Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3g görüntülü konuşma yapan varmı arkadaşlar ? yapan varsa nasıl sorunsuz mu ?
  • Bir arkadaş geleceğinden bahsetmişti Sıcak Fırsatlarda

Asus neden üretiyor ki 2 versiyon , üret işte tek versiyon o da çift simli olsun . Türkiyedeki distribütörlerden harbi nefret ediyorum

5'in Son A500KL versiyonu da 4G li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 15 Ağustos 2014; 21:37:48 >
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    sıcak fırsatlarda yazıldı. asus tr böyle bi şey yok demiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

ROOTTAN SONRA FM RADYOYU AKTİF ETMEK İÇİN:

Roottan sonra titanium backup uygulamasını kurun. YEDEKLEME-GERİ YÜKLEME seçeneğine girin. Oradan uygulamaları aşağı doğru sürükleyerek alfabetik sıraya göre f kısmında Fm Radyo uygulamasını göreceksiniz. Dondurulmuş olacak. Uygulamanın üstüne basın. Ve hemen yukarıda Çöz yazan yere basın. İşlem bu kadar. Artık Menüde radyo uygulaması gözükecektir. Güle güle kullanın :)

Eline sağlık hocam.

bir ara fırsat bulunca ben de zenfone 6 için yapmayı düşünüyorum.

peki şöyle bir sorum olacak.

telefonu root ettik, titanium backup kurduk, radyoyu aktive ettik.
    sonra unroot etsek radyo uygulaması kalır mı? Kalır diye tahmin ediyorum.
    Siz ne dersiniz?

Ayrıca unroot olayının çalıştığını teyit etmek lazım. sonra cihaz garanti dışı kalmasın

• crista galli C kullanıcısına yanıt
    ben yinede beklerim hem fiyat kırılır biraz , çift sim istiyoruz diye illa 6mı alacağım . ben 5 i beğendim

Flaş istiyorsan 5 al , çift sim istiyorsan 6 al

Asus TR nin ......
  • İntel atom ilginç olmuş acaba bir telefon için bataryayı nasıl etkileyecek..
  • Ben uzun süre fiyat düşmez diye düşünüyorum.
    Asus me 372 CG Fonepade aldım 649 tl şu an bu ürün 898 tl teknosada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: herschell

İntel atom ilginç olmuş acaba bir telefon için bataryayı nasıl etkileyecek..

Şuan pili %100 seviyesine kadar doldurdum ekran ve ses tam orta ayarda oyun oynanıyor Zenfone 5'te. Bakalım ne kadar oyun süresi verecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzzd

Dikkatimi bir şey çekti inceleme sitelerinde 2580 2.0 Ghz ama satışta sadece 2560 1.6 Ghz Burada ASUS tarafından yapılan bir artniyet var.

artniyet mi yoksa TR'ye gönderilecek sonraki partilerin z2580'li olacağının planı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoomail

quote:

Roottan sonra titanium backup uygulamasını kurun. YEDEKLEME-GERİ YÜKLEME seçeneğine girin. Oradan uygulamaları aşağı doğru sürükleyerek alfabetik sıraya göre f kısmında Fm Radyo uygulamasını göreceksiniz. Dondurulmuş olacak. Uygulamanın üstüne basın. Ve hemen yukarıda Çöz yazan yere basın. İşlem bu kadar. Artık Menüde radyo uygulaması gözükecektir. Güle güle kullanın :)

Eline sağlık hocam.

Siz ne dersiniz?

Ayrıca unroot olayının çalıştığını teyit etmek lazım. sonra cihaz garanti dışı kalmasın

Rica ederim... Banada unroottan sonra kalır gibi geliyor ancak denemek lazım. Ayrıca root yapıp bence tekrar unroot etmeyin. Hani anlıyorum sizi garanti için unroot tabiki şart ama hazır rootluyken bence tadını çıkarın. Bakın ben şuan gereksiz uygulamaları dondurdum hem ram den yer açtım hem de batarya sürem uzuyor. Oyun ve uygulamalardaki reklamlardan kurtuldum. Radyoyu aktif ettim. Kısaca demek istediğim rootun içinde özgürlük var.. diyelimki cihaz rootlu ve garantiye verdiniz. Asuslarda samsungdaki knox sayacı yok. Kimse kolay kolay anlamaz. Anlasa bile garantiye hangi şartlarda verirsiniz ki? Ya ekran kırılır, ya yedek parça lazım olur. Bu dediklerim zaten kullanıcı hatasıyla özdeşleşecegi için her ihtimalle para isterler sizden.. yani ôzetle bence rootun cihazın tadını çıkarın derim.

