Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevabınız ve tavsiyeniz için sağ olun hocam,muhtemelen siyah alıcaz,o daha güzel geldi :)

Telefonu genelde sabahları sadece arama için kullanır,saat 7 den sonra falan belki wifi ile biraz oynar,bu şekilde 1 güne ulaşabilir herhalde diye düşünüyorum.Keşke pili harici yapsalarmış,yedek pilde alırdık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gabra13

arkadaşlar bu telefonun titreşiminde bi sıkıntı yasiyorum, sorun şu klavye ve android tuşları kullanırken bazen titriyor bazen titremiyor anlamadım gitti sorun neden kaynaklanıyor acaba? son guncellemesinide yaptım oysaki !!!

Problem hakkında bilgisi olan varmı? telefonu garantisine mi göndersem acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicksiz1i

Cevabınız ve tavsiyeniz için sağ olun hocam,muhtemelen siyah alıcaz,o daha güzel geldi :)

Telefonu genelde sabahları sadece arama için kullanır,saat 7 den sonra falan belki wifi ile biraz oynar,bu şekilde 1 güne ulaşabilir herhalde diye düşünüyorum.Keşke pili harici yapsalarmış,yedek pilde alırdık.

arkadaşlar temelli cacıgını çıkarttınız telefonu sadece konusmak için kullanacaklar 2 günden asaga giderse ya sizde bi problem var yada telefonunuz bozuk götürün yenisini isteyin.
    mobil ag hiç kapanmaz evde wifiye otomatik baglanır wifide hiç kapatmam. arada oyun face watssapp instagram vs.. vs.. 2 gün gidiyor neyin muhabbbetini yapıyorsunuz hala anlamadım.
  • Biradan kullanıcısına yanıt
    Anladım, o zaman retrica resmi çekince flip yapıyor kaydederken. Başka bir kamera programı kullanabilirsiniz flip yapan. Çok güzel selfi programları var, bir tane denemiştim bayağa iyiydi de adını unuttum. Arka kamerada da selfi modu olduğu için ön kameraya pek ihtiyaç kalmıyor aslında. Kafayı tespit edince çekiyor kendi. Tuşa falan basmaya gerek kalmıyor :)
  • pil konusunda şöyle bir şey yaşadım ben,
    cihazı aldıktan sonra tam olmasa da sim kartsız olarak bir süre şarj etmiştim,
    kullanmaya başladığımda ilk 3-4 gün bil cidden çok az gitti, bir günü bile çıkaramıyordu neredeyse,
    şimdi şimdi kendine geldi, 1,5 gün hiç şarj etmeden kullanabiliyorum.

Dolayısıyla telefonu yeni olanlar şarj konusunda hemen telaşa kapılmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biradan

Hocam şu şekilde oluyor. Retrica da ön kamera ile fotoğraf çekerken ekranda sağa doğru yatık duruyorsam kaydederken aynı şekilde kaydediyor. Ama normal ön kamera da sağa yatıksam sola yatık olarak kaydediyor. Problem değil retrica gibi olsa hiç fena olmazdı ama

Retricanin olayı o ayna efekti ,normal kamera insanların gördüğü gibi çeker her telefon böyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2smoke kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap verdiğiniz için . Zaten selfie modu bence iyi bir özellik olmuş.
  • Çok saolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicksiz1i

Konuda o kadar saçma muhabbetler dönmüş ki hayretler içinde okudum.Anlayamadığım telefonu alıp kullanmamış kişilerin çok bilmiş yorumları ne ayak,dahası telefonu kötüleyici yorumları,ilginç.

Telefonu alıp şu an kullanan arkadaşlardan bu yazıyı okuyan varsa bir kaç sorum olacak.
    Bu telefonu ablama tavsiye etmeyi düşünüyorum,en az 5"lik model bakıyoruz ve genelde bu fiyatlarda alınabilecek tek telefon bu geldi.
    Son yorumlarda sürekli atışma olduğundan ben göremedim herhalde,acaba cihaza 4.4 geldi mi ?
    ikinci sorum sizce arama(ses sorunu aman olmasın),pil(sadece konuşma 1 günü çıkarsa yeter) konusunda yüzümü kara çıkartır mı ? Ekranı sormuyorum,bazı telefonlarda varmış sadece,şansımız vardır inşallahta iyisi denk gelir.
    Sonuçta ablam kullanıcak,bir sorun olursa bana patlıcak :)

Deneyimli bir kullanıcı cevap verebilrse çok minnattar olacağım,iyi forumlar.(bu arada cihazın tasarımını çok beğendim,yazmadan geçemicem)

