Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim ekran parlaklığı otomatikte. Bildirimlerin hepsi açık ve yatarken de kapatmıyorum. En doğrusu zaten sık kullanmadığınız programları uyutmak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poten_za

Arkadaşlar siteden güncelleme yapacam fakat dosyayı bulamıyorum

Aşağıdaki linke tıkla dostum orda lütfen İS seçin kısmından android i seçiceksin. Açılan sayfada Firmware e tıkla en üstteki (WW) olan bölümden download yapıcaksın. İndirdiğin dosyayı açıp içindeki zip dosyasını telefona atacaksın. Kopyalama bitince usb yi telefonundan çıkart. Telefonda güncelleme algılandı diyecek.

http://www.asus.com/tr/supportonly/ASUS%20ZenFone%205/HelpDesk_Download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmravclr -- 8 Eylül 2014; 0:42:22 >

• 1.18 güncelleme sonrası root işlemi yapmaya kalktım root olurken cihaz kendiliğinden wifi açtı ve demo moda geçti 1. Sayfada belirtilen sistem sifirlama için 10sn geei tuşuna basacagim ama cihaz tanitim videosu gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laynis kullanıcısına yanıt
    bu değerleri aldığınız ayarları öğrenebilir miyiz birde ne kadar süredir kullanıyorsunuz telefonu benim 3 günüm ilk gün son güncellemeyi direk yaptım 2.gün % 1 lerde 14 saat civarı 3,gün ise 16 saat civarı değer gösterdi dedikleri gibi uzun kullanım da batarya daha uzun değerler verir mi ? bende sizin gibi pek fazla kullanan biri değilim ama sizin değerler baya iyi gözüküyor yardımcı olursanız seviniriz
  • Diabolsky kullanıcısına yanıt
    çavuş bu değerleri aldığın ayarları öğrenebilirmiyiz
  • 6 eylül de istinye park teknosayı aradım. 1 teşhir ve 2 tane normal vardı ellerinde. sonra 7 eylül de aradım ve 1 tane beyaz kaldıgını öğrendim. Beyazı istemedim. Cıktım cevahir teknosaya gittim. Cihaz kalmadıgını söylediler ama sonra arkadas bi tane kırmızı var servise yolladık güncelleme için dedi ve servis formunu gösterdi. Baktım formda güncelleme yazıyodu. Cok içim ısınmasa da aldım. Kendi iphonumdan internet verdim wifisini denedim ve çalışıyordu. Yanımda mikro sim kart olmadıgı için deneyemedim. Sonra aveaya gidip hattı kestirdim ve taktım ama hattı görmedi. Yanlıs kesilmiştir diye yeni sim kart cıkardım ama gene calısmadı. Netice olarak sim kart arızalı cıktı telefon. Aldıktan 3 saat sonra teknosaya gittim ve iade ettim. Paramı iade ettiler ama banka ne zaman geri verir bilmiyorum. O en üst kattaki geri iade alan arkadaslar cok kibarlardı ve cok yardımcı oldular. Burdan parasını versem baska şubeden yollasalar olmaz mı dedim ? telefon hiç bi yerde yok olsada yollamazlar cok satıyo dediler. Bende iade etmek zorunda kaldım ama tekrar stoğa girerse almaya gidicem. Ayak üstü 2 tane foto cektim ilk aldıgımda. Fikir olması acısından fotoları ekliyorum. Resimleri iphone 5simle çektim :) Yazımı okudugunuz için tesekkürler.

Edit: gün içinde alıp geri verince direk para iadesi yapıyolarmış anladıgım kadarıyla

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veraluce -- 8 Eylül 2014; 1:10:25 >

• Persheid1903 kullanıcısına yanıt
    komutanım bu zenfon konusu ne demek istiyor biraz açarmısınız ?
  • Offline mod yardım

• Laynis kullanıcısına yanıt
    Greenify uygulaması için coded firework tekrar kurdum otomatik uyku açıktı telefonu şarjı 3 iken birden kapanmaya sonra açılıp kendini tekrardan başlatıp durdu 1 dk falan ekran açık sonra yeniden başlattı kendini sonra çöktü sandım telefon greenify e girdim otomatik uykuyu kapattım şuan kendine geldi telefon neden acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cmravclr

quote:

Orijinalden alıntı: poten_za

Arkadaşlar siteden güncelleme yapacam fakat dosyayı bulamıyorum

Aşağıdaki linke tıkla dostum orda lütfen İS seçin kısmından android i seçiceksin. Açılan sayfada Firmware e tıkla en üstteki (WW) olan bölümden download yapıcaksın. İndirdiğin dosyayı açıp içindeki zip dosyasını telefona atacaksın. Kopyalama bitince usb yi telefonundan çıkart. Telefonda güncelleme algılandı diyecek.

