Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ulaş2014

çok şükür şarz normale döndü fazla kullanan biri olmama rağmen benim istediğim duruma geldi , bana pil konusunda yardımcı olan @Laynis E çok teşekkürler
     Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

dostum senin nasıl bu kadar uzun gidiyor şarjın yahu ? benim 20 saatte tamamen bitiyor.. Nasıl bu performansı aldın neler kullandın yazar mısın ?

• Samsung Galaxy S3 Mini'yi satıp bunu almayı düşünüyorum. İncelemelere ve yorumlara baktım, şarj sorunu haricinde (ki benim şuan ki cihazda fazla şarj tutmuyor) olumsuz yorum fazla yok.
    Umarım kaliteli bir telefondur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glacie

An itibariyle telefonu sonunda aldim arkadaslar, eve yeni girdim azcik kurcalayip sarja taktim.
    Telefonu Adana Carrefour Teknosa'dan aldim, 2 gun önce aradığımda stoklarda kalmadığını ve 15-20 gün içerisinde gelmesi bekleniyordu, ama bugün gezmek icin gittiğimiz carrefoura birde teknosaya girelim belki gelmistir dedik ve bize cihazin dun oglen saatlerinde geldigini soylediler. Zenfone 6 getirmemisler ki ben zaten zenfone 5 aldim onu istiyordum. Bu arada arkadaslar 5 tane siyahi 5 tane beyazi gelmiş koskoca Teknosaya toplam 10 cihaz ve 3 tanesi satilmis, eğer Adanali olup gidip almak isteyen varsa hemen gitsin, peynir ekmek gibi gidiyor cihaz.
    Telefonu iyice kullandiktan sonra bende elimden geldiğince buraya yazmaya calisirim. Ama telefona şöyle bir bakinca cok havali duruyor benim dis görselliği bakimindan aşırı hoşuma gitti. Alacak ve alan arkadaslara simdiden hayirli olsun :)

Arkadaşlar telefonu daha yeni aldım beni her açıdan çok memnun etti, gayet kullanışlı çok hoşuma gitti ama dikkati mi bir şey çekti, bu arada ekran parlaklığı hiç denildiği gibi değil gayet iyi, yarın öğlen vakti kullanacağım, güneşli havadaki performansını'da daha sonra eklerim.
    Telefonun eksisi benim telefonuma mı denk geldi bilmiyorum ama ısınma problemi yaşıyorum, benden başka yaşayan var mı? Üstesinden gelen oldu mu bu problemin?
    Sadece indirme yapıyordum ve ısınması dikkati mi çekti, daha uygulama vs açmadım bile oyun performansı için Gt Racing(Tek Oynadığım Oyun) onu indiriyordum ve ısınması dikkati mi çekti, eğer sürekli böyleyse hemen aynı telefonla değişelim varsa tecrübeli arkadaş beni bilgilendirsin, teşekkürler :)

• Cihazı kullandıkça bazı eksiklikler gözüme çarpıyor;

-Mesajlar menüsü arada bir donuyor (10'da 2 diyelim)
    -Geç şarj oluyor
    -Dışarıya verdiği ses zayıf
    -Bazen daha yüksek ses, bazen biraz daha kısık ses veriyor SANKİ (bundan emin değilim)

Bunlar eksiklikleri. Geç şarj haricinde yazılım güncellemesiyle düzelir diye umuyorum. Onun dışında bu telefona ne zaman 4.4 KitKat sürümü gelecek bilgisi olan var mı?
  • ısınma normal dostum batryada 45 i görürsün sıkıntı yok amam benim gibi mat ekran denk gelmesin sana iyi bak benim ful parlaklıkta ekranı açıyorum tam beyaz olmuyoz beyaz zeminlerde ekran :)
  • krem gibi duruyor beyaz zeminler :)
  • Fairy Tail kullanıcısına yanıt
    aynı sorunları bende yaşıyordum yanlız ben teli çok kurcalayan biri değilim baştan söyleyim ihtiyacım olduğun da kullanırım battery doctor,greenify, uygulamalarını kurdum gerekmedikçe 3G açmam interneti de gerekmedikçe açmam arka planda çalışan uygulama pek olmaz gece kapatmam uçak moduna falan almam bu şekilde bu değerleri görmeye başladık teli alalı 10 gün falan olmuştur ilk günlerde bende senin dertten muzdariptim aynı sıkıntıyı yaşıyordum saolsun laynıs nikli arkadaş yardımcı oldu durum buu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

ısınma normal dostum batryada 45 i görürsün sıkıntı yok amam benim gibi mat ekran denk gelmesin sana iyi bak benim ful parlaklıkta ekranı açıyorum tam beyaz olmuyoz beyaz zeminlerde ekran :)

Anladım hocam, bataryada 45 i görebiliyor demissinizde ben orayı göremedim nerden bakıyorum acaba??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baby Blue -- 14 Eylül 2014; 21:11:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    telefon full bekleme modunda % 50 beklemıs bu surelerı alması normal
  • goog playde cpu temp diye başlayan bir program var onu indir hem işlmeci hemde batarya sıcaklığını gösteriyor işlemci 65 lere kadar çıkıyor oda normal haberin olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaş2014

aynı sorunları bende yaşıyordum yanlız ben teli çok kurcalayan biri değilim baştan söyleyim ihtiyacım olduğun da kullanırım battery doctor,greenify, uygulamalarını kurdum gerekmedikçe 3G açmam interneti de gerekmedikçe açmam arka planda çalışan uygulama pek olmaz gece kapatmam uçak moduna falan almam bu şekilde bu değerleri görmeye başladık teli alalı 10 gün falan olmuştur ilk günlerde bende senin dertten muzdariptim aynı sıkıntıyı yaşıyordum saolsun laynıs nikli arkadaş yardımcı oldu durum buu...

anladım hocam da laynıs nickli arkadaş ne konuda yardımcı oldu neler yaptınız onları da anlatabilir misiniz mümkünse
  • quote:

Orijinalden alıntı: bagatirlar

quote:

Orijinalden alıntı: haloreis

Ben telefonu dün aldım. İstanbul-Maltepe Carrefour TEKNOSA'dan. Arka kapakların tanesini 69.90dan satıyorlar

Ben bursa kenf meydaninda sordum 35 lira dediler

Gecebdd gittim zafer plazadaki teknosaya. Kilif sordum. 30 liralik bumber klifi 80 lira dedi

Flio cover sordum. Adamin verdigi cevap su olsu. Asus flip cover urstmiyor seni keklemisler

İcimden sove sove geri geldim.

