Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vSt

quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Bu gün bir teknosaya gittim cihaza bakmaya resmen millet aç kargalar gibi doluşmuş telefonun başına.Müşteri temsilcisi resmen seyyar satıcı gibi 6-7 kişiye bilgi veriyordu.

Benimle birlikte iki kişi daha aldı incelemek içinde biraz sıra beklemiştim teşhir ürününü

Bursa carrefour avmde de öyleydi. Telefon bölümüne gelenler direk asus zenfone 4/5/6 var mı diye soruyordu. Biraz ıncelemek istedim ama o kadar bekleyen vardı ki telefonu elime almamla bırakmam bir oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• batarya performansı cidden sorun. şu an hiç kullanılmamış batarya ile ucu ucuna bir günü çıkartıyorsa, 6 ay 1 yıl sonra batarya performansı düşmeye başlayınca ne yapacağız çok merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: canonphotographer

Bugün gittim teknosada inceledim.Artılarını herkes yazdı(baya artısı var bence) ben biraz gördüğüm eksisinden bahsetmek istiyorum.Kamera !! Ben asla general mobile discovery'i sevmem ama teşhirdeki zenfone 5'in yanında gmd vardı.Zenfone'a göre fotoğrafların renkleri daha iyiydi.Zenfone'da diyafram aralığı az tahminimce o yüzden çok ışık alamıyor ve noise oluyor,tabi bu benim tahminim.Fotoğraf çektiğim alan mağaza içinde yeterince aydınlık bir yerdi ama noise miktarı rahatsız ediciydi.Onun dışında pek bir eksisini göremedim 15dklık mağazadaki incelememde.

Bunun dışında dikkatimi çeken bişey oldu,mağazadaki ürünün wifi kapanmıyordu.Kapatsanız bile tekrar açılıyor.

Velhasıl,telefon tasarım ve hız bakımından güzel,benim bundan önceki telefonum 3.7 inçti,bu telefon elime büyük gelmedi.Yarın tekrar mağazaya gidip inceleyebilirim.Ama beni düşündüren kısmı fotoğraflardaki noise miktarı oldu.Pcde incelemek lazım fotoları.Kamera iş yaparmı yapar ama arşivlik fotolar çıkmaz.Zaten telefon alıyorsunuz fotoğraf makinesi değil.

Muadilleri arasından en iyisi bu gibi duruyor bence.

Bu arada taksitle nerden alabiliriz,yada nasıl bir yol izleyebiliriz ? Yardımcı olursanız şahane olur.

kredi kartından taksitli.avans çekebilirsin teknosa da ing kredi var uygun faiz başvurabilirsin vadesiz hesaba artı para tanımlayıp taksitli nakit avans çekebilirsin ve de kliksada ödeme sayfasında akbank kredi var onla alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: vSt

quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Bu gün bir teknosaya gittim cihaza bakmaya resmen millet aç kargalar gibi doluşmuş telefonun başına.Müşteri temsilcisi resmen seyyar satıcı gibi 6-7 kişiye bilgi veriyordu.

Benimle birlikte iki kişi daha aldı incelemek içinde biraz sıra beklemiştim teşhir ürününü

Ben inceleyemedim bile zaten sadece teknosada oldugu icin biraz daha beklemek istiyorum.Aslında fiyati 649 olsa saniye beklemezdim ama bir ihtimal indirim vs olabilir diye gecistiriyorum.Ilerleyen gunlerde de gidip bir detaylica incelerim.

• Arkadaşlar Li-ion bataryalar şarj edildikçe performans artışı yaşar. Bataryalarınızı kalibre edin. Kalibrasyon için bir uygulama vardı adını unuttum uzun süredir android kullanmadığım için hatırlamıyorum. Store da aratın.
  • Zenfone 5'in 4G destekli Snapdragon 400'lü başka bir modeli daha varmış

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6429&idPhone2=5952

Ama 2 telefon arasında ciddi bir şarj süresi farkı olacağını sanmam. Atom işlemcili için standby süresi 353 saatken snap400'lü olan 395 saat olmuş. %11 fark etmiş sadece.

• 1 Senedir telefonum yok bunu alıcam gibi hoşuma gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

batarya performansı cidden sorun. şu an hiç kullanılmamış batarya ile ucu ucuna bir günü çıkartıyorsa, 6 ay 1 yıl sonra batarya performansı düşmeye başlayınca ne yapacağız çok merak ediyorum.

