Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.501
Cevap
174
Favori
1.151.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isoomail

quote:

Orijinalden alıntı: bagatirlar

quote:

Orijinalden alıntı: isoomail

quote:

Orijinalden alıntı: SirDavos

Bugün teknosaya sordum akıllı kılıf 80 TL İnsaf ya. Ebayden verdim 6 dolar

Aynı kılıf olduğuna emin misiniz?

çin menşeili, taklit ürün olabilir.

Yok hocam zannetmem cin menşei olacağını. Ama teknosa 80 liradan koymuş piyasaya

Akıllı kılıf adında kazikliyorlar gibi biraz

80 lira çok be üstad 13.67 tl bi asker maaşı siz düşünün gerisini

Valla orijinal akıllı kılıf için 80 tl kabul edilebilir bir fiyat.

Çindekiler elinize geldiğinde tam kapanmaz, akıllı kılıf telefonu aktive etmez vs. verdiğiniz para, beklediğiniz zaman boşa geçmiş olur.

En iyisi beklemek üstad

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Kamera yazılımı güncellemesinden sonra;

Nasıl, sizce iyileşme var mı kamerada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Güncelemler play store dan geliyor yanlız Asus'tan değil. Yanlışlık olmasın.

Hocam ben şarj konusundan çok muzdaribim.Siz hava durumu ve saatin çok pil yediğinden bahsetmiştiniz galiba.Hangi hava durumu ve saati kullanıyorsunuz ve pil omurunu arttırmak için ne gibi ayarlar yaptınız telefona

• 2smoke kullanıcısına yanıt
    Sistem uygulamasına play Store'dan Update geldiğini de ilk defa duyuyorum.

• 2smoke kullanıcısına yanıt
    Ben de diyorum ki telefonun kendi eposta uygulaması da mailleri alabilmek için senkronizasyona ihtiyaç duyar. Yıllardır kullanıyorum yapmayın Allah aşkına

• Bende pil performansını bugün tam olarak test etmiş oldum.z5 î sabah 8.30 da sarjdan aldım saat 23.00 da şarjı %2 ye düştü.14 saat 26dk 11sn kullanmışım cihazı.bu süre içerisinde facebook ,fotoğraf çekimi ,webde gezinme,bluetooth transferi,email okuma ve gönderme,uygulama indirme ve indirilen uygulamaları kurcalama ve telefonla görüşmeler yaptım.oyun oynamayı sevmedigim için oyun hiç oynamadım.bence z5 in pil performansı çok iyi.telefon neredeyse elimden hiç düşmedi.ben memnunum.

• Zenfone 4 bayağı iyi.
  • yahu su gorusme yaparken ses sorununa ne oldu?

• Arkadaşlar beyaz tonuna çok dikkat ederim. İlk mesajdaki ekran sslerindeki beyazlara beyaz demeye bin şahit ister. Umuyorum onlar beyaz renk değildir. Kullanan arkadaşlar telefonun beyaz tonu hakkında birkaç ss paylaşabilirler mi?

İkinci olarak kamera olayı benim için önemli gerçekten. Z2 veya Z3 compact almayı düşünüyordum 2200 2300 civarı çıkacak. Paralel ithalat 1500'e alırım diye düşünüyordum. Bu telefonu da paralel ithalat düşünüyorum. Orijinal alırsam rootlayıp radyo kurmak zorunda kalıcam çünkü, ekstradan para vermenin anlamı yok. bu 2 kat fiyat farkına sadece kamera ve batarya performansı değer mi? Kaldı ki bu compactların bataryası ne olacak onu da bilmiyorum.

Son olarak telefonun dayanıklılığı benim için çok önemli metroda, otobüste çok düşürürüm telefonu Arc S'im en az 10 kere yere düşmüştür şu an sapasağlam. Zenfone 5 te bu sağlamlık ne durumda? Flip cover düşünmüyorum. Mat ekran koruyucu ile klasik plastik kılıflardan kullanıcam. (Sağlamsa biraz ince bir kılıf da kullanabilirim)

• quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

5. İndirilen yazılımları ve kullanım sıklığını pratik bir şekilde görerek kullanılmayan yazılımlardan kurtulmak amaçlı yazılım tasnifçisi (Apps Drawer Sorter)

Hocam ilk mesaja yazdığınız bu olay nedir? Ben bulamadım böyle bir app.

Uygulamalar sayfasının en altında sırasıyla; Tümü, İndirilen ve Sık ekran butonları çıkıyor. Belirli bir süre sonra yazılımları elden geçirmek amacıyla ne indirdiğimizi ve ne sıklıkla kullandığımızı bu butonlar yardımıyla görerek sık kullanmadığımız yazılımları tespit etme ve dolayısıyla da silerek sistemi rahatlatma imkanı kast edilmiş.

