Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birde bu dingil satıcı çocuğa dedimki ben siyah almak istiyorum ama bu beyazınki gibi sarı çıkarsa iade edebilirmiyim?
    demezmi bana edemezsiniz.
    yani s.... misin sabaha mı bırakırsın derler ya öle sinirlendim.
    kamilin gözünün içine baka baka konuşuyorun o başka yere bakıyo
    dedim sen yalancının önde koşanısın
    yalan söyleyen insanlar illa konuşma sırasında sağa sola bakar bakışlarını kaçırır dingil eleman yaa iade edemezmişim miş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafama takılan bir soru var :

Neden sadece Teknosa'da satılıyor ürün?

Neden Asus sadece Teknosa'yla anlaşmış?

• quote:

Orijinalden alıntı: hardlove_72

quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

DİKKAAAAAT
    BAĞIRA BAĞIRA YAZMAK ZORUNDAYIM LÜTFEN DİKKAT!!!
    BU AKŞAM BEŞİKTAŞ TEKNOSA MAĞAZASINDA INCELEMEYE GITTIM YANYANA HEM BEYAZ HEM SIYAH OLAN VARDI HATTA CIHAZIDA INGBANK KREDISI IPE ALACAKTIM.
    IKI CIHAZI YANYANA KOYUP ONCE ONDEN BAKTIM GUZEL SONRA ARKA TARAFINA BAKTIM SIYAH DAHA HOSUMA GITTI EKRANLARINI ACIP AYARLARA GIRDIM KIII BOOOOM!
    BEYAZ KAPAKLI OLANIN EKRANI BARIZ SARIMTRAK BIR BEYAZ
    HEMEN SIYAHA BAKTIM O GAYET NORMAL BEYAZI BEYAZ SIYAHI SIYAH
    TABI ORDA CALISAN TEKNOSA ÇALIŞANINA SORAYIM DEDIM SORMAZ OLAYDIM DINGILE
    DEMEZMI BEYAZLAR BOYLE ÜRETİLMİŞ ÜRETIM HATASI DEĞİL 😠

ISIN KOTU TARAFI 1000 LIRANIN ALTINA KREDI DE VERMIYOMUS UYUZ BANKA
    HABERINIZ OLSUN BEYAZLARDA GERCEKTEN BOYLE SORUN VARSA AMAN DIYIM PEK GUZEL GÖRUNMUYOR DOGRUSU.

hocam o senin sarımtırak dediğin ekran telefonun özelliği ayarlarda okuma modu diye bir mod var onu açınca bizdekilerde sarımtırak oluyor o telefonunda o modu açıktır ben 3 tane baktım trabzon forumda üçüde aynıydı okuma modunu kapatınca beyaz oluyor telefonun ekranı o teknosa elemanının bişeden haberi yok laf olsun diye öyle demiş sana

dediğin ayarı kontrol ettim ikiside aynı ayarlıydı.

• hayır böyle tekniloji marketlerde neden böyle teknoloji özürlüleri çalıştırırlar onuda anlamam.

• Arkadaşlar bankalardan veya ttnet ten gelen mesajları engellenen klasörüne atıyor. Engellemeyi de kaldiramiyorum. Nasıl bir yol izleyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Okuma modu açık olduğu zaman öyle olur ayrıca kredi kartın varsa düzgün ödeme filan yapıyorsan 5-6 taksit yapıyor tek çekim yapıyorlar 1-2 dk sonra mesaj geliyor taksit yapalımmı diye ufak bir farkla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

DİKKAAAAAT
    BAĞIRA BAĞIRA YAZMAK ZORUNDAYIM LÜTFEN DİKKAT!!!
    BU AKŞAM BEŞİKTAŞ TEKNOSA MAĞAZASINDA INCELEMEYE GITTIM YANYANA HEM BEYAZ HEM SIYAH OLAN VARDI HATTA CIHAZIDA INGBANK KREDISI IPE ALACAKTIM.
    IKI CIHAZI YANYANA KOYUP ONCE ONDEN BAKTIM GUZEL SONRA ARKA TARAFINA BAKTIM SIYAH DAHA HOSUMA GITTI EKRANLARINI ACIP AYARLARA GIRDIM KIII BOOOOM!
    BEYAZ KAPAKLI OLANIN EKRANI BARIZ SARIMTRAK BIR BEYAZ
    HEMEN SIYAHA BAKTIM O GAYET NORMAL BEYAZI BEYAZ SIYAHI SIYAH
    TABI ORDA CALISAN TEKNOSA ÇALIŞANINA SORAYIM DEDIM SORMAZ OLAYDIM DINGILE
    DEMEZMI BEYAZLAR BOYLE ÜRETİLMİŞ ÜRETIM HATASI DEĞİL 😠

ISIN KOTU TARAFI 1000 LIRANIN ALTINA KREDI DE VERMIYOMUS UYUZ BANKA
    HABERINIZ OLSUN BEYAZLARDA GERCEKTEN BOYLE SORUN VARSA AMAN DIYIM PEK GUZEL GÖRUNMUYOR DOGRUSU.

