Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mathews

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

Arkadaşlar zenfone 5 î rootladim. İşte ilk sürpriz : DAHİLİ FM RADYO VAR ... Titanium backup ta sistem dosyalarında dondurulmuş olarak gözüküyor. Ufak bir çözme işlemiyle kullanılır hale geliyor... Bilginize....

Çok onemli bir gelisme bu, kisaca hocam adamsin demek istiyorum. Radyo yok diye bende dahil laf edenler sirf bu yüzden binlerce müşterinin şu anda yüzleri sırıtıyordur.

Yalnız garanti bitmeden açmam radyoyu cihaz daha yeni geldi yeni çıktı ilerisi için hersey muhtesem olacak

:) estağfurullah.. garantiyi dert etmeyin bence. Root için verilen apk da unroot işlemide var. Henüz denemedim ancak işe yarayacağını tahmin ediyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Bu konunun ilk mesajını takip edin sürekli güncelliyorum. Yazılı inceleme 2 - 3 gün sürebilir. Çok fazla detaya ineceğim

Tesekkurler hocam merakla bekliyorum
    Incelemeyi. Buarada ayri bir konumu acilacak inceleme icin yoksa bu konudami olacak acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Bu konunun ilk mesajını takip edin sürekli güncelliyorum. Yazılı inceleme 2 - 3 gün sürebilir. Çok fazla detaya ineceğim

Tesekkurler hocam merakla bekliyorum
    Incelemeyi. Buarada ayri bir konumu acilacak inceleme icin yoksa bu konudami olacak acaba?

Bu konudan devam edeceğim. İnceleme sona erdiğinde elimde bulunan diğer telefonlar ile çarpıştırmayı düşünüyorum Biraz zamana ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 15 Ağustos 2014; 20:26:17 >

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    telefonu unroot yaptığımızda gitmez heralde
  • arkadaşlar telefon yaklaşık 5 saattir falan elimde şarjı azaldığı için şarja taktım %100 dolduktan sonra şarj performansıyla ilgili detayları yazacağım buraya, bunun dışında yüklediğim uygulamalarda veya fotoğraf çekimlerinde herhangi bir sıkıntı yaşamadım gayet stabil durum da ısınma olayı standart şekilde şimdilik bir problem yok yalnız telefonun arka kapağını açarken ilk başta dikkat edin derim telefonun sağlamlığından arka kapak biraz zor açılıyor uygulayacağınız gücü iyi ayarlayın birden elinizden uçup yazık olmasın telefona
  • hocam ağzından bal damlıyor otg desteğinin de kitkat ile geleceğini teknoseyirde zenfone yorumlarında belirtilen bir kaynaktan okudum. Zaten işlemci destekliyor gerisi yazılımsal. O vakit millet teknosalarda telefon için birbirini parçalar benden söylemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JagerBomb -- 15 Ağustos 2014; 20:30:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AH MEN

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: AH MEN

kardeşim internetten alma mantığını anlamamışsın sanırsam. ürünü geri iade hakkım var bunu telefonda da sordum verebiliyorum. bunu anlamak istemiyorsan birşey diyemem fakat benim hakkım olan birşeyede yapma DİYEMEZSİN ;)
    iyilik olsun diye yazdık madem zenfone yokmuş ama iyilik yapılmaz sizin gibilere !

iade hakkı keyfi değil, alırsın kutusunu açmadan iade dersin. amaç bu. yoksa al kullan beğenmezsen geri getir değil :)

kardeşim iade hakkı tamamen KEYFİdir.
    http://forum.memurlar.net/konu/1812418/son.sayfa
    az araştırın lütfen.
    ben alırım telefonu kullanırım ( sim takmadan takınca sanırsam iade alınmıyo gibi bi madde vardı )
    rengini sevmem geri veririm. istersen iddayada girelim ?

ordaki keyf, lafı, alırım kullanırım sonra iade ederim manasında öyle bir hakkın yok. telefonu açmışsın derler apışıp kalırsın. milleti yanlış yönledirme. firmadan firmaya göre değişen bir uygulamadır bu ama resmiyette paketi açılmış ürünleri özellikle sim kartlı ürünleri almayabilirler. almaları bunun kesin olduğu anlamına gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

quote:

Orijinalden alıntı: assam757

hocam bugün telefonu kardeşime aldık bana sorarsan on numara telefon asfalt 8 +müzik eşliğinde kasmadan çok güzel oynanabiliyor. Kamera 5m ama hakkını veriyor bide led bi flaş olsaysı tadından yenmezdi bana sorarsan bu fiyata artısı çok eksisi hiç yok (flaş hariç)

Hocam olayın performansında değilim ben. Telefona resmen üvey evlat muamelesi yapılmış.

