Şimdi Ara

▀▀ İ.D. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ - 2014-2015 GİRİŞLİLER ▀▀ ¦¦ LİSTE GÜNCEL ¦¦ +40 kişi olduk ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
13
Favori
21.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alhanathalas

hocam, sen..... ben misin? :D aynı sorular var kafamda. ctis konusunda millet ya çok iyi diyor ya da çok kötü...

Bana mı dediniz anlamadım ama üstüme alıp cevap veriyorum Yüksekokula gidersen iş bulamazsın,ilerde sorun olur vb. dedikleri için tereddütte kaldım işin maddi boyutu da var tabi.İstanbul'dan gelicem ve yurtta kalıcam hep masraf olacak.Üniversiteden sonra ne olacağı belli değil.4 yılda 60.000 tl verip ortada kalmakta var.
  • Canlandırayım konuyu :D
  • Arkadaşlar bende bilkent EE düşünüyorum ailemin durumu cok iyi değil fakat karşılayabiliriz diyorlar bilkentin eğitim ücreti dişinda benim başka ne tür harcamalarim olur ve sizce değermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. tercihim bilkent iktisat
  • Valla üstad bilkentli değilim daha ama konuştuğum insanlara göre sigar içki yoksa 400-600 arası geçinebiliriz galiba :D Dışardaki partilere gezilere filan gittiğinde kendin ekle üstüne işte bi şeyler :D
  • Bilgisayar Mühendisliği - Tam Burslu

Edit: Yerleşmişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leiter -- 23 Temmuz 2014; 18:17:58 >
  • Leiter kullanıcısına yanıt
    Mezun olduktan sonra ne yapmayı düşünüyorsun bende bilkent bilgisayar mühendisliği düşünüyorum da

• Hedefim yurt dışında yüksek lisans yapmak.
  • Leiter kullanıcısına yanıt
    Kendi imkanlarinizlami yoksa burslumu bu arada google Microsoft gibi yerlere de basvurmayi düşünüyor musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Leiter

Hedefim yurt dışında yüksek lisans yapmak.

Direk doktoraya baslayabiliyorsunuz bildigim kadariyla , ortalamaya bagli tabi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar mühendisliğe girenler soruları olursa özelden ulaşabilirler
  • Beverly Hills B kullanıcısına yanıt
    İngilizcem yok ama ben bilkent elektrik elektronik mühendisliği istiyorum sizce ne yapmam lazim bilkent hazirlikta baslangic seviyesinden başlasam iyice ogrenirmiyim dili ?

• quote:

Orijinalden alıntı: osmæn

İngilizcem yok ama ben bilkent elektrik elektronik mühendisliği istiyorum sizce ne yapmam lazim bilkent hazirlikta baslangic seviyesinden başlasam iyice ogrenirmiyim dili ?

hocam bilkent'in hazırlığı ingilizce öğrenmek için en iyilerdendir, sıfırdan başlarsan dili gayet güzel bir şekilde öğrenirsin. fakat hazırlıkta devam zorunluluğu falan vardır, onlar biraz sıkabilir. bu arada ben de elektronikteyim.
  • İlk tercihe Bilkent Ctis %50 burslu yazdım.Acaba yurt için başvuruları kayıt olurken mi yapıyoruz yoksa tercihler açıklandıktan sonra mı oluyor?Yurtta kalan veya bilgi sahibi bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim...
  • Tek tercih yaptım.O da bilkent işletme%50

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bazıları hazırlığı bilkentde okuma sağlam bir dil kursuna git diyor üniversiteyi kazandıktan sonra öyle bir anlaşma yapabilir miyim üniversite ile yoksa bilkentin sağladığı hazırlığı okumak dahami mantıklı bu arada sen burslumusun merak ettimde önüme her gelene soruyorum özetlemek gerekirse benim İngilizce altyapım yok üniversiteye geçince üstesinden gelebilir miyim sence

• quote:

Bazıları hazırlığı bilkentde okuma sağlam bir dil kursuna git diyor üniversiteyi kazandıktan sonra öyle bir anlaşma yapabilir miyim üniversite ile yoksa bilkentin sağladığı hazırlığı okumak dahami mantıklı bu arada sen burslumusun merak ettimde önüme her gelene soruyorum özetlemek gerekirse benim İngilizce altyapım yok üniversiteye geçince üstesinden gelebilir miyim sence

Hocam bence sizin için sıkıntı olmazsa ingilizceyi hazırlıkta halletmek daha mantıklı hem arkadaş hem okulu tanıma açısından. Buna ek olarak o tür bi anlaşma hakkında bir bilgim yok. Bence ingilizcenin üstesinden gelinebilir hocam bilkentte, zaten ingilizcesiz mühendislik pek de iyi olmayabilir öte yandan ben burssuz okuyorum ama gayet memnunum.

• quote:

Eğer o tür bi tereddüt yaşıyorsan söyleyebileceğim şey en azından bi dönem hazırlık okuyup bölüme geçmen,

Hazırlığı atlayıp direkt bölüme geçenler sudan çıkmış balık gibi oluyor biraz, derslere ve okula uyum sağlamada zorluk çekiyorlar, bu çok sık gördüğüm bişey

Hazırlığın da dezavantajı çok sıkı, yoğun bi programının olması ve %90 devam zorunluluğu olması; biraz sıkıcı olur ama upper yada prefacten başlarsan ocakta cope a girip 2.dönem bölüme başlarsın

Bende burssuzu tutturuyorum zaten o zaman ben hazirligi okuyayim bu arada yorumlar için teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.