Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TikDiyenTüleyman

Saat 20.30 gibi fulledim arada bir baktim su an %58

Dakikada yuzde bir sarj gidiyor. Guncelleme yapmadim + ekran parlakligi en düşükte

Edit : daha iyi bir performans icin bir haftalik deneyim gerekli su an icin memnunum ben

Şebekeniz ne durumda stabil mi ?
  • http://forum.donanimhaber.com/m_96149010/f_//tm.htm#96159766

ZenFone6'da da pil sorunu yaşıyorum. 5'te durum nedir ?
  • Cpu Spy'da Telefonun En düşük 800 mHz'de çalıştığı görülüyor. Bence bu ufak bir güncellemeyle, 345 mHz'e indirilebilirse şarj sorunu önemli ölçüde çözülür.
  • arkadaşlar ben chrome kullanıdığım zaman şarj çok çabuk bitiyor bunu fark ettim, ve edge kullanıyordum 2 gündür bugün 3G'yi aktifleştirdim resmen fark etmedi pil açısından chrome'un cihaz için optimize edilmesi gerek, ya da işlemci..
    ve bir kaç kere dondu bugün chrome, uygulama dondu cihaz değil, çünkü ana menüye girince cihaz reaksiyon veriyor ama chrome geri dönünce ekranda reaksiyon yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

Cpu Spy'da Telefonun En düşük 800 mHz'de çalıştığı görülüyor. Bence bu ufak bir güncellemeyle, 345 mHz'e indirilebilirse şarj sorunu önemli ölçüde çözülür.

Çok doğru söylüyorsunuz yakın zamanda Asusa giderse bu konu eminim bu durum hakkında bir güncelleme gelecektir.
    Bunun sonucu ortalama %20 etki yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayastefanos2007

ben güncelleme yaptım gayet iyi pıl durumum TouchPal kullanıyordum ama memnun değilim ne yuklememi onerırsınız akıllı klavye ıcın kelımr tahmin çok iyi olan.

lg klavye diye arat netten apk sini indir 60 mb falan bir sey istedigin tarzda bir klavye sorunsuz.
  • sizdede arada wifi kesiliomu bide çok kıl olduğum bi durum oldu müzik dinledim kapattım herşeyiyle bildirim çubuğuna müzik gelio kapıom bida gelio kapıom bida gelio çok kıl etti .d .d bide arkadaşlar arada şişme yapıomu sizdede müzik geç açılıo mesajlar bazen geç açılıo bazen basmamla açılması bir oluo
    bende çok müzik var 300 e yakın ondan oldunu düşünmüyorum kapanmamasının
  • artık kalın yazı stiliyle tekrar tekrar anlatacağım, telefonun pili konusunda tam randıman almanız 5-6 gün sürer bu süreçte verilen tüm güncellemeleri yapın bunun tabi ki pile etkisi var

ben şuan ekran parklılığı sonda olacak şekilde normal bir kullanımda 12 saati görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

bu şartlarda 2 gün gidecek gibi. mobil veri ve senkronizasyon da açık sanırım.

gereksiz uygulamaları dondurdunuz mu?

benim sevmedigim bir kac uygulama var google+ gibi gereksiz yere yer kapkiyor bunun gibi 1 2 uygulama var hepsini güzelce foto yapıp koyacam sarz azalsın bir daha oyun falan oynayayım ondan sonra tek tek cekip koyacam.
  • Şarjının daha çok gitmesini isteyenler chrome yerine firefox'u tercih etmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akesinti42

quote:

Orijinalden alıntı: TikDiyenTüleyman

Saat 20.30 gibi fulledim arada bir baktim su an %58

Dakikada yuzde bir sarj gidiyor. Guncelleme yapmadim + ekran parlakligi en düşükte

Edit : daha iyi bir performans icin bir haftalik deneyim gerekli su an icin memnunum ben

Şebekeniz ne durumda stabil mi ?

Hocam ayni yerde bazen 4 cubuk varken su an 2 simdi de 3 cubuk oldu
  • Wifi sürekli kopup duruyor bunun nedeni ne olabilir ?
  • eger telefona gucelleme yaptıysanız tekrar güzelce sıfırlayarak tekrar kullanmaya baslayın ama bilgisayara baglayarak içindeki bütün dosyaları silin sonra sıfırlayın belki çakışan birşeyler vardır yeni telefon sonuçta..!
  • Laynis kullanıcısına yanıt
    Başka cihazdan bağlanabiliyor musun ? Şifreleme türünü wpa2 yap bi de öyle dene
  • Yok hocam daha güncelleme yapmadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FIFA 14'ü indirip deneyen var mı?

Poweramp a alternatif olarak müzik player ne önerirsiniz? Daha önce Jetaudio plus kullanıyordum. İyiydi aslında.
  • Kullanıcı kulübü açılmayacak mı ?
    @GladioTurk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence bu konu kullanıcı kulübü de olabilir. ilk mesajın en altında pil ekran falan filan sıralamış en sonuna da kullanıcıları yazsalar gayette güzel olur. ana konuyla kullanıcıları niye ayırıyolar pek anlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EciVeci -- 20 Ağustos 2014; 1:14:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seven44

quote:

Orijinalden alıntı: vSt

EBAY" DAN KILIF SİPARİŞİ VERECEK VAR İSE Bİ ZAHMET BİR TANEDE BENİM İÇİN VERSİN HAVALE EFT NASIL İSTERSE YOLLAYAYIM ÜCRETİNİ EKRAN JELATİNİ BULAN GÖREN ALAN VARSA HABERLEŞELİM LÜTFEN

+1 banada lazım

+1 arkadaşlar kılıf sipariş vereceksek ayrı konu açalım.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.