Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seferihsn

Konuyu başından beri okuyorum bi sende gördüm . Bende de yok sorun. Rootlarken bi hata yapmış olmalısın rootlamadıysan hatayı yaz buraya belki bazı arkadaşların bilgisi vardır konu hakkında.

Root atmadan öncede giremiyordum. Şuan rootlu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoveTheMooN

Buraya yazıyorum kimse tınlamadı GOOGLE PLAY STOREYE telefonu aldığım günden itibaren giremiyorum ! İnternetteki çözümleri denedim yetmezmiş gibi format attım sonuç aynı. Lise rastlamadı mı bu soruna ?

Galiba xda forumundaki mesaj da sizin.
    http://forum.xda-developers.com/android/help/asus-zenfone-5-unfortunately-google-t2811691

Telefon rootlu mu?
    Ayarlar bölümünde bulunan hesaplar bölümünde google ekli mi?
    En son fw yi yüklediniz mi? 1.17 ile başlayan?
    Hata mesajı veriyor mu? Varsa ekran görüntüsünü gönderin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozturkgss -- 2 Eylül 2014; 21:58:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LoveTheMooN

Buraya yazıyorum kimse tınlamadı GOOGLE PLAY STOREYE telefonu aldığım günden itibaren giremiyorum ! İnternetteki çözümleri denedim yetmezmiş gibi format attım sonuç aynı. Lise rastlamadı mı bu soruna ?

Telefondan dns ayarını değiştirin. Eğer dns niz değiştirilmiş 8888 8844 ise başka bir dns girin , deneyin...

Mesela bu dns leri deneyebilirsiniz 4.2.2.1
    4.2.2.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 2 Eylül 2014; 22:05:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefon ram kullanımıyla ilgili bir sorum vartelefonun hızlı seçenekler bbölümünden boost a basıp ram temizlemesi yapıyorum %33 %35 arası çıkıyor. Ama telefonu kapatıp açtıktan sonra %26 %29 arasına düşüyor 1-2 saat civarı bu şekilde gidiyor sonra yine %30 %35 civarına geliyor ve öyle.devam ediyor.bu durum normalmi onu merak ediyorum.??

• Dostum musait bir zamanda yanina bir arkadasini al git ayni magazaya telefonlarin kapaklarini degistirsin arkadasin sen dingile gozukme sonra sorsun tipki senin sordugun gibi bu siyah olanin ekrani niye sarimsi diye, O dingillerden biri bunlar boyle siyah olanlarda sorun var demezse adam degilim

Bu gun vodafone da gmd elite lite bakiyorum dingillerden biri dayanamadi atladi hemen nasil bir sey bakmistiniz?

Dedim koseli bir sey bakiyorum bunun gibi eleman kitlendi kaldi dedim bu hangi modeli gmd nin? cevap yok.....bilmiyorlar anliyacagin hic bir halttan haberleri yok kendileri gibi ikoncan conconlardan biri gelip mal gibi S5, iste iphone 5s, lg g3 alicaktim derse anca onlarin cebinden 2000 tl lerini almayi biliyorlar.

Fiyatini sordum acaba bunu bilebilcek mi diye, hangi tarifeyi dusunuyorsunuz dedi dingil, dedim pesin fiyati nedir? Sadece taahhutlu alabilirsiniz demez mi, hanim ne kadarmis diye soruyor yanimda dedim yuru gidelim telefonlar satilik degilmis hanim anlamadi tabi neden koymuslar peki tezgaha deyince dingile baktim hadi cevap ver dedim yine tik yok

• niyomania kullanıcısına yanıt

Geçen bende telefoncuya gittim zen 6 ekran koruyucu yaptırmaya adam dedi nokianınkini uyduruyum ekiyim biçiyim dedim bende dedim yarım yamalak ne öyle ne zaman gelir dedim bana dedi pek bilindik marka değil asus gelmez o an bir an güldüm dahada alışveriş yapmam oradan çoğu teknoloji mağazalarıda cidden çok bilgisiz yada işlerine gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

üşenmedim istanbul meyrocity levent teknosa ya geldim beyaz olan vardı aldım baktım okuma modunu kapattım yanlızca ekran renk sıcaklık ayarını bulamadım ama valla dostlar bana sarı renkli geldi ekran ben beyaz kapaklılardan kıllandım kesin siyah alcam.
    ing kredi işini hallettik 750tl de çıkarıyolar
    beşiktaşdaki dingil satışçı çocuk harbi dingil miş :)

ben çalıştığım yerdeki arkadaş beyazını aldı bir soruna rastlamadım.yarın tekrar benim ekranla yan yana karşılaştırma yapıp yazarım buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Geçen bende telefoncuya gittim zen 6 ekran koruyucu yaptırmaya adam dedi nokianınkini uyduruyum ekiyim biçiyim dedim bende dedim yarım yamalak ne öyle ne zaman gelir dedim bana dedi pek bilindik marka değil asus gelmez o an bir an güldüm dahada alışveriş yapmam oradan çoğu teknoloji mağazalarıda cidden çok bilgisiz yada işlerine gelmiyor.