Bu arada yanlış anlaşılmasın sadece düşüncemi paylaştım. Kimseyi roota yönlendirmeye çalışmıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isoomail

quote:

Eline sağlık hocam.

Siz ne dersiniz?

Rica ederim... Banada unroottan sonra kalır gibi geliyor ancak denemek lazım. Ayrıca root yapıp bence tekrar unroot etmeyin. Hani anlıyorum sizi garanti için unroot tabiki şart ama hazır rootluyken bence tadını çıkarın. Bakın ben şuan gereksiz uygulamaları dondurdum hem ram den yer açtım hem de batarya sürem uzuyor. Oyun ve uygulamalardaki reklamlardan kurtuldum. Radyoyu aktif ettim. Kısaca demek istediğim rootun içinde özgürlük var.. diyelimki cihaz rootlu ve garantiye verdiniz. Asuslarda samsungdaki knox sayacı yok. Kimse kolay kolay anlamaz. Anlasa bile garantiye hangi şartlarda verirsiniz ki? Ya ekran kırılır, ya yedek parça lazım olur. Bu dediklerim zaten kullanıcı hatasıyla özdeşleşecegi için her ihtimalle para isterler sizden.. yani ôzetle bence rootun cihazın tadını çıkarın derim.

Bu arada yanlış anlaşılmasın sadece düşüncemi paylaştım. Kimseyi roota yönlendirmeye çalışmıyorum :)

bu olayın aynısını HTC 8X de yaptı , ben telefonu ilk aldığımda eminim Radyo yoktu , sonra güncellemeler yapınca bir baktık ki radyo geldi .

amaç bandrolden kaçmak .

• resimlerde zenfone g2 den büyük gözüküyor
  • Telefonda donanımsal olarak mevcut olan bir şeyi neden deactive ederler hiç anlamıyorum. Bize radyo apk verseniz onu kursak olmaz mı acaba? Belki de işlemci de aynı hızı sabitlenmiş sadece

Edit: abv autocorrect

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarselim -- 15 Ağustos 2014; 22:05:58 >
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Evet amaç cihazı ucuza piyasaya sürmek. Devlete bandrol parası vermemek...

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ram ve Şarj için saydıklarını nasıl yaparız kısaca bir anlatır mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarselim -- 15 Ağustos 2014; 22:00:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarselim

Telefonda donanımsal olarak mevcut olan bir şeyi neden deactive ederler hiç anlamıyorum. Bize radyo AKPINAR verseniz onu kursak olmaz mı acaba? Belki de işlemci de aynı hızı sabitlenmiş sadece

Bandrol parası vermemek ve cihazı ucuza piyasaya sürmek için yapılmış.. Ayrıca ne kadar verimli olur bilemem ama overclock ile işlemci hızını da artırabiliriz.

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Valla bence İdeal işlemci daha fazla olsa şarj daha az giderdi arkadaşlar abartıyor

• quote:

Hocam bu ram ve Şarj için saydıklarını nasıl yaparız kısaca bir anlatır mısın?

Root edip titanium backup ile kullanmadığınız uygulamaları (sistem uygulamaları da dahil) dondurup hem ram den yer açıp hem de batarya süresine etki edebilirsiniz...

• quote:

Valla bence İdeal işlemci daha fazla olsa şarj daha az giderdi arkadaşlar abartıyor

Bencede öyle , haklisiniz..

• Arkadaşlar yardıma ihtiyacı olan varsa sorsun istediğini. Asus Zenfone 5 kırmızı rengini aldım bugün
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.