Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar sim kartı kendim kesmek istiyorum bana yardımcı olabilecek varmı resim video vb yollarla? Sim kart PTT Cell farkedermi kartın kesilişi yoksa her sim kart aynımı kesilir? Lütfen yardım şimdiden teşekkürler...

arkadaşım avea bayine çay ısmarladım para almadan kesti bence riske girme.
  • daha 2.günü doldurmadan ikinci sorun: ekran simsiyah hiçbirşey yok. kapatmaya zorladım ve yeniden açtım.
    sanırım bu telefon daha çok iş açacak başıma.
  • Fondip45 F kullanıcısına yanıt
    Asus markası elbette önemli rol oynuyor. Aynı özelliklerde başka bir markayı kesinlikle satın almazdım şahsen ben. Mesela GM hiç aklımdan bile geçmedi ya diğer benzerleri. Halbuki benzer özellikler. En azından güncelleme konusunda ve garanti konusunda sıkıntı çıkarmamasını beklerim Asus'tan. Şahsen Z5 almasaydım büyük ihtimalle pek çok özelliğini kullanmayacağım donanımının hakkını veremeyeceğim pahalı bir telefon alacaktım ve ulan o kadar para verdim sadece maillere facebooka bakıyorum diye hayıflanacaktım. Asus olduğu için dediğim gibi garanti ve güncelleme konusunda farklı olmasını üstün olmasını beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AH MEN

beyler rootsuz radyo nasıl açabilirim

Açamazsınız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

Asus markası elbette önemli rol oynuyor. Aynı özelliklerde başka bir markayı kesinlikle satın almazdım şahsen ben. Mesela GM hiç aklımdan bile geçmedi ya diğer benzerleri. Halbuki benzer özellikler. En azından güncelleme konusunda ve garanti konusunda sıkıntı çıkarmamasını beklerim Asus'tan. Şahsen Z5 almasaydım büyük ihtimalle pek çok özelliğini kullanmayacağım donanımının hakkını veremeyeceğim pahalı bir telefon alacaktım ve ulan o kadar para verdim sadece maillere facebooka bakıyorum diye hayıflanacaktım. Asus olduğu için dediğim gibi garanti ve güncelleme konusunda farklı olmasını üstün olmasını beklerim.

GM söz konusu bile yapmam çakma Türk markası çöp ürün.
    Asus dünya markası ona laf yok sadece bu seriler orta ve alt seri fazla bir şey beklemiyorum.
    Alo diyeyim, internete gireyim, viber, tango, tictoc, line, whatsapp çaışsın arada video izleyim yeter.
    Bunun içinde 750 tl den fazla para vermem zaten.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

ilerki bir zamanda da mı olmaz?

Olmaz :) çünkü Asus bandrol için trt ye para ödememiş. Ödeseydi o zaman zaten açık halde gelirdi..

• Arkadaşlar şimdi kestim denedim uğraştım biraz taktım şuan çıkmıyor kısa geldi galiba ama oldu bir problem yok çalıştı bir problem olurmu ?
  • Mesela bugün çok yoğun kullanmadım telefonu, ama sürekli 3G ve Wifi açıktı.
     Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

• Arkadaşlar ben bulamadım ama fikri olan olabilir. GMail uygulaması yeni gelen e-postaları ana ekranda minik kırmızı ikon olarak göstermiyor. GMail uygulamasını açıp kontrol etmem gerekiyor. Bu neden olabilir?

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    dikat et de çıkarırken falan bşeyler kırılmasın slotun içinde, ben normal sim slotunun pinlerinden birini kırmıştım. neden gidip orijinal microsim almazsınız anlamıyorum.
  • Laynis kullanıcısına yanıt
    ben hotmail'le yahoomail'i telefonun kendi mail uygulamasından takip ediyorum. yarın gmail'i de oraya ekliycem tek programdan hepsini takip edicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: AttandeD

Bugün beyaz zenfone 5 aldım arkadaşlar, acaba ekran görüntüsü nası alınıyor?

Ses kısma butonuna ve Güç butonuna aynı anda basın.
  • Evet güzel çözüm teşekkür ederim ama bildirimlerin görünmemesi ilginç. İlk tanımladığımda görünüyordu. Daha sonra Google Gazete, Kitap gibi uygulamaları iptal ettim. Bunlar neden olmuş olabilir mi merak ediyorum.

• 7 yıllık telefonumu diğer yıl atacağım. Ya samsung s serisi yada bu asusu alırım.
  • mobil banka uygulamaları çalışıyor mu arkadaşlar?
    herkes kendi kullandığı bankayı deneyebilir mi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Olmaz :) çünkü Asus bandrol için trt ye para ödememiş. Ödeseydi o zaman zaten açık halde gelirdi..

Türkçeye bile çevirmişler uygulamayı fakat dediğiniz gibi bandrolü ödememişler.
    Root edip, radyoyu açmak en temizi, açtıktan sonra unroot ettim sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: mozturkgss

quote:

quote:

quote:

quote:

Türkçeye bile çevirmişler uygulamayı fakat dediğiniz gibi bandrolü ödememişler.
    Root edip, radyoyu açmak en temizi, açtıktan sonra unroot ettim sorun yok.

Tabiki. Sonuçta çözüm mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: mhtakif

mobil banka uygulamaları çalışıyor mu arkadaşlar?

Vakıf mobil i çalıştıramadım. Bir türlü. Aktivasyon safhasında hata veriyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mhtakif

mobil banka uygulamaları çalışıyor mu arkadaşlar?

neden çalışmasn kardeş :) android bu java değil ki

sorun olduğunu söyleyenler vardı
    birde digitürk playda sorun var dendi
    hatta biraz önce vakıfbank da sorun var dendi
  • quote:

quote:

quote:

olur niye olmasın, uygulaması bile mevcut, sadece freeze edilmiş. eğer birisi apk yı upload sitelerinden birine yükleyip paylaşırsa, uygulama apk sını kurunca aktif olması lazım. telefona donanım ve yazılım koyup, vergi ödememek için uygulamayı freeze etmek resmen vergi kaçakçılığı. zaten bir telefonun piyasaya çıkar çıkmaz root yönteminin de bilinmesi, firmanın bu işte parmağı olduğunun açık göstergesi. bunu fransada yapsa asusu öttürürler

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.