Şimdi Ara

▀▀ İ.D. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ - 2014-2015 GİRİŞLİLER ▀▀ ¦¦ LİSTE GÜNCEL ¦¦ +40 kişi olduk ! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
795
Cevap
13
Favori
21.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ben Obi Wan Kenobi

quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Orijinalden alıntı: muhur beste

quote:

Orijinalden alıntı: timetravel

Bu arada okuldan mail alan var mı ? bana hala gelmedi de.

Ben bugün aldım maili.

Ne maili acaba bu?

Kişisel şifremizi verdikleri mail bazı bilgiler var içinde.

Bu maili almak için ne yapmam gerekiyor peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben bugün aldım maili.

Ne maili acaba bu?

Kazandıysan gelmiştir zaten spam kutusuna falan bak.Gelmemişsede internetten kayıt yaptıracağın (11-22 agustos arasıydı sanırım) zaman sitede şifremi unuttum gibi birşey varmış ordan mailine tekrar şifreyi gönderebiliyormuşsun sen mailine bak gelmediyse ben ne yazdığını pm atarım sana bu arada mailin ösym'ye verdiğin mail olacak.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben bugün aldım maili.

Ne maili acaba bu?

Kazandıysan gelmiştir zaten spam kutusuna falan bak.Gelmemişsede internetten kayıt yaptıracağın (11-22 agustos arasıydı sanırım) zaman sitede şifremi unuttum gibi birşey varmış ordan mailine tekrar şifreyi gönderebiliyormuşsun sen mailine bak gelmediyse ben ne yazdığını pm atarım sana bu arada mailin ösym'ye verdiğin mail olacak.

Mailimi ösymye vermiştim ama kazanmama rağmen nedense hiçbir şey gelmedi. 11 Ağustosta kayıt formunu alıp doldurmaya başlayabiliyormuşuz onları öğrendim ama mailin içeriğini paylaşabilirseniz sevinirim.

• pm attım dostum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben bugün aldım maili.

Ne maili acaba bu?

adamı uğraştırmayın aha şu yazıyor
    Sevgili "bilmem ne",

Bilkent Üniversitesi'ne hoş geldiniz. Bilkent ailesine katıldığınız için bizler de sizin kadar heyecanlı ve mutluyuz.

Kesin kayıt işlemleriniz için gereken bilgilerihttp://kayit.bilkent.edu.tr adresinde bulabilirsiniz. Kayıt yaptırmaya gelmeden önce 11 - 22 Ağustos tarihleri arasındahttp://kayit.bilkent.edu.tr/form adresinden Öğrenci Bilgi Formu'nu doldurabilir ve kesin kayıt randevunuzu alabilirsiniz. Kesin kayıt randevuları,
    25 Ağustos - 1 Eylül tarihleri arasında, 09:00-13:00 veya 13:00-17:00 saat aralıklarında verilmektedir. Öğrenci Bilgi Formu'nu doldurmak için gereken şifreniz aşağıda belirtilmiştir. Bu şifre ve Kesin Kayıt Kılavuzu, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'na başvururken belirttiğiniz posta adresine de gönderilmiştir.

Size başarı dolu bir üniversite yaşamı diliyorum.

Abdullah Atalar
    Rektör

İnternetten doldurulacak Öğrenci Bilgi Formu için:

Kayıt Formu :http://kayit.bilkent.edu.tr/form
    Kişisel şifreniz : hihisöyleyememkeko
  • COPE çalışmalarına başladınız mı gençler ?

• ControlYourDream kullanıcısına yanıt
    nasıl çalışabiliriz bir bilgin var mı?
  • asıl bizim gibi ücretli okuyanlara yurt vermeleri lazım, hem o kadar para vericez hem benzin parası vay arkadas bu nasıl adalet. zaten hazırlıktan da acayip tırsıyorum bizim okuldan bilkente geçen yıl 8 kişi gitmişti 7si kalmış hazırlıkta
  • @Physikalisch Tamam hocam PM'i önce okudum, bildiğim şeylermiş. Şifreyi de 11 Ağustosta almaya çalışacağım.