Al al.iphone 5s den daha iyi şaka maka ben bu kadar beklemezdim neresinde sorun var hep onu arıyorum bu fiyata tahminim gpsten kısmışlar beni ordan oraya isinliyor telefon navigasyon da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Arkham Knight -- 29 Eylül 2014; 13:23:07 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• bu arada şu iki kılıftan birini almayı düşünüyorum, ses ve güç tuşunun olduğu taraftaki plastiği de keseceğim zira şimdiki silikon kılıfta tuşlara ilk anda rahatça ulaşamıyorum.

alibabadan hiç alışveriş yapmadım daha önce vereceğiniz bir tavsiye var mıdır?

http://tr.aliexpress.com/item/Dark-Color-Metallic-style-Phone-Case-Cover-For-Asus-ZenFone-5-Case/2020598601.html
    http://tr.aliexpress.com/item/For-ASUS-ZenFone-5-hard-rubber-cover-Hybrid-Hard-Case-Cover-For-ASUS-ZenFone5-back-cover/1900038962.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genc1923 -- 29 Eylül 2014; 14:43:51 >

• Gelen Aramalarda Titreşim Şiddetini Arttırabiliyormuyuz Acaba
  • Arkadaşlar bende zenfone 5 almak üzereyim.renk öneriniz nedir?aklımdan geçen siyah ama yine de fikir istiyorum.Bir de yurt dışında bulunduğum iiçin modelin 2-3 çeşit versiyonunu gördüm.1.6 ve 2.0 hızında 2 işlemci bulunmakta.bu konuda da fikiriniz nedir.teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sauzak

Arkadaşlar bende zenfone 5 almak üzereyim.renk öneriniz nedir?aklımdan geçen siyah ama yine de fikir istiyorum.Bir de yurt dışında bulunduğum iiçin modelin 2-3 çeşit versiyonunu gördüm.1.6 ve 2.0 hızında 2 işlemci bulunmakta.bu konuda da fikiriniz nedir.teşekkürler.

Ne renk alırsan al kardeş. Senin zevkin.

2gz bulursan onu kaçırma. Ama dikkat et 2 gz in batarya kapasitesine . 2100 mAh ise şarjının bize göre daha hızlı boşalacağını da bil. Ama muhtemelen onun bataryasını arttırmışlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genc1923

pil konusunda şöyle bir şey yaşadım ben,
    cihazı aldıktan sonra tam olmasa da sim kartsız olarak bir süre şarj etmiştim,
    kullanmaya başladığımda ilk 3-4 gün bil cidden çok az gitti, bir günü bile çıkaramıyordu neredeyse,
    şimdi şimdi kendine geldi, 1,5 gün hiç şarj etmeden kullanabiliyorum.

Dolayısıyla telefonu yeni olanlar şarj konusunda hemen telaşa kapılmasın.

Bende de öyle oldu genelde herkesde aynı zaten. Bataryanın oturması ortalama 1 haftadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: social

Gelen Aramalarda Titreşim Şiddetini Arttırabiliyormuyuz Acaba

banada lazım mesaj geliyor hissetmiyorum bile
  • sauzak S kullanıcısına yanıt
    cpu 2.0 degerlerıne zaten çok zor çıkacaktır,o yuzden 1.6 veya 2.0 cok fark etmez
  • Hiç teknosanın sitesinden alan oldu mu ne kadar sürede geliyor ? ve istediğimiz renk alabiliyor muyuz? stok durumuyla ilgili bir bilgi yok teknosa.com da ondan soruyorum
  • Batdal Gazi B kullanıcısına yanıt
    ben perşembe akşam 2 adet sipariş geçtım,cuma karg yaptılar,c.tesi elımdeydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi social -- 29 Eylül 2014; 16:34:54 >
  • DhAk kullanıcısına yanıt
    Dostum merhaba fokus konusu ile ilgili şunu soyleyim normal se cihazın kamerasını açıp herhangi bi nesneye fokus yapmak istiyorsan ekrana dokunman gerek ve ekranda fokus olduğuna dair yeşil kare görünür eğer yapmıyorsa procapture free programini indir ayarlardan makro seç deklanşör e basık tut fokus yapar eğer yine yapmazsa yazılımsal bi durum var demektir sizin cihazda bunnlari deneyin...
    Ya da kamera ayarlarından odak modu olarak akıllı-af veya sürekli oto netleme 'yi seçin deneyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selami023 -- 29 Eylül 2014; 17:30:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam cevap için çok teşekkür ederim. bunları denedikten sonra sonuçları paylaşıyor olacağım.
    Bunun dışında sesin az olması ile ilgili de bir görüşünüz var mı acaba?
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.