her şeye kötü taraftan bakmayın ya hu
  • herkesin değerlendirmesi başka, açıkçası çok kaliteli fotoğraf istiyorsanız gidin fotoğraf makinesi alın bence yani 8 mp ne verebilirse onu veriyor gidip amiral gemi telefonlarla kıyaslayıp neden kötü demeyin, ben gayet memnunum kalitesinden çektiğim fotoğraflar da herhangi bir kumlanma veya pixelleşme görmedim
  • vSt V kullanıcısına yanıt
    hocam kamera çok güzel, şu an üşenmesem size fotoğraf atardım, mail adresinizi verin atayım isterseniz. ya kamerayı kullanmayı bilmiyorlar ya da ayar yapmayı.
  • telefonu alan alıyor ama nedense hiç foto paylaşımı yapılmıyor , yadırgadım bu durumu . sadece 4 fotoğraftan yorum yapabiliyorum belkide arkadaşın cihazında bir sorun var

elimizdeki data sadece 4 fotoyla kısıtlı
  • quote:

telefonu alan alıyor ama nedense hiç foto paylaşımı yapılmıyor , yadırgadım bu durumu . sadece 4 fotoğraftan yorum yapabiliyorum belkide arkadaşın cihazında bir sorun var

dün 2 tane fotoğraf paylaştım bir tanesi 5.8 mb olduğu için yüklenmedi buraya dropbox'a attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

odanın ışını kapatıp "baykuş" modunda çektiğim fotoyu da ekliyorum. bu modda evet daha fazla ışık alıyor ama çıkan foto ne işe yarar bilemiyorum. yani Lumialardaki Pureview olyıyla falan karıştırmamak gerek.

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

biraz da cihaza alışmak lazım.uygun açı uygun ışık,el titretmeden çekme gibi.kendi adıma takip ettiğim bir cihaz ilgiyle okuyorum paylaşımları...iyi günlerde kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarselim

quote:

telefonu alan alıyor ama nedense hiç foto paylaşımı yapılmıyor , yadırgadım bu durumu . sadece 4 fotoğraftan yorum yapabiliyorum belkide arkadaşın cihazında bir sorun var

dün 2 tane fotoğraf paylaştım bir tanesi 5.8 mb olduğu için yüklenmedi buraya dropbox'a attım.

onları gördüm ama exif bilgileri yok , o yüzden birşey demedim .
    Ama senin fotoğrafın nedense bu diğer fotodan daha temiz gibi geldi bana .
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.