Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Epicus

quote:

Orijinalden alıntı: Transfikk

Arkadaslar bu wifi sorununu yasayan yok mu cidden ?? Cok sinir bozmaya basladi kiricam telefonu

hep aynı wifi de mi sorun yaşıyorsunuz.eğer öyleyse modeme reset atıp tekrar deneyin.ben 3-4 farklı wifi de hiç bir sorun yaşamadım.ayrıca güncelleme yapmadıysanız son güncellemeyi de kurun.

Asus zenfone5 den interneti dagitiyorum ha sorun diger telefonda dicem tablette falan skinti olmuyor. Baska wifilerde de denedim. Son güncellemeyi de yukledim. Facede takilirken bile wifi simgesi gidip geliyor anlamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RÜZGARBİRLİĞİ

quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

O apayrı bir telefon:
    http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_5_a500kl-6429.php

O modelde Intel işlemci bile yok. Snapdragon 400 var. Asus henüz o modeli getirmedi ki. Getirirse fiyatı ne olacak acaba? Turkcell buna benzer (snap 400'lü) T50 modelini 1 GB RAM, SD kart girişi olmayan ve bir sürü sorunuyla beraber 699 liraya satıyor. Asus Snap 400'lü Zenfone 5'i 699'a satmayacaktır.

@Epicus
    burdaki linke tıkla özellikleri incele 4g ag diye özellik konulup açıklaması yapılmıştır

kardeş ben bunları telefonu alırken zaten biliyordum.ben yurt dışı incelemeleri de okudum. snapdragon 400 işlemci 4g , performans olarak zaten bizim işlemciden güçlü değil, batarya da bir nebze avantaj sağlayabilir, oda bir kaç saat olur, 4g yi zaten yazdım , 4g trye gelene kadar sen 3. telefonun alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 8 Eylül 2014; 12:31:54 >

• RÜZGARBİRLİĞİ kullanıcısına yanıt
    sen önce bu telefonun 1 yıl önce çıktığını ispatla bakayım. bu telefon nisan 2014'te çıktı. sen 1 yıl önce çıktı telefon diyorsun. yani ağustos 2013'te bu telefon var mıydı, bunu ispatla bakalım.

• guest-274 G kullanıcısına yanıt
    Zf5 .
  • Ya arkadas nerden bulcaz bu telefonu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Prime Evil Diablo

Ya arkadas nerden bulcaz bu telefonu

http://www.kliksa.com/urunler/cep-telefonlari/7028#/StokDisiUrunleriCikar:true/Sayfa:1/Kategori:7028/0:ASUS
  • arkadaşlar telefonu kapaklı kılıfla kullanan varmı.on scren programı iyi çalışmıyor.telefonu eğer pover tuşuyla kilitlersem birdahaki açılışta on scren çalışıyor.yok eğer kapağı kapatıp kendi kapanırsa birdahaki açılışta power tuşuna basmadan çalışmıyor.amma problemli telefonmuş bir yıldır discovery 1 kullandım hiç bir sorun yaşamadım.bu program omda sorunsuz çalışıyor.
  • quote:

quote:

http://www.kliksa.com/urunler/cep-telefonlari/7028#/StokDisiUrunleriCikar:true/Sayfa:1/Kategori:7028/0:ASUS

Kartim yok teknosadan nakit alicam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: woeyy

Ekran görüntüsu alırken çıkan şesu nasıl kapatıyoruz arkadaşlar yardımcı olabilir mısınız ?

telefonu sessize alırsanız ses çıkmıyor :D
  • @Gladiotürk

hocam, telefonda iki bug olabilecek tespitim var;
    - telefon araması sonlandırıldığında zenfone5 kullanan arkadaşta 5-6 sn daha telefon çalmaya devam ediyor, bu durum 3-4 kez art arda yapılan armalarda tekrar etti. (iki zenfone 5 arasındaki yapıldı görüşme)
    - ekranı otomatik döndür ayarı kendi kendine of durumuna geçiyor, ayrı zamanlarda 4-5 kez bu durumu yaşadım

son güncelleme yüklü telefonda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 8 Eylül 2014; 12:50:52 >
  • quote:

quote:

quote:

Kartim yok teknosadan nakit alicam

Teknosa da bulman cok zor havale secenegi ile al kliksadan belki kapida odeme de olabilir vardir heralde kliksada.