Na arızalı çalışanlar var başından savmak için öyle şeyler diyorlar ki.Bilgi sıfır diyebilirim ben cihazı almaya ilk gittiğimde android işlemcisi 4.3 demişti eleman gülmemek için kendimi zor tutmuştum.

• Bugün bir tane alıp aranıza katılmayı hedefliyordum ancak gittiğim İstanbul Esenyurt Marmarapark Teknosa'da kalmadığını öğrendim. :( :( :(
  • arkadaşlar son sayfalarda sorunlar çıkmaya başladı siyah rengi teknosa da stoğa girince almayı düşünüyorum.umarım sorunlu bir cihaza denk gelmem bu kronik sorunlar dışında (bataryayı biliyoruz artık çok gitmiyo)başka sorun varmı yanlış bir karar vermek istemiyorum

teknosa comdan alacağım kaç günde gelir ?
    14:00 dan önce sipariş vereceğim
  • üşenmedim istanbul meyrocity levent teknosa ya geldim beyaz olan vardı aldım baktım okuma modunu kapattım yanlızca ekran renk sıcaklık ayarını bulamadım ama valla dostlar bana sarı renkli geldi ekran ben beyaz kapaklılardan kıllandım kesin siyah alcam.
    ing kredi işini hallettik 750tl de çıkarıyolar
    beşiktaşdaki dingil satışçı çocuk harbi dingil miş :)

• şu anda şarj yüzde 5 1 saat 20 ddakika youtube'dan Video 30 35 dk oyun swamp Attack plants vszomb2 1.5 saatten fazla internet hepsi Wifi ile parlaklık otomatik 4 saat 15 dk ekran ssüresi yaklaşık 9 saat önce fisten aaldım.

• Zenfone 5 kullanıcı kulübü yokmu ya imza falan eklense güzel olur.

• Kameranin ayarlarina girmiyordu bir süredir donuyordu. Artik kamera hic acilmiyor. Fabrika ayatlarina dondum yine aynı. basina gelen var mi?

• 4.4.2 güncellemesi geldi mi arkadaşlar? Bende de Discovery var ama açıkçası sürekli servise git gel git gel sıkıldım. Değiştirmeyi düşünüyorum ve üzerine fazla eklemeden alabileceğim bu telefonu buldum. Hoşuma da gitti açıkçası, bakalım benim Discovery üçüncü kez gitti servisten bir gelsin de. Pil konusunda da pek kafaya takmıyorum, gördüğüm kadarıyla 4-5 saat ekran süresi alınabiliyor. Ben 3-3.30 saat alıyorum discovery ile ki bu da yetiyor açıkçası bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 2 Eylül 2014; 20:32:03 >
  • Youtube uygulamasina girince ekran isigi azaliyor cihazin, sizdede boylemi. Parlaklik manuelde bu arada. Sadece yt uygulamasinda yapiyor. Bir ayarda bulamadim.

• Arkadaşlar bu audiowizard ne ise yarıyor hangi modu seçmeliyiz

• Buraya yazıyorum kimse tınlamadı GOOGLE PLAY STOREYE telefonu aldığım günden itibaren giremiyorum ! İnternetteki çözümleri denedim yetmezmiş gibi format attım sonuç aynı. Lise rastlamadı mı bu soruna ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım yazdıklarını ben görüyorum ama çözüm için fikrim yok. İnternete bağlanıp Google Play'a bağlanamamanın mantıklı açıklamasını bilmiyorum, ilginç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu başından beri okuyorum bi sende gördüm . Bende de yok sorun. Rootlarken bi hata yapmış olmalısın rootlamadıysan hatayı yaz buraya belki bazı arkadaşların bilgisi vardır konu hakkında.

• turranor kullanıcısına yanıt
    Benim de bir kere kafası karışmıştı, telefonu açıp kapadım düzeldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.