Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.501
Cevap
174
Favori
1.151.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2smoke

Sizede cevap vereyim, hatta sizde üstteki mesajımı okuyun. Moto g ile karşılaştırma yapıyorsunuz da iki cihazında pili nerdeyse aynı ampere sahip, fark ise birinin 4.5 diğerinin 5 inç ekrana sahip olması, e bu durumda moto g tabiki daha fazla ekran süresi alır. Küçük ekran daha az güç tüketir bu kadar basit. Yapmayın artık.

Cihazında gerekli ayarlamaları yapanlar çok rahat 1.5 - 2 günü çıkarmaya başladı. En kötü 4-5 saat ekran süresi ile. 7 saat mi rahat çıkarır 1 günü (sabah/akşam)

50 sayfa evvelde aynı şeyi yazıyordunuz, cihaza 3 tane güncelleme geldi, ki son gelen güncellemede pil ile ilgili iyileştirmede vardı, siz hala aynı şeyi anlatıyorsunuz.

Merak ettim, sizde bu cihaz varmı, kullanıyormusunuz, son güncellemei yaptınız mı ?

Arkadaşım unpop Hep böyledir ciddiye almayınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: social

GM discover 2 vs Zenfone 5

Arkadaşlar 2 adet anne ve babama alacagım
    hangısını tercih etmelıyım acaba

Biri dünya markası diğeri çakma, artık sen düşün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.H.R.17 B kullanıcısına yanıt
    teşekkurler
  • Bunlar da benim şarj grafiğim. Hiçbir şeyi dondurmadım full akıllı modda kullanıyorum telefonu. 4 tane mail hesabı senkronize. 3g gece hariç hep açık..

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım
     Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 25 Eylül 2014; 10:47:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: chekirghe

Arkadaşlar üstün tasarruf moduna alıyorum ekran kapanınca ağ bağlantısını kesmiyor neden

Bunu bilen yokmu herkes memnun yani durumdan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flip cover uygun nereden alabılırız acaba
  • social kullanıcısına yanıt
    Beklerim dersen ben aliexpressten aldım. 2 haftada geldi ve şuan kullanıyorum. Gayet dee memnunum. Fiyatı 5 dolar yani 13 tl falan, kargo ücreti yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hezarfenburak kullanıcısına yanıt
    link verebılırmısınız acaba acelem yok zaten annemle babama alacagım 2 adet
    telefonlarıda henuz almadım

Facebook uygulaması çalışıyormu telefonda,bazıları crash oluyor demıs
  • Zenfone 5 screen mirroring varmı acaba
    Yeni 55H6270 TV aldım
    Bende Note3 var sorunsuz aktarım yapıyorum ama Zenfone 5 de screen mirroring ozellıgı varmı acaba
  • http://www.aliexpress.com/item/2014-New-fashion-high-quality-battery-housing-open-window-Pu-leather-case-cover-for-asus-zenfone/1981439063.html
    (from AliExpress Android)
    Link biraz uzun oldu, telden yazınca :D Acele bir durum yoksa buradan alın derim. Satıcı da güvenilir. Ne facebook uygulamasında ne de messenger'da şimdiye kadar en ufak hata almadım.

• social kullanıcısına yanıt
    Screen mirroring değil de bizdeki adı miracast. Ben Lg cinema 3d tvde denedim, görüntü ufak gecikmeli de olsa başarılı şekilde aktarılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hezarfenburak

Screen mirroring değil de bizdeki adı miracast. Ben Lg cinema 3d tvde denedim, görüntü ufak gecikmeli de olsa başarılı şekilde aktarılıyor.

Hocam lg nin hangi modeli. Bende 660 s var görüntü gitmiyor miracast ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: hezarfenburak

http://www.aliexpress.com/item/2014-New-fashion-high-quality-battery-housing-open-window-Pu-leather-case-cover-for-asus-zenfone/1981439063.html
    (from AliExpress Android)
    Link biraz uzun oldu, telden yazınca :D Acele bir durum yoksa buradan alın derim. Satıcı da güvenilir. Ne facebook uygulamasında ne de messenger'da şimdiye kadar en ufak hata almadım.

Ben 1 hafta önce verdim siparişi Kaç günde geldi sana ve memnun musun? kapağı kapalı tutan ne mıknatıs falan mı var ?

• h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Hocam LG 32LA620S-ZA modeli. Aktarmak baya uğraştırıyor. Tahminim diğer ağ cihazları ile çakışma oluyor. Çünkü muhtemelen aynı frekansları kullanıyorlar. Modem vs. yakınsa kapatıp deneyin.

• craft35 kullanıcısına yanıt
    13 günde geldi ya da 14 yalan olmasın. Kapalı tutmayı sağlayan bi mıknatıs yok ama kapalı duruyor. Çok kaliteli bi malzeme beklemeyin. Flip cover özelliklerini yansıttığı için şuan gayet memnunum.

çok teşekkurler,
    deri ve mıknatıslımı
    Anladım çok kaliteli bir şey beklemiyorum zaten arka kapağı çıkarıtp bunu takınca tuşlar düzgün çalışıyorsa kapak da tam oturuyosa çok sıkıntı olmaz tabi ön taraf kendi kendine açılmasa iyi olur :)
  • @social deri gibi bir madde ama çözemedim tam. Mıknatıs olayı da dediğim gibi telefona yapışmıyor elbet ama kapağı kapatınca o yuvarlaktan saat görünüyor işte :)
    @craft35 kapak tam oturuyor sıkıntısız. Ses ve güç tuşları da dandik ama işini sorunsyz yapıyor. Kapağı arkaya çok getip sonra önü kapatınca açıklık kalıyor. Ben onu telefonu yüzüstü yatırarak çözüyorum :) Bir de kapağı yine arkaya gerince anlık bi o yuvarlak görüntü gidip geliyor sanki önü kapatmışım gibi. Bu sorun telden mi kapaktan mı henüz çözemedim.

• Asus zenfone u hangi şirket ithal ediyor bileniniz varmı ?

• Benim flip cover in ses açma ve power tuşu tam oturmuyor.

• 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.