Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    en çok sorulan ve en çok cevaplanan soruları sormuşsunuz. ilk sayfayı okuyun, cihazın donanım özellikleri ilk sayfada net olarak yazıyor hatta bu sayfada bile var önceki mesajlarda, 2GB Ram, 1.6 GHZ intel işlemci.
  • kajmerian kullanıcısına yanıt
    audio wizard?
  • Farklı bir soru da olsun forumda. Telefonu modem olarak kullanabiliyor muyuz? Biraz kurcaladım ama bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laynis

Farklı bir soru da olsun forumda. Telefonu modem olarak kullanabiliyor muyuz? Biraz kurcaladım ama bulamadım.

Evet kullanabiliyorsunuz.
  • Laynis kullanıcısına yanıt
    ayarlar / Diğer / Kablosuz ağ özelliği ve ağlar / Tethering ve taşnblr hotspot şeklinde olması lazım ama simkartım henüz açılmadığı için deneyemedim.
  • Ne yaptınız bunun için?

• Tamam seçenekleri gördüm, teşekkür ederim.

• sa arkadaşlar bende yeni aldım telefonu asusun sitesindeki firmware güncellemesini yapan varmı bende yapacaktımda acaba manuel olarak yapmasam bi süre sonra zaten telefona güncelleme gelirmi yoksa bu firmwareyi bilgisayardan yapmazsam hiç otomatik olarak telefona gelmezmi yardımcı olursanız teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkrky

sa arkadaşlar bende yeni aldım telefonu asusun sitesindeki firmware güncellemesini yapan varmı bende yapacaktımda acaba manuel olarak yapmasam bi süre sonra zaten telefona güncelleme gelirmi yoksa bu firmwareyi bilgisayardan yapmazsam hiç otomatik olarak telefona gelmezmi yardımcı olursanız teşekkürler :)

Ben güncelleme yaptım, siteden indirip kurmanın da bir farkı olduğunu sanmıyorum.
    Zaten telefonun içine dosyayı kopyaladığın anda güncelleme var uyarısı veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AH MEN

quote:

Orijinalden alıntı: turranor

Ne yaptınız bunun için?

Hiç birşey

Root falan yapmadınız mı yani? Kendi kendine mı düzeldi? Daha önceden durduğu yerde yiyordu değil mi pili?

• Arkadaşlar cihazı root ettim. Titanium Backup uygulamasını kurdum. Ama programları dondurmaya çalıştığımda yalnızca bağış sürümündeki uygulamalar dondurulabilir gibi bir uyarı veriyor. Paralı sürümünü mu yüklemek zorundayız programın?

• Telefonumu iade etmek üzere paketledim. cayma hakkımı kullanıp paramı talep ettim bakalım ne olacak
  • Asusu İlk alanlardanım her türlü sorunlarınızı yazıp cevaplayabilirim Konu açıldığından beri takipteyim artık yazma vakti geldi diyim üye oldum resmen. Jelatin ve kendi flip cover kırmızı kılıfıyla kullanmaktayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraaax -- 24 Ağustos 2014; 12:39:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuuuaa

Telefonumu iade etmek üzere paketledim. cayma hakkımı kullanıp paramı talep ettim bakalım ne olacak

Sim kartı takmışmıydınız yada wifiye bağlandınız mı? Bunlardan birini yaptıysanız cayma hakkını kullanamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turranor -- 24 Ağustos 2014; 12:40:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugraaax

Asusu İlk alanlardanım her türlü sorunlarınızı yazıp cevaplayabilirim Konu açıldığından beri takipteyim artık yazma vakti geldi diyim üye oldum resmen. Jelatin ve kendi flip cover kırmızı kılıfıyla kullanmaktayım

Bataryadan memnun musun bi de konuşurken karşıya giden seste biraz boğukluk var mı?

• quote:

quote:

Telefonumu iade etmek üzere paketledim. cayma hakkımı kullanıp paramı talep ettim bakalım ne olacak

Sim kartı takmışmıydınız yada wifiye bağlandınız mı? Bunlardan birini yaptıysanız cayma hakkını kullanamıyorsunuz.

ikisini de yaptım. Sen daha önce sim kart takıp kullandığınız bir cihazı iade edemedin mi?Cayma hakkında sim kart takılan wi-fi açılan cihazlar bu haktan yararlanamaz diye bir ibare yok sanırım. Ben öyle biliyorum
  • quote:

quote:

Asusu İlk alanlardanım her türlü sorunlarınızı yazıp cevaplayabilirim Konu açıldığından beri takipteyim artık yazma vakti geldi diyim üye oldum resmen. Jelatin ve kendi flip cover kırmızı kılıfıyla kullanmaktayım

Bataryadan memnun musun bi de konuşurken karşıya giden seste biraz boğukluk var mı?

bataryadan memnunum ilk zamanlar çok hızlı tükenmekteydi şarj ettikce kendine gelicek biraz sabredin yeter. Konuşmada sorunda yaşamadım ne giden nede gelende note 3 almak için beklerken aynı zamanda zenfone 5 in gelmesini bekliyordum cok araştırdım tercihim zf 5 oldu.

• quote:

quote:

quote:

ikisini de yaptım. Sen daha önce sim kart takıp kullandığınız bir cihazı iade edemedin mi?Cayma hakkında sim kart takılan wi-fi açılan cihazlar bu haktan yararlanamaz diye bir ibare yok sanırım. Ben öyle biliyorum

fabrika ayarlarına çevir teslim et güzelce kutula alırlar sıkıntı yok

• quote:

quote:

quote:

bataryadan memnunum ilk zamanlar çok hızlı tükenmekteydi şarj ettikce kendine gelicek biraz sabredin yeter. Konuşmada sorunda yaşamadım ne giden nede gelende note 3 almak için beklerken aynı zamanda zenfone 5 in gelmesini bekliyordum cok araştırdım tercihim zf 5 oldu.

Para problem degil acikcasi ama annem daha ilk kez akilli telefon kullanacagi icin zenfone diyorum.Kendide begendi,benimde hosuma gitti.Sizce anne icin ideal bir telefon mu?Yoksa S4-G2 falan mi alayim?Yani cok kullanilmicak,facebook falan sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

quote:

quote:

Para problem degil acikcasi ama annem daha ilk kez akilli telefon kullanacagi icin zenfone diyorum.Kendide begendi,benimde hosuma gitti.Sizce anne icin ideal bir telefon mu?Yoksa S4-G2 falan mi alayim?Yani cok kullanilmicak,facebook falan sadece.

anne için ideal ama boyut olarak biraz büyük bana göre s4 mini yada g2 mini de olamaz mı olabilir ? :)

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.