• ya arkadaşlar bu hafta telefonu alıcam ama mağazalar kalmadığını söylüyor internetten de alamam ne zaman gelcek bu telefon teknosaya zaten adamlar telefona 2 saatte baktı açınca da kalmadı dediler (şişli cevahir exxtra)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Son güncellemeden sonra pil kullanımım:

Baya iyi gibi geldi bana facebook ve oyunlarda fazla takılmama rağmen.(Üstün tasarruf modu seçili.)

bu Üstün tasarruf modu nasıl bişi yav sen dedikden sonra o moda geçtim %93deydi biraz oynadım %96tı ya yükseldi

• quote:

Orijinalden alıntı: RÜZGARBİRLİĞİ

ben alacaktım iyi ki almamışım
    bir sene önceki zenfone 5 i resmen kakaladı adamlar , alacak arkadaşlar almasın
    dünyada satılan zenfone5 le türkiyede satılan zenfone5 arasında çok büyük farklar mevcut
    alacak arkadaşlar beklesin.
    farkları internette araştıracağınız bir şekilde anlatabilirim inanmazsanız.

Evet bu farkları bizimle de paylaşırsanız seviniriz. İmkânı olan arkadaşlar belki yurt dışından getirebilirler. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

@Gladiotürk

hocam, telefonda iki bug olabilecek tespitim var;
    - telefon araması sonlandırıldığında zenfone5 kullanan arkadaşta 5-6 sn daha telefon çalmaya devam ediyor, bu durum 3-4 kez art arda yapılan armalarda tekrar etti. (iki zenfone 5 arasındaki yapıldı görüşme)
    - ekranı otomatik döndür ayarı kendi kendine of durumuna geçiyor, ayrı zamanlarda 4-5 kez bu durumu yaşadım

son güncelleme yüklü telefonda

Asus Türkiye birimine mail atın gördüğünüz hataları. Bendeki test cihazını bugün geri gönderdim deneme imkanım yok malesef.

Bu arada bu sene sonuna doğru Zenfone serisinin 4G versiyonları piyasada olacakmış. Asus, yeni model çıkarma konusunda Samsung ve Sony olma yolunda ilerliyor :)

Link

• quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

20dk da yaptığınız bu işlerlen %4 şarj gidiyorsa 8.5 saat ekran süresi alırsınız daha ne istiyorsunuz. Hadi öyle olmadı 4-5 saat rahat alırsınız.

Şuan %80 oldu şarj oyun da açmadım ve 3 ek telefonla görüştüm ben ekran süresine bakmıyorum şuana kadar kullandığım telefonların hiç birisinde bu kadar çabuk şarj gitmedi tabi 2000 tl bir telefondan bahsetmiyoruz ama sanırım bu telefonun şarj süresi isteklerimi karşılamıyor ve sıkıntılı

• quote:

Orijinalden alıntı: talamus145

Birde alan arkadaslar icin soyleyecegim. Burdaki butun sayfalari okumus birisi olarak telefonun artik tadini çıkarın cok ince detaylara girip pimpiriklenip bogulmayin cihaz fiyatina gore iyi yoksa sarj konusu iphone da diger olumsuz konularda ise kaliteli pahali tellerde de sıkıntı mevcut.

Size katılıyorum. Ben de çok fazla ince detaya kafayı takan bir kişiyim. Bu yüzden bir çok şeyin güzelliklerini kaçırıyorum. Telefonu 3 gündür kullanıyorum. Uzun zamandır bu tarz bir telefon almayı planlıyordum. Şimdi tadını çıkartıyorum.
  • Türkçe arayüzdeki yazım ve çeviri hatalarını ne zaman düzeltirler acaba? Asus'a yazdım ilginize teşekkür ederiz bizi izlemeye devam edin dediler.
  • http://www.asus.com/Phones/ZenFone_5_A500KL/specifications/
    şu an dünya da satılan bu telefon a500kl diye geçmektedir.amazon com da mevcuttur.
    türkiye de satılan a500cg olup model no bu modele göre eskidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kokokola

quote:

Orijinalden alıntı: talamus145

Birde alan arkadaslar icin soyleyecegim. Burdaki butun sayfalari okumus birisi olarak telefonun artik tadini çıkarın cok ince detaylara girip pimpiriklenip bogulmayin cihaz fiyatina gore iyi yoksa sarj konusu iphone da diger olumsuz konularda ise kaliteli pahali tellerde de sıkıntı mevcut.

Size katılıyorum. Ben de çok fazla ince detaya kafayı takan bir kişiyim. Bu yüzden bir çok şeyin güzelliklerini kaçırıyorum. Telefonu 3 gündür kullanıyorum. Uzun zamandır bu tarz bir telefon almayı planlıyordum. Şimdi tadını çıkartıyorum.

Aynen ustat bunu demek istedim. Zevkini cikarmak lazim. Sarj su bu derken zevk alamiyorlar telden. Mesela inanilmaz ayrintilara giren arkadaslarimiz var boyle dusunulurse en iyi telefonu alin bu seferde ya ben eski telin ekranindaki wifi logosunu seviodum bunu sevmedim degisemiyozda tuh napacaz diyerek telefondan soğuyacak

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.