Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atkadaslar gsam battery programını kurup teelfonun sarzini tam kullanip degerleri buraya ekleyebilir misiniz?

• uyarlanmis kernellerle rahatlıkla overclock cekilebilecek ama uygun kernelleri beklemek zorundayiz

• ..scream.. hocam teşekkürler FM radyo rootladıktan sonra kullanılabilir vaziyette. zenfone 5
  • Arkadaslar ekran goruntusu nasıl alıcam yüzde 2 de batarya performansını koyayım

• quote:

Orijinalden alıntı: boncuk2004

..scream.. hocam teşekkürler FM radyo rootladıktan sonra kullanılabilir vaziyette. zenfone 5

Rica ederim.. Güle güle kullan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gucl.ug

Arkadaslar ekran goruntusu nasıl alıcam yüzde 2 de batarya performansını koyayım

Ses kısma ve güç butonuna aynı anda bas.
  • Tam almalık bir telefon gibi görünüyor. Hele marka asus olunca. Gerçi telefon tecrübesi yok ama yine de güven hissi veriyor nedense. Forum istanbul Avm'de var mıdır acaba Asus zenfone 5
  • Arkadaşlar ben ekran görüntüsü almak için böyle kısayol yaptım çok rahat oluyor, bu multitasking kısmını açan dokunmatik butona basılı tutunca ss alıyor. Ayarlarda asus ayarlarının içinde var
     Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

• ASUS Türkiye'ye bu telefonları sokar, devamını da getirirse rekabet için oldukça iyi olur diye düşünüyorum. Deli gibi kar payı, dağıtımcı ücreti vs. koydukları telefonları daha uygun fiyata alabiliriz böylece.

İncelemelere henüz bakamadım, cihaz elinde olan birisine de denk gelmedim. Ama GM ile arasında kalındıysa, ASUS'un teknik servis konusunda sıkıntıları olsa bile daha avantajlıdır bence.

Bir sene içinde Xperia'nın yeni çıkan modellerini almak istiyordum, ASUS çıtayı yükseltirse ona da yönelebilirim.
  • Arkadaşlar telefonun gps i nasıl deneyen oldu mu?
  • ben bugün akşamüstü aldım vardı renkleri. teşhirde hem 6 hem 5 var görebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

ben bugün akşamüstü aldım vardı renkleri. teşhirde hem 6 hem 5 var görebilirsin.

Tüh. Bugün gidecektim herhalde gelmemiştir diye gitmedim. Yarın bakacağım artık. Teşekkür ederim
  • Her türlü donanımı beni tatmin etti fakat bu pil konusunda ne durumda telefon acil birinin cevap vermesini istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dakamon

Her türlü donanımı beni tatmin etti fakat bu pil konusunda ne durumda telefon acil birinin cevap vermesini istiyorum

Abartılı internet kullanmayacaksan ve fazla oyun oynamıyorsan 1 veya 1.5 gün gittiğini okudum pek çok yerde ama doğru mudur bilemem
  • Yorumlardan sonra sanırım telefonu alacağım.Kılıf konusunda yardımcı olabilecek var mı? 80 tl ye teknosada var ama 80 tl ye kılıf mı olur !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail4040 -- 15 Ağustos 2014; 23:11:32 >
  • G sensor olmaması oyunlarda özellikle asphalt 8 de kötü olmazmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarselim

Arkadaşlar ben ekran görüntüsü almak için böyle kısayol yaptım çok rahat oluyor, bu multitasking kısmını açan dokunmatik butona basılı tutunca ss alıyor. Ayarlarda asus ayarlarının içinde var

Teşekkürler...

• Arka planda gereksiz açık uygulamalarım vardı. Parlaklığı fulledigim de oldu genelde otomatik veri çoğunlukla açıktı internetsiz kalmadım. 3 saat civarında muzik dinledim. Bir kaç gün içinde batarya kendini toplanacaktır. İlk sarjdan sonra elde ettiğim süre budur arkadaşlar

• gucl.ug G kullanıcısına yanıt
    G sensor olmaması kötü olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.