Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

arkadaşlar kaç dakika sürüyor bu iş

iki guncelleme 10dk suruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Zenfone 5 cihazini s4 miniyle takas etmek varsa bana ulassin dukkanimda var faturali garantili ciziksizdir

zenfone 5 e karşılık s4 mini ilginçmiş

Zenfone piyasasini bin lira filan saniyorsun galiba ? Piyasaya bi bakmani oneririm

fiyatı bende biliyorum samsung burnundan kıl aldırmıyor malesef
    tam s4 mini alma arifesindeydim ki zenfone 5 çıktı ve zenfone 5 aldım fiyatını hakeden telefon hangisi dersen elbetteki zenfone 5 derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• VioLee kullanıcısına yanıt
    s4 mini HB'de 900 lira. sende Z5 var karşılığında S4 mini mi istiyorsun? yoksa tersi mi?

• Asus'un sayfasına download linklerini koymuşlar

• genc1923 G kullanıcısına yanıt
    biraç saat önce gözükmüyordu ama şimdi kontrol ettim ww'ler var. bir daha bak istersen.

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Tersi hocam s4 mini vericem hbde 900 lira evet 650 e veriyorum zaten cihazi bi tane z5 buldum ama onunda aşınmalari var

• ne asus.com da var nede asus.com.tr de var
    ikisinede baktım ww ler yok.

Samsung bu telefonu nasıl bu kadar pahalıya satabiliyor? Bu telefonun Zenfone 5'ten tek iyi yanı şarj süresidir bence.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5952&idPhone2=5375

• arkadaşlar tekrar 4.3 nasıl dönüyoruz,ya da 4.4'de çalışan root varmı?
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Z5 in sadece wifiye bagli oyun oynamadiginiz surece aldiginiz ekran suresi nedir ben yarin obur gun alirim z5 i tek korku sarj suresi

S4 950 lirayken s4 mini 900 mü :) geçen gün carrefourda 700 küsüre gördüm s4 miniyi . hocam aslında sıfırına değilde 2. Eline bakmak lazım çünkü iki tarafta ikinci el . S4 miniler 500 e kadar düştü . Ama mantıksız bir takas değil, biraz daha bekleyin bulursunuz birini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferihsn -- 3 Ekim 2014; 18:43:49 >
  • hala güncel diyo beee

not:bugün aldım daha hayırlı olsun = like
  • Avea woops a geçtim Daha önce internete hep wifi ile bağlanıyordum. Hiç ihtiyat duydumadım, bilmiyorum. Ya interneti 3g nasıl yapabilirim. E harfi ile giriyor. Yavaş yani Evde s4 var onda 3g çekiyor. Ayarlarını bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi ?
  • Arkadaşlar Asus zenfone 5 telefonumun kulaklığını kaybeytim bildiğiniz kaliteli kulaklık varsa onerirmisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni guncellemeyi yapınca cok sacma birsey oldu. Blacklist yani kara liste uygulamam vardı. Sarı siyah bir amblemi var.

Yeni güncellemeden sonra, yasakladıgım sms ler geliyor bildirime, ancak bildirime dokundugum zaman, mesaj açılır gibi oluyor. Ama boş çıkıyor. Sonra blacklistin engellenen mesajlarına gidiyorum, o gelen mesaj orda.

Sonuc olarak blacklist uygulamam yalan oldu gibi bu yeni güncelleme ile. Acaba kendisinin engelleme uygulamasıyla çakışıyor mu acaba ? Çok saçma oldu ya

• devilucifer85 kullanıcısına yanıt
    blacklist demişken sağdan soldan bir sürü reklam sms'i geliyor. bunların çoğu isimle gönderiyor, numarası yok. bunları engellemek istiyorum ama geçersiz numara hatası veriyor ve engelleme yapmıyor. bunun için illa ki bir blacklist uygulaması mı kurmam lazım?

• Portable charger tavsiyesi olan var mı? Ebayde solarenerji ile calısan cok güzel bataryalar var. Super, alasım geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

blacklist demişken sağdan soldan bir sürü reklam sms'i geliyor. bunların çoğu isimle gönderiyor, numarası yok. bunları engellemek istiyorum ama geçersiz numara hatası veriyor ve engelleme yapmıyor. bunun için illa ki bir blacklist uygulaması mı kurmam lazım?

Aynen, eger telefonunki engelleseydi blacklisti yuklemezdim, bir de uygulamayı satın aldım extra ozellikleri oluyor. Tavsiye ederim de bu çakışma işini çömemiz lazım, hatta telefonun uygulamasını iptal edemiyor muyuz?

• devilucifer85 kullanıcısına yanıt
    uygulamanın linkini gönderir misin? ben de deniyeyim

• 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.