@ControlYourDream Ben başladım hocam. 2-3 yıldır gramere dair hiçbir şey yapmıyordum. Bayağı unutmuşum onları. Olgunlar'dan bi' gramer kitabı aldım, bir de Cope'un tam sınav şeklinde olan bir kitabı vardı onu aldım. Gramer çalışıyorum yani şu an. Writing'den de biraz korkuyorum diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mebrar -- 27 Temmuz 2014; 16:33:57 >
  • yurtla ilgili sorusu olan var mi, büyük ihtimal hepiniz 91'de kalacaksınız :D ve çoğunuza ranzalı verecekler :D eğer ilk kayıt olanlardansanız belki kat seçme hakkına sahip olursunuz.. tavsiyem zemin katı ve 4. katı seçmeyin :D en ideal 1 veya 2
  • 93. yurt güzelmiş oraya gitmeye planlıyorum

• aslında zeminin en köşeleri en güzeli hem çok genişler hemde hiç ses yok :D ama tabi 4. kat en kötüsüdür tabikide 4 kat çıkmak ne
  • 70. yurt 2 kişilik oda düşünüyorum ben. Nasıldır iyi midir ? 70. yurt isteyen var mı benden başka ?

• quote:

Orijinalden alıntı: drixer

aslında zeminin en köşeleri en güzeli hem çok genişler hemde hiç ses yok :D ama tabi 4. kat en kötüsüdür tabikide 4 kat çıkmak ne

4.kat en sessiz sakin mekandir ama, ayrica tualetleri mutfaklari en temiz olandi :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

70. yurt 2 kişilik oda düşünüyorum ben. Nasıldır iyi midir ? 70. yurt isteyen var mı benden başka ?

copeu gecemezsen merkezdeki yurtlarda kalamazsin, eger gecersen de 70,75,78 gibi yurtlarda yer bulma sansin yok :D kapsamliysan merkezde 61, 62, 63, 64, 55, 54 gibi kucuk
    yurtlarda kalabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

70. yurt 2 kişilik oda düşünüyorum ben. Nasıldır iyi midir ? 70. yurt isteyen var mı benden başka ?

copeu gecemezsen merkezdeki yurtlarda kalamazsin, eger gecersen de 70,75,78 gibi yurtlarda yer bulma sansin yok :D kapsamliysan merkezde 61, 62, 63, 64, 55, 54 gibi kucuk
    yurtlarda kalabilirsin

COPE'u geçtik diyelim,ücretini ödeyip 70. yurtta kalamıyor muyuz yani ?

• quote:

quote:

quote:

yurtlarda kalabilirsin

yurda hazirandan basvuranlar var, sen taa copetan sonra basvuruyorsun.. guzel yurtlar dolmustur simdiden

mesela ben 1.tercihe 78 2.tercihe 61 yazdim, 78 bana bile cikmadi seneye 61deyim

• ControlYourDream kullanıcısına yanıt
    cope u geçersen doğudan gidip gelirsin en kötü yarım dönem yada dönem arasında falanda bazen açılabilen oluyor ama bulmak çok zor sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yurtlarda kalabilirsin

yurda hazirandan basvuranlar var, sen taa copetan sonra basvuruyorsun.. guzel yurtlar dolmustur simdiden

mesela ben 1.tercihe 78 2.tercihe 61 yazdim, 78 bana bile cikmadi seneye 61deyim

Bildorm sisteminde, Öğrenci Numarası ve SRS Şifresi istiyor yurt başvurusu için ? Bunları nerden temin edebiliriz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: drixer

cope u geçersen doğudan gidip gelirsin en kötü yarım dönem yada dönem arasında falanda bazen açılabilen oluyor ama bulmak çok zor sanırım.

aynen, belki de merkezdeki en dandik yerde bile bos oda kalmayacak

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.