Şimdi Ara

ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.516
Cevap
86
Favori
297.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ikinci el foruma bakin. 100-120 tl max pasaport kayit hakkinin ederi. Daha fazla vermeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler cihaza komple format da attım ama mobil imza çalışmıyor 33R versiyonu şuan root lu da değil cihaz.
  • Arkadaslar one plus one ın kendi sitesinden siparis veriliyormu acaba singapura bileniniz varmi.Davetiyeyle satiliyor falan gibi seyler okumustum halen gecerlimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alidarkstone kullanıcısına yanıt
    Sim kartinizi degistirdiniz mi

• simcard yeni 128kb mobil imza uyumlu avea simcard. Iphone a takınca çalışıyor mobil imza. Sizin operator nedir ? Simcard converter kullanıyormusunuz ? bendeki simcard nano çevirici ile micro yapıyorum simcard sağlam gerçi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: santhora

quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

38r otadan gelmiyor. İllaki kendimiz mi kuracagiz?

Bana bugün OTA'dan geldi güncelleme.

Bana hala gelmedi :(

• 3g internet sorunu yaşayan varmı ? benimki çok iyi çalışmıyor, hep kesiliyor, mobile data kapatmayı da çok uzun sürüyor ( 30 saniye gibi ). bunun çözümü varmı acaba ?
  • Arkadaşlar bu telefona imei çakan biri yokmu ya Ankarada. Ya da tanıyan bilen biri

• rawesandratana R kullanıcısına yanıt
    ürün türkiyeye gelince hangi kargo ile geliyor acaba ?
  • mcht0112 kullanıcısına yanıt
    ankarada bilmiyorum da hocam istanbulda iki kişi var forumda da bulabilirsiniz birisi Osman bey diğerini hatırlayamadım ama sıcak firsatlarda mesajı var SD islemcilere imei attıgını soyluyor

edit: mesajı buldum

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=97822203

saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcink -- 11 Ekim 2014; 22:02:34 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheKane -- 13 Ekim 2014; 0:18:03 >
  • 3 gündür davetiye arıyorum yok mu karşılıksız verebilecek birisi öğrenci adamız. Şimdiden teşekkürler.
  • Zied217 kullanıcısına yanıt
    Hocam r38 guncellemesini yap bende de oluyordu şimdi daha iyi çalışıyor.

• franco kernel 24r r ile antutu testte 36800 değer aldım.
    cm-38R deki orjinal kernel değeri ise altta. 44794
    Yalnız şarj vb. testleri yapmadım. Onları bilmiyorum. Ama genel yorumlar cm-38R dekş 3.4.0 kernelin şarj konusunda da öncekilere göre daha iyi olduğu durumunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhankan43

3 gündür davetiye arıyorum yok mu karşılıksız verebilecek birisi öğrenci adamız. Şimdiden teşekkürler.

Gönderdim Oğuzhan
  • lizardking kullanıcısına yanıt
    OTA yı bekliyorum, daha gelmedi. bakalım
  • Arkadaşlar Unroot cihazlar için yöntemi açıklıyorum. Root cihazlar için farklı modified signed.zip kullanılıyor. Bu untouched.

Öncelikle bu 38R Updateupdate paketini indirin.

İndirdiğiniz Update Paketini doğrudan cihazın ana dizinine atın.

Cihazı Recovery modda başlatın

İndirdiğiniz zip dosyasını gösterin.

İşlem tamamlandıktan sonra sadece wipe dalvik cache işlemi yaparak cihazı reboot edin.

İlk açılış biraz yavaş olacaktır uygulamalar update edilecek sırasıyla 10dk veya daha fazla sürebilir ekranda görüntü gelmeyebilir sadece bekleyin açılmasını.

• mrb,3-4 gündür aynı sorunu yaşamaya başladım.şarj çok çabuk bitmeye başladı.hatta bu sabah tamamen bitmiş.cm11s 33r yüklü.daha önce sabaha kadar anca yüzde 3 falan gidiyordu.bir seferde çok hızlı şarj oldu.ya da bana öyle geldi anlamadım.ama hızlı bittiği kesin.neden olabilir acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: P47D thunderbolt

mrb,3-4 gündür aynı sorunu yaşamaya başladım.şarj çok çabuk bitmeye başladı.hatta bu sabah tamamen bitmiş.cm11s 33r yüklü.daha önce sabaha kadar anca yüzde 3 falan gidiyordu.bir seferde çok hızlı şarj oldu.ya da bana öyle geldi anlamadım.ama hızlı bittiği kesin.neden olabilir acaba.

33r zaten sorunlu şark konusunda ama sizin durumunuz farklı bir sebepten olmalı. Bataryayı sömüren bir uggulama açık kalmış olabilir. 38r ye geçip deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: alidarkstone

Arkadaşlar Unroot cihazlar için yöntemi açıklıyorum. Root cihazlar için farklı modified signed.zip kullanılıyor. Bu untouched.

Öncelikle bu 38R Updateupdate paketini indirin.

İndirdiğiniz Update Paketini doğrudan cihazın ana dizinine atın.

Cihazı Recovery modda başlatın

İndirdiğiniz zip dosyasını gösterin.

İşlem tamamlandıktan sonra sadece wipe dalvik cache işlemi yaparak cihazı reboot edin.

İlk açılış biraz yavaş olacaktır uygulamalar update edilecek sırasıyla 10dk veya daha fazla sürebilir ekranda görüntü gelmeyebilir sadece bekleyin açılmasını.

Hocam benim cihaza otadan guncelleme gelmedi ve rootsuz bir cihaz. Aldigimdan beri birtek otadan gelen guncellemeleri kurdum.

38r yi anlattiginiz yontem ve ayni dosya ile kurabilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.