Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onu bunu bilmem de fiyatina göre çok baba telefon.GM discovery alacaginiza kesinlikle bunu alin.Hem kasasi kaliteli RAM durumu iyi ama bulmasi çok zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devilucifer85 kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım siteden.bataryası 2110 мАч gözüküyor.işlemcisi de intel Atom Z2580, 2000 МГц.
  • quote:

Orijinalden alıntı: social

cpu 2.0 degerlerıne zaten çok zor çıkacaktır,o yuzden 1.6 veya 2.0 cok fark etmez

peki anladığım kadarıyla 2.0 almanın bi anlamı yok.zaten bataryada aynı 2 sinde.Renk tercihiniz ne oldu sizin?
  • Beyler ilginç bir hata oldu bugün misal bir görüşme yaptım sonra kapattım tekrar aramaya basınca ağ hatası bilmem ne yazıyor arama yapmıyor bir bildirim geldiğinde sesi kulak sesinden çıkıyor arka dan çıkmıyor yediden başlatınca yada kapatıp açınca düzeliyor garip

Telefonum zenfone 6. Zf 5 de aynı problemi yaşayan oldu mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sauzak S kullanıcısına yanıt
    siyah ve kırmızı aldım,zaten kapak harici heryeri aynı cihazların sadece arka kapak renklı
    Kılıfla falan kullanacaksanız onemı kalmıyor
  • Merhaba ,
    3-4 gün önce aynı durumla bende karşılaştım. Rehberimdeki kimi aramaya çalıştıysam ağ hatası diye bir cevap aldım.
    Telefonu kapattım ve tekrar açtım sorun düzeldi, fakat insanın canı sıkılabiliyor böyle durumlarda..
  • bios25 kullanıcısına yanıt
    hattınız ne acaba,ayrıca sim kesilme mi yoksa micro mu
  • social kullanıcısına yanıt
    sim kesme değil,avea kendinden küçük..
  • Can sıkıcı oluyor gerçekten benim hattı avea sim kesilme değil 1 aydır kullanıyorum böyle sorun yoktu dün ve bugün oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DhAk kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba cihazın ses konusu ile ilgili şunu söyleyebilirim ses gerçektende az muziklerinizi ya da zil sesinizi 320 kbps olarak seçerseniz belki biraz fark yaratabilir telefonun içinde bulunan ekolayzır modunu kullanmadım.

• Zf5 kullanıyorum hiç ağ hatası uyarısı almadım alan oluyorsa arkadaşın yaptığı gibi kapatıp açın yada uçak modunu açıp kapatın deneyin...

• selami023 kullanıcısına yanıt
    telefonun içindeki ekolayzer modu nedir, nasıl kullanılıyor?
  • HakanGurol H kullanıcısına yanıt
    Merhaba telefonumuzda iki mp3 player var ve her ikisinde de ekolayzır modu var mp3 player açın ayarlardan ekolayzır modunu açın ve kendinize göre ses modu oluşturun ben daha önce kullanmadım çünkü telefonun sesi zaten az ekolayzır ile artacağını düşünmüyorum...
     Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selami023 -- 29 Eylül 2014; 17:57:49 >
  • bios25 kullanıcısına yanıt
    bir iki bende de yapmıştı, rehberi google plus üzerinden kullanıyorum ona yormuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: selami023

Merhaba telefonumuzda iki mp3 player var ve her ikisinde de ekolayzır modu var mp3 player açın ayarlardan ekolayzır modunu açın ve kendinize göre ses modu oluşturun ben daha önce kullanmadım çünkü telefonun sesi zaten az ekolayzır ile artacağını düşünmüyorum...
     Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

gördüm teşekkürler,

• arkadaşlar;

telefonun ön hopörlerinden cızıltı gelen var mı? servise de gönderdim sorun yok deyip yazılımı güncellemişler sadece. ama hala daha cızıltıyı geliyor
  • Ses için konu açtım da millet pek oralı olmadı. :) Halbuki deniyen herkes müziğe doyacak. Anlatmak için nasıl denir, HTC lerdeki beats audio denilen geliştirme bunun yanında ACIKO ekolayzır gibi kalır. :))

VIPER FX diyorum o kadar. Nokta...

Root'lu olan cihazlar muhakkak yüklesin. Beğenmezseniz ben burdayım.

http://forum.donanimhaber.com/m_97761424/f_//tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 30 Eylül 2014; 8:45:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bios25

Merhaba ,
    3-4 gün önce aynı durumla bende karşılaştım. Rehberimdeki kimi aramaya çalıştıysam ağ hatası diye bir cevap aldım.
    Telefonu kapattım ve tekrar açtım sorun düzeldi, fakat insanın canı sıkılabiliyor böyle durumlarda..

Ben bu durumu s3 mini ile yaşadım. Telefon çekiyor ama ne sizi arayabiliyorlar ne siz arama yapabiliyorsunuz. Telefonu yeniden başlatınca sorun ortadan kalkıyor. Hattım o zaman AVEA idi. Bir hafta içinde VODAFONE'a geçiş yaptım. Vodafone'a geçtikten sonra s3 mini ile bu tarz bir şey yaşamadım. Telefon bozuldu sanmıştım ama zenfone 5 alınca miniyi kardeşime verdim. Onun hattı turkcell onda da böyle bir sorun olmadı. Ya benim kullandığım sim kart bozuktu ya da avea problemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProgreSsive aTTacK -- 29 Eylül 2014; 18:15:41 >
  • 2smoke kullanıcısına yanıt
    Akşam yükleyeceğim teşekküler birde recovery konusu vardı sizin yanılmıyorsam değil mi varsa linkini alabilirmiyim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Batdal Gazi

Hiç teknosanın sitesinden alan oldu mu ne kadar sürede geliyor ? ve istediğimiz renk alabiliyor muyuz? stok durumuyla ilgili bir bilgi yok teknosa.com da ondan soruyorum

mağazadan alacaktım ben tam gittiğimde bitmişti,
    şimdi parayı alalım üç güne gelir dedi ben de iyi peki dedim,
    aynı akşam telefon geldi, mağaza kapanmadan teslim aldım.

bence ellerinde bir miktar var ama bir anda satmak istemiyorlar sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.