Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kajmerian

telefonumda klavye sorunu oldum j ye basıyorum l falan çıkıyor sizde de böyle birşey oldu mu ?

yeni güncelleme geldi. Sorunu düzelttiler playstoreden güncelleyin klavyeyi
  • Güncelleme ile düzeldi ayrıca 4.4 için asus türkiye twitter hesabına bakmanizi tavsiye ederim acele etmeyin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inatla asus sistesinde ww güncellemeyi bekliyorum fakat anlaşılan hemen hemen herkes geçmiş durumda 4.4'e gümlemek istemiyorum ama dayanamayıp geçecem gibi
  • Bir fark var mı? Değer mi 4.4 e geçmeye? Beklediğimize değdi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 3 Ekim 2014; 14:07:28 >
  • 1.18.40.10 yani 4.3 e geri döndüm 4.4.2 ye root atılamamasından dolayı. İlerde sağlam root çıkarsa geçerim, zaten bir farkını da görmedim 4.3 den. 1-2 biryer süslemişler, hepsi o. Arka planda pil iyileşmesi varsa bilemem, benim pilim zaten iyi gidiyordu.

Acelesi yok beklesin 1 hafta.
  • 1 18 40 10 güncellemesini hafıza kartına attım kartı telefona taktım telefon kendini resetledi şimdi asus yazısı var altında dönen bi işaret... Bu iş ne kadar sürüyor arkadaşlar böyle olması normal mi güncelleme yapan arkadaslar bilgi verirse sevinirim
  • 2smoke kullanıcısına yanıt
    bende biraz bekleme taraftarıyım. bu arada usb debug vs bahsettin böyle bir durum yaşamamak için ne yapmalıyız ? ben telefonu pc'ye tanıtamıyorum zaten. Xp kullanıyorum. Telefonu kitlenen arkadaşlar ne yapıyorda böyle oluyor ?
  • teşekkürler @rbcntechnic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kajmerian -- 3 Ekim 2014; 14:19:57 >
  • arkadaşlar yukarıdaki mesaja cevap verecek olan varmı telefon 10 dakikadır bu şekilde bekliyor yardım lütfen ne yapmalıyım
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    evet güncelleme işlemi o şekilde oluyor yakında biter sanırım
  • Fabrika ayarlarına dönerseniz usb debug kapandığından pc ile bağlantı kesiliyor, cihaz zaten açılmıyorsa birdaha hiç açamıyorsunuz. O yüzden cihaz açılmıyor fastboot üzerinden fabrika ayarlarına dönemeyin. usb debug açık olduğu sürece bir şekilde kurtarılır cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

1 18 40 10 güncellemesini hafıza kartına attım kartı telefona taktım telefon kendini resetledi şimdi asus yazısı var altında dönen bi işaret... Bu iş ne kadar sürüyor arkadaşlar böyle olması normal mi güncelleme yapan arkadaslar bilgi verirse sevinirim

ben direk telefona attım hocam toplam 10 dakika falan sürdü bütün işlemler

• arkadaşlar kaç dakika sürüyor bu iş
  • valla görünen oki 4.4 sancılı doğdu ben beklicem tam stabil olması için
    4.3 den memnunum bayram da arama yapcaz sms atcaz whatsapp dan yazcaz facebook messenger falan derken düzgün çalışması lazım aletin ki bunları yapabilelim
    beklemek gerek biraz daha

• yarım saat oldu neredeyse hala güncelleme için asus yazısının altındaki yuvarlak simge dönüp duruyor ne yapmamı önerirsiniz.
  • Tabiki bekleyin arkadaşlar. Resmi biryerden yayınlansın .
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Hocam güncellemeyi hafıza kartına neden attın, cihazı kendi hafızasına atacaktın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Hocam güncellemeyi hafıza kartına neden attın, cihazı kendi hafızasına atacaktın.

cihazı kapattım açtım hafıza kartından kendi hafızasına taşıdım güncelleme dosyasını tekrar denedim ve oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail4040

Hafızada 9 gb boş yer olduğu halde kurarken böyle bir hata alıyorum.Yardım edebilecek varmı?

Yardim edecek kimse yok mu ?

• Whatsapp mesajlarını 5-10dk geç alan var mi arkadaşlar? 4.3 ya da 4.4 ikisinde dr aynı. Eskiden çok stabil çalışıyordu.

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.