Hadi asus telefon sektorune yeni giriyor bildigimiz cadde uzeri telefoncu duymamis olabilir onlar zaten telefon deyince samsung la iphone der biraz da eski gunlerin hatrina nokia der belki ona sen lg g3 var mi diye sor

Az ilerde evkur var oraya bir bak istersen onlar satiyodu beyaz esya der

Bu ulke 700 tl lik telefonu kredi kartsiz hic pesinatsiz diye ceyizciden 1500 tl ye alan insanlarla dolu malesef.

• Şu şekilde adımlar sıralanmış denemekte yarar var.
    http://www.youtube.com/watch?v=3QdKUgrrRHw

Eğer hiçbir yarar göremez isen cihazı komple reset atabilirsin. (Riskli olabilir)
    http://www.asus.com/support/FAQ/1006346/
  • Birde şunu farkettim arkadaşlar ekran parlaklığı oto'da iken bazen en baştada olsa en sondada olsa parlaklık değişmiyor bazende aynı şekilde otoda iken çubuğu ileri geri yaptığımda parlaklık değişiyor bu durumu yaşayan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozturkgss

Şu şekilde adımlar sıralanmış denemekte yarar var.
    http://www.youtube.com/watch?v=3QdKUgrrRHw

Eğer hiçbir yarar göremez isen cihazı komple reset atabilirsin. (Riskli olabilir)
    http://www.asus.com/support/FAQ/1006346/

Recovery'den formatladim zaten. Videonun indirme linki var ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bugün arkadaşın yakınına faturaya eklenen telefonlara bakmaya gittik. Samsungun modellerini gösterdi, başka ne var dedik. Nokia var ama tavsiye etmiyoruz dedi. Hey gidi nokia nereden nereye dedim kendi kendime.
  • AmdorTelemnar kullanıcısına yanıt
    ASUS Zenfone 5 Kullanıcıları Kulübü

Beğendiysen kullanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xx_GannicuS_xX -- 2 Eylül 2014; 22:42:09 >
    Ara ara gidip ne tel var diyecem masus kesin samsung cikaracaklar Nokia lumia 1320 i goturdum 300 tl teklif ettiler o gun budur telcilerden soğudum satmadim evdekilere verdim yazik o fiyata o kadar temiz cihaz.Nokia dedinmi hea nokiami diyorlar hey gidi hey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonezCrusher -- 2 Eylül 2014; 22:40:06 >
  • Kardeşim ayarlardan uygulamalara gir , önceden yüklenenlerde google play storeye gel Etkin mi değil mi bak. verileri temizle önbelleği temizle . Denemekte fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: niyomania

Dostum musait bir zamanda yanina bir arkadasini al git ayni magazaya telefonlarin kapaklarini degistirsin arkadasin sen dingile gozukme sonra sorsun tipki senin sordugun gibi bu siyah olanin ekrani niye sarimsi diye, O dingillerden biri bunlar boyle siyah olanlarda sorun var demezse adam degilim

Bu gun vodafone da gmd elite lite bakiyorum dingillerden biri dayanamadi atladi hemen nasil bir sey bakmistiniz?

Dedim koseli bir sey bakiyorum bunun gibi eleman kitlendi kaldi dedim bu hangi modeli gmd nin? cevap yok.....bilmiyorlar anliyacagin hic bir halttan haberleri yok kendileri gibi ikoncan conconlardan biri gelip mal gibi S5, iste iphone 5s, lg g3 alicaktim derse anca onlarin cebinden 2000 tl lerini almayi biliyorlar.

Fiyatini sordum acaba bunu bilebilcek mi diye, hangi tarifeyi dusunuyorsunuz dedi dingil, dedim pesin fiyati nedir? Sadece taahhutlu alabilirsiniz demez mi, hanim ne kadarmis diye soruyor yanimda dedim yuru gidelim telefonlar satilik degilmis hanim anlamadi tabi neden koymuslar peki tezgaha deyince dingile baktim hadi cevap ver dedim yine tik yok

Evet Vodafone'da öyle bir durum var, tarifeyle satıyorlar telefonları.

• Bir an dusundumde 2008 di galiba 5800 im vardi millet iphone dan baska tuşsuz tel gormemiski cafede hep masanin ustunde birakirdim gelen gecen bakardi sanki kapinin onune ferrari cekmisim

Eskiden saba tv ler vardi yasi 30 un ustunde olanlar bilir fb nin kalecisi schumeier oynardi reklamida

" zaaba, iyi tilivizyon "

derdi eliyle ok isareti yapip iste o kadar eski sanki artik 8210 lar 3310 lar saka gibi 7250 vardi be nasil unuturum ilk kamerali tel ne kadar kotuydu kamerasi fotodakileri sonradan bakinca taniyamadigim olurdu

• arkadaşlar hattım vadofone mikro sim almaya gitcem yarın hat benim üstüme değil bana verirler mi

• oquzuqur kullanıcısına yanıt
    hat sahibini istiyorlar
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.