Batarya süresini uzatmak biraz da sizin elinizde.. kullanırken bazı şeylerden biraz fedakarlık yaptığınız taktirde iyi ekran süreleri alabilirsiniz. Mesela kullanmadığınız, sizin için gereksiz olan uygulamaları devre dışı bırakın. Eğer mail trafiğiniz yoksa senkronizasyonu otomatik değil manüel yapın vs.. o zaman kesinlikle şikayet etmezsiniz.. Benim şuan yüzde 45 kalan batarya süremde ekran süresi 2 saat 40 dk almış bulunmaktayım. Yani böyle gittiği sürece bataryam yüzde 1 olduğunda ekran süresi olarak 5 saate ulaşıyorum.. ve bu süreyi alırken inanın cihazı bayağı zorluyorum. Sürekli nette geziyorum. Whatsapp ,facebook vs..Wi-fi ve 3g hep açık.. isterseniz sizde bir deneyin..

• herschell H kullanıcısına yanıt
    ilk mesaja ekledim oyun ve normal kullanım pil performansını.
  • Valla yozgatta tezgahta camın icinde duruyordu ekran haric cercevesi cok buyuk geldi gozume o yuzden alip incelemeyi de canim istemedi.. 6inc gibi duruyo.. Ama malzeme on numara .. Burda sira mira da yok

• http://i.hizliresim.com/EQN5D9.jpg

beyler zenfone 5 imle çektim nasıl sizce almak isteyenlerede fikir verebilir fotoğraf kalitesi yorumlarınızı bekliyorum başka denememi istediğiniz bişi varsa zenfone 5 kullanıyorum
  • 4 Gündür kullanıyorum Zenfone 5'i eleştireceğim 3 konu var. Yazılımsal olarak tamamı düzeltilebilir şeyler.

Sony Xperia Z de ilk çıktığında garip fotoğraflar çekiyor pili yarım gün anca gidiyordu. Zaman içerisinde gelen güncellemeler ile düzeldi.

1 - Pil kalibrasyonu

2 - Kamera

3 - Arayüzdeki basit hatalar

Edit: Elimde Zenfone 5'i kim görse HTC One'mı dedi. Tasarımı ve malzeme kalitesi beğenildi. Telefon ben buradayım diyor. Fiyatının 699 lira olduğunu öğrendiklerinde genelde şaşırdı çevremdekiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 19 Ağustos 2014; 0:19:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdobilal

http://i.hizliresim.com/EQN5D9.jpg

beyler zenfone 5 imle çektim nasıl sizce almak isteyenlerede fikir verebilir fotoğraf kalitesi yorumlarınızı bekliyorum başka denememi istediğiniz bişi varsa zenfone 5 kullanıyorum

Gunduz icin guzel resim..

• Arkadaslar bu telefon ile ekran goruntusu (screenshot) nasil aliniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: AngaranınBağrından

Arkadaslar bu telefon ile ekran goruntusu (screenshot) nasil aliniyor

Ses kısma ve Güç butonuna aynı anda basın.
  • Tesekkur ederim :)

• bugun teknosada z 5 olan model, ,inceledim telefon kaliteli bir kasaya sahip ve oldukça şık , menu geçişleri çok iyi , ancak diğer 5.5 inc model telefonlar ile aynı hatta daha uzun bir kasası var . pil kapasitesi ve özellikle pilin değişmemesi nedeni ile almaktan vazgeçtim eğer pil değişseydi ileride yurt dışından vs pil temin edilirdi yüksek kapasiteli. lg g pro ile çektiğim bir resmide ekliyorum.
     Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi educationist -- 19 Ağustos 2014; 0:38:52 >

• Arkadaslar muzikte ekolayzer ayarini kapattim ses daha guclu ve kaliteli geldi. Kulakligim SENNEİSHER MX 470 bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: ClubZero

Arkadaslar muzikte ekolayzer ayarini kapattim ses daha guclu ve kaliteli geldi. Kulakligim SENNEİSHER MX 470 bu arada.

Bugün 1 kullanıcı daha buna benzer birşey yazmıştı. Ayrıca Zenfone 5 Flac formatındaki yüksek kalite müzik dosyalarını oynatabiliyor.

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 19 Ağustos 2014; 0:48:45 >

• Telefonun garantisi nasıl telefon sağlam mı Discovery gibi saçma sapan sorunları çıkar mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.