Flash yok, TR'ye gelen versiyonu sanırım 1200 mAh pil. 3 sene aldığım önce Galaxy Gio'da bile 1250 mAh pil var. Ön kamera desen hep karanlık gösteriyormuş. Pili 1200 mAh mı? Sarj süresini falan yazabilir misin?

hocam şimi şöyle tel şimdi batarya 1600mAh ve dediğiniz gibi ön kamera karalık gçsteriyo şimdi fark ettim ama telin bir diğer versiyonu türkiyeye gelirse güzel olur şarj süresine gelince daha denemedim ama şarj bitim doldurduktan sonra süreyi yazarım buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Vazelin

telefonu unroot yaptığımızda gitmez heralde

Çözdükten sonra gideceğini bende tahmin etmiyorum. Yalnız denemek lazım..

• arkadaşlar anneme almayı planlıyoruz bu zenfone 5 i asus olduğu için güvenimde fazla biraz general mobile falan demeyin sattım kurtuldum aşırı derece çöp bi telefon sizce almalı mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

hocam ağzından bal damlıyor otg desteğinin de kitkat ile geleceğini teknoseyirde zenfone yorumlarında belirtilen bir kaynaktan okudum. Zaten işlemci destekliyor gerisi yazılımsal. O vakit millet teknosalarda telefon için birbirini parçalar benden söylemesi.

Dediginiz gibi sonuçta yazılımsal. Müsait olduğumda otg desteği için biraz araştırma yapacağım. Belki bir çaresini buluruz ;)

• Meraxes kullanıcısına yanıt
    zenfone 4 daha şık ve kullanışlı olabilir 5 ve 6 cidden büyük gelebilir ama kamera olayı diyorsan 5 alabilirsin, telefon gayet iyi durumda gm devrini kapatır
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelNaja

zenfone 4 daha şık ve kullanışlı olabilir 5 ve 6 cidden büyük gelebilir ama kamera olayı diyorsan 5 alabilirsin, telefon gayet iyi durumda gm devrini kapatır

teşekkürler hocam izmirde teknosalardan bulabilirim heralde?
  • zenfone 5 inceledim bugün teknosada

samsung s4 ü kırasım geldi

bu telefon satış rekorları kırar,zaten mağazda bi tane kalmış talan etmişler o da teşhir ürünü
  • Siyah renkli Zenphone 5'i satın aldım. Şu an 3G aboneliğim olmadığı için Wifi'dan film izliyorum.
    Umarım bu konuda güzel paylaşımlar olur. Pantolon gömlek gibi gereksiz tartışmalar özelden yapılsa çok iyi olur. boşuna okuyoruz bu mesajları, zaman kaybı oluyor.
    Cihazla birlikte siyah renkli bumper case de satın aldım orijinal Asus 29 TL. satış elemanının gereksiz konuşmalarını saymazsak güzel bir alışveriş oldu.
    Konuyu derli toplu tutabilirsek alacak olanlara da almış olanlara da daha faydalı olabiliriz. sanırım önemli konuların 1. sayfaya eklenmeye devam etmesi güzel olur. konuya giren önce ilk sayfayı okusun
    Alanlar güle güle kullansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmerian

ramazan biteli 1 ay oluyor

Arkadaş demiş 31 Ağustosa kadar geçerli diye ama mevcut üyeler içinmiş zaten
    Adı üstünde ramazanda alış veriş yapanlara veriliyormuş indirim.
  • Meraxes kullanıcısına yanıt
    teknosa sitesinden bakabilirsin dostum hangi mağazalara geldiğine falan

bence bu telefona kılıf almak biraz gereksiz gibi geliyor, arka kapak zaten telefonun tüm kenarlarını ve köşelerini kaplayacak şekilde ve çıkarılabilir, herhangi bir çizik soyulma gibi durum da çıkar yenisini tak olsun bitsin ekran jelatini şart ama çıksa da yaptırsam bir an önce şuan ekranı çizme korkusu yaşıyorum resmen
  • 5'in çift simlisi gelirse alırım , sanırım eylülde gelecek
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    beklemeyin derim hocam asus'tan öyle bir bilgi gelmedi çift sim özelliği 6'da var sadece
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    öyle bi şey yok. yeni bi versiyonu gelmeyecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.