Teknisada musteri memnuniyeti sifir. Calisanlar bi boktan anlamiyor. Oda yetmiyor ilgilenmiyorlar bile

3 dangalak tlefon reonun arkasinda muhabbet ediyor. Knlerine gectim bekliyorhm. Ne diyecekler. Sallamadilar bile

Soruyotjm zen 5 klif vs var mi ses yok yuzume bakiyor. Zenfone 5 ne dercesine.

Tuttum elimle gostdrdim tesirdeki mali dedim butelefonun aksesura klifi vs var mi .

Durdu sonra gitti bumber klif getirdi plastik. Dedim ne kadar 80 dedi. Dedim senin patronunun matematik hocasini..

Arkadaslar telefkn felan hikaye ama teknosa cok berbat.

Ulan telefon satiyorsun. Klifi arka kapagi vs getirmiyorsun. Telefinu saten bulamigir kimse

Asus teknosayla anlasmakla hata yapmis bence. Media mrkt bimeks vb kuruluslar daha iyi olabilirdi...

Türkçe yaz hülogggmusun nesin yav..:))))))))))

bna yukarıda yazdığım uygulamaları ve tel i nasıl kullanabilceği mi önerdi yukarıda yazdıklarımı onun dışında farklı bişey yok. cihaz da root falanda yok sadece son güncellemeyi yaptım devamm
  • f/p açısından güzel telefon android olarak samsungtan daha iyi
  • hakan466 kullanıcısına yanıt
    hakan bey ilk günlerde fazla kullanmamıza rağmen 14-15 saatlerde kaldığımız zamanları unutmadık bu bize çok iyi geliyor bilmiyorum siz farklı bişey önerirseniz deneyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Almilakawa

quote:

Orijinalden alıntı: bagatirlar

quote:

Orijinalden alıntı: haloreis

Ben telefonu dün aldım. İstanbul-Maltepe Carrefour TEKNOSA'dan. Arka kapakların tanesini 69.90dan satıyorlar

Ben bursa kenf meydaninda sordum 35 lira dediler

Gecebdd gittim zafer plazadaki teknosaya. Kilif sordum. 30 liralik bumber klifi 80 lira dedi

Flio cover sordum. Adamin verdigi cevap su olsu. Asus flip cover urstmiyor seni keklemisler

İcimden sove sove geri geldim.

Teknisada musteri memnuniyeti sifir. Calisanlar bi boktan anlamiyor. Oda yetmiyor ilgilenmiyorlar bile

3 dangalak tlefon reonun arkasinda muhabbet ediyor. Knlerine gectim bekliyorhm. Ne diyecekler. Sallamadilar bile

Soruyotjm zen 5 klif vs var mi ses yok yuzume bakiyor. Zenfone 5 ne dercesine.

Tuttum elimle gostdrdim tesirdeki mali dedim butelefonun aksesura klifi vs var mi .

Durdu sonra gitti bumber klif getirdi plastik. Dedim ne kadar 80 dedi. Dedim senin patronunun matematik hocasini..

Arkadaslar telefkn felan hikaye ama teknosa cok berbat.

Ulan telefon satiyorsun. Klifi arka kapagi vs getirmiyorsun. Telefinu saten bulamigir kimse

Asus teknosayla anlasmakla hata yapmis bence. Media mrkt bimeks vb kuruluslar daha iyi olabilirdi...

Türkçe yaz hülogggmusun nesin yav..:))))))))))

Telefonun klavyesine alisamadim ondan. Hizli yazinca gidiyor. Tabi birde kafam biraz cakirkeyiff :))

Onunda etkisi var tabi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

goog playde cpu temp diye başlayan bir program var onu indir hem işlmeci hemde batarya sıcaklığını gösteriyor işlemci 65 lere kadar çıkıyor oda normal haberin olsun :)

Hocam indirdim oyun oynamadan önce ekranın ortasındaki büyük yazan 41 di oyun oynadıktan sonra 53 oldu normal midir? Battery yazanda 49% yazıyor?
  • Ortalama sarj süresi nedir 3g li

• quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

quote:

Orijinalden alıntı: The Prime Evil Diablo

Anlaşılıyormuş hocam gider garanti ,iPhone jailbreaki gibi değil bu

İnsanlara yanlış bilgi vermeyelim lütfen. Bu telefonda Samsung'dakiler gibi Knox sayacı yok. Anlaşılması mümkün değil. Şöyle de bir şey var, anlaşılsa bile genelde garanti dışında kalmıyor.

Cihaz açılmıyorsa zaten anlamaları imkansız.

Cihazda donanımsal bir problem varsa sen unroot edip gönderirsin.

Sistemlerimiz iOS değil, Android in olayı zaten özelleştirme. Android iOS seviyesine gelsin, root atmaya gerek kalmaz zaten.

Birşey diyemeyeceğim o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telefonun antutu skoru 23500 civari cikiyor normalmidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bradenburg -- 14 Eylül 2014; 23:09:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.