Henüz cihazlar yeni olduğu için bu tür silmelere ya da kontrollere ihtiyaç duymuyor olabiliriz.
  • KaramelizeYogurt K kullanıcısına yanıt
    bu ss işini görür umarım:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 19 Ağustos 2014; 23:29:06 >
  • Zenfone5 ile 1 haftayı geride bıraktım. Ekranı çok iyi güneş altında sıkıntısız görebiliyorum, ses konusunda arka hoparlör fena değil daha yüksek olabilirdi, ahize sesi güzel, kamera idare eder seviyede bir g2 değil ama kötü de değil. Eski telefonum s3 daha iyiydi kamerada, s4 mini ayarında fotoğraflar çekiyor diyebilirim. Şarj bence çok iyi günlük 1 saat konuşma, 3.5 saat ekran açık ve sürekli mobil veri ile 13-14 saat gayet iyi. Son düşünülecek konu şarj süresi bu telefonda.

Performans zaten mükemmel, tek bir kasılma bile yaşamadım. En büyük sıkıntı görülmesi sıkıntı düşük parlaklıkta uyarı ışığı. Gps'i bugün uzun süre kullandım, anında uydulara bağlanıyor ve köprü çıkışlarında anında takip ediliyor. Isınma sorunu yok, ağır oyunlarda eli yakmayacak kadar ısınıyor.

Özetle çok memnunum.

Eski telefonlarım: Discovery, s3, sony xperia z

• Arkadaşlar zenfone 5 de ekran goruntusu nasıl alınıyo teli yeni aldımda kamera guncellemısı falanbırısı acıklayabılır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

bataryayı yüzde yüz yap. sonra bitip kapanana kadar kullan. kapandıktan sonra telefonu tekrar açmayı dene.açılırsa tekrar kapanana kadar yine kullan ardından yüzde yüz olana kadar şarja tak. açılmazsa da aynı şekil.

Anladim hocam sagolun

• BLACKART61 B kullanıcısına yanıt
    ses kısma tuşuyla güç düğmesine aynı anda basacaksın.
  • Bu telefonu buradaki yorumları okuyarak bugün 12'30 beyaz renk teknosadan aldım.iph 5 var bende Hanım'a sürpriz yaptım... 2 saat tam şarzdan sonra merak inceleme için kurcalaya başladım. An itibarı ile şarz bitti. Ben sürekli iph'nım şarz ve ekrandan şikAyet ederdim. Bir daha başka telefon İphone den başka telefona bakarsam ........ Beni en doğru ve gerçekçi yorum budur. Hayırlı geceler

• 21:10'da Beşiktaş maçıyla %93 pille Twitter ve Instagram'da gezmeye başladım. 23:50 itibariyle şuanda şarjım %70. Şarjı o kadar kötü değil. Hatta ben memnun kaldım diyebilirim.

Hangouts, Omlet Chat gibi uygulamaları devre dışı bıraktım.
    Ekran Parlaklığı %50 ve Otomatikte.
    1.16 güncellemesini yaptım.
    Telefonun anasayfasındaki Hava Durumu widgetini kaldırdım. ( Acaba onu nasıl tamamen kaldırabiliriz bilgisi olan var mı?
    Senkronizasyonlardan sadece Google Chrome, Google Play Store, Instagram ve Twitter açık.
  • Telefona bu fiyatıyla doğrusu diyecek bişey bulamıyorum lütfen kullanan arkadaşlar biraz adil olalım
    kasılma %0 süper akıcı
    şarjı normal kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor.daha yazacak çok şey var ama piyasada mantık olarak (F/P) alınabilecek en iyi ve en kaliteli telefon
    lütfen biraz adil olalım arkadaşlar.700 tl lik telefon şu an bana göre hatta bir çok kullanıcıya göre 1500 tl ye kadar olan telefonların tümüyle kafa kafaya yada üstün denilebiir.

Kullanılan Telefonlar :İphone 4S Samsung S3 Xperia Z.
    Telefon tamiri ile uğraştığım için çok telefonlar geçti elimden ayrıca ben şuan bu telefonu kullanıyorum gerçekten şimdiye kadar gördüğüm en iyi telefon F/P olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akesinti42 -- 19 Ağustos 2014; 23:57:38 >
  • edit... ufak bir yanlış anlaşılma oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelNaja -- 20 Ağustos 2014; 0:00:34 >
  • Saat 20.30 gibi fulledim arada bir baktim su an %58

Dakikada yuzde bir sarj gidiyor. Guncelleme yapmadim + ekran parlakligi en düşükte

Edit : daha iyi bir performans icin bir haftalik deneyim gerekli su an icin memnunum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TikDiyenTüleyman -- 20 Ağustos 2014; 0:00:19 >
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.