http://www.asus.com/tr/supportonly/ASUS%20ZenFone%205/HelpDesk_Download/

Tamamdır hocam sagolasin

• Son güncellemeden sonra pil kullanımım:

Baya iyi gibi geldi bana facebook ve oyunlarda fazla takılmama rağmen.(Üstün tasarruf modu seçili.)
     Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

• ben alacaktım iyi ki almamışım
    bir sene önceki zenfone 5 i resmen kakaladı adamlar , alacak arkadaşlar almasın
    dünyada satılan zenfone5 le türkiyede satılan zenfone5 arasında çok büyük farklar mevcut
    alacak arkadaşlar beklesin.
    farkları internette araştıracağınız bir şekilde anlatabilirim inanmazsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RÜZGARBİRLİĞİ -- 8 Eylül 2014; 2:03:20 >
  • 1.18 güncelleme sonrası root işlemi yapmaya kalktım root olurken cihaz kendiliğinden wifi açtı ve demo moda geçti 1. Sayfada belirtilen sistem sifirlama için 10sn geri tuşuna basacagim ama cihaz tanitim videosu gelmiyor
    açılış sonrası asus demo maalesef durdu diyor

sorun çözüldü:
    yeni RootZenFone-1.4.4.
    yerine xda daki eski 1.4.2r root apk ile root yapmaya çalıştığımda demo mod video geldi ve kod ile sorunun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orochi18 -- 8 Eylül 2014; 2:48:26 >
  • Jean Luc kullanıcısına yanıt
    Evet bu satıcıdan aldık. Ankara'da satış yapıyor herhalde. Kılıf mıknatıslı Kapak kapandığı anda direk uyku moduna geçiyor. Açıldığı anda kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.
  • woeyy W kullanıcısına yanıt
    Yukarda aldığım arkadaş satıcının linkini atmış. Ben sadece telefonun kılıfıyla ekran koruyusunu taktım. Telefonu ağabeyim kullanıyor. Herhangi bir şeyde demedi sorunu olsa söylerdi. Ama ele alınca sağlam duruyor ve de akıllı uyku modu çalışıyor. Sanırsam mıknatıslı olması bunu sağlıyor.
    Benzer kılıfları kalem hediyeli ve biraz daha ucuz olarak satan da var galiba.
    Bu arda telefona en yakın sürüde Çin'den ekran koruyucu alacağız ya da ben ekran koruyucu söküp yıkayıp tekrardan takacağım çünkü ekranda 3 tane toz tanesi var

Ayrıca telefona gerekli-gereksiz bir sürü uygulama ve oyun yükledim. Herhangi bir takılma da yaşamadım sadece oyunlar biraz geç açılıyor. Müzik dinlemekte ayrı zevki telefonda fakat yanında gelen kulaklık kötünün iyisi. Şarjı bir günü çıkaracak seviyede ama parlaklık sonda telefonu kullanırsanız(güneşli ortamlarda) telefon çabuk ısınıyor ve deli gibi şarj yiyor.

• Merhaba arkadaşlar telefonu bu hafta almayı düşünüyorum ama ilk mesajdaki firmware guncellemesi dikkatimi cekti. Telefonu alinca bu guncellemeyi direk olarak yapmak zorunda miyiz? Ve yaptiktan sonra ne gibi şeyler fark ediyor? Kısacası yapmak zorunda miyiz? Bilgili arkadaslar cevaplarsa sevinirim :) teşekkürler.

• Mr.ED kullanıcısına yanıt
    o toz taneleri kenarlara yada üst kısıma yakın biyerdemi. (yani ortada değilse eğer) telefoncu arkadaşım var, ekran koruyucuyu takarken aynı sorun olursa bildiğimiz para bandını koruyucunun içine ( ekrana yapışan yerine yapıştırıp çekiyor tozu alıyor. Sende deneyebilirsin.
  • izmitekibi İ kullanıcısına yanıt
    ekranın ortasında var ya okdar temizledim de dikkat ettim ama takarken havadakiler koruyucuya yapıştı galiba. Dediğiniz yöntemi uygulayacağım Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.ED -- 8 Eylül 2014; 7:06:25 >
  • woeyy W kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz ram miktarıysa bi problem yok kullandıkça öyle oluyo. Cihazı kapatıp yeniden açın 1400 lere yükselecektir tekrar. Telefon açık kaldıkça arayüz daha fazla ram kullanıyo. Haftada veya 2 haftada bir kapatıp açın cihazı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulaş2014 kullanıcısına yanıt
    Telefonu 10 günden fazla olmuştur alalı.

1- Root yapmadım,
    2- Güncellemelerimi yaptım,
    3- Gereksiz uygulama yüklemedim.

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.