Şimdi Ara

ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.515
Cevap
86
Favori
297.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nillkin Frosted kılıfı bugün gelmiş, çok memnunum, kaliteli bir ürün.
    Aliexpress ten 3 ekimde sıparış verildi, 25 inde türkiyeye geldi. Postayla sorun yaşamıştım ama bugün teslim aldım
     ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi )
  • Telefonu almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Android L gelecek mi? 3G nasıl çekiyor? Şarjı iyi gidiyor mu? Telefonda hatalar var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ladroa

Telefonu almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Android L gelecek mi? 3G nasıl çekiyor? Şarjı iyi gidiyor mu? Telefonda hatalar var mı?

Android L belli değil şebeke sorunlu hatalar diz boyu tavsiye etmiyorum

• Bir bana cevap veren olmadi.üvey evlatmiyiz acaba
    Sayfa 103de idi sorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuncun75 -- 31 Ekim 2014; 9:05:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuncun75

Bir bana cevap veren olmadi.üvey evlatmiyiz acaba
    Sayfa 103de idi sorum

Sevgili oneplus dostlarım benim küçük bir sorum var:çok sık olarak internet bağlantımı devam ettirmek için telefonu kapatıp açmak zorunda kalıyorum.bunu yaptıgımda tekrar aynı modeme bağlanabiliyorum.sebebine veya çözümüne cevap verecek arkadaş var mıdır?
    Bir de;daha yeni bir güncelleme ne zaman gelecek 38R wireless üzerinden telefonuma kesinlikle yüklenmiyor.bu iş için bilgisayar kullanmak istemiyorum
    Saygılar selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: chekirghe

quote:

Telefonu almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Android L gelecek mi? 3G nasıl çekiyor? Şarjı iyi gidiyor mu? Telefonda hatalar var mı?

Hocam sebeke sorunu imei degistikten sonra mi oluyor, normalde de varmİ

• Ya arkadaşlar

-Şebeke olmadık yerde gidiyor yanımda köylü adam 1110 ile çatır çatır konuşuyor benimki çekmiyor

-Kafasına göre wifi den atıyor açıp kapatınca düzeliyor

-Kilit ekran sesi bazen oluyor bazen olmuyor

Varmıdır bunların çözümleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Zied217

Nillkin Frosted kılıfı bugün gelmiş, çok memnunum, kaliteli bir ürün.
    Aliexpress ten 3 ekimde sıparış verildi, 25 inde türkiyeye geldi. Postayla sorun yaşamıştım ama bugün teslim aldım
     ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi )

Ürün oeijinal mi? Hangi satici acaba link verebilir misiniz?

• inanmayan denesin İ kullanıcısına yanıt
    ürün orijinal mı sahte mı bilemiyorum, ama iyi kaliteli gözüküyor
    http://www.aliexpress.com/item/With-Screen-Protector-Nillkin-Super-Shield-Hard-Back-Case-For-Oneplus-one-A0001-Free-Shipping/1914774664.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: taka61

screenshot alabilir miyiz? batteryguru etkisi var mı acaba?

benim de gözüm sarı banta alıştı galiba, yada belki azalıyor.

Bende sarı bant sorunu yok. Telefonum çin versiyonu. Batterygurunun etkisi oluyor gibi.
  • Çinden gelecek bir telefon icin ihtimalleri goz onunde bulundurun.Neticede garantili urun almiyorsunuz.Arkadasim elden getirtti ona ragmen bir olu piksel var ekranimda mesela.Onunda disinda sari ekran,sebeke vs.gibi sorunlar yok bende.zaten piksel de sadece siyah renkte dikkatlice bakinca belli oluyor,yani gorunmedigi icin goze takilip rahatsiz etmiyor.

• quote:

Kayit ettirirsen sebeke sorunun olmaz. Imei atilinca oluyor. Osman bey imei atilan cihazlardaki 2g sorunu uzerinde calisiyor. Umarim halleder yakin zamanda

• quote:

Orijinalden alıntı: chekirghe

quote:

Kardeş yapma Allah Aşkına. Telefonu yerin dibine sokmuşsun. Ben kullanıyorum mis gibi hiç sorun yaşamadım. Öncelikle herkes şunu bilsin ki uluslararası versiyon alanlar sorunsuz kullanırlar bu telefonu. Sadece çin versiyonlarında band farklılığından dolayı şebeke veya 3g sorunu yaşanıyor. Onun da çözümü var. Ayrıca buda telefondan kaynaklı değil ülkeler arası şebeke farklarından kaynaklı bir sorun. Uğraşmak istemeyen uluslararası versiyonu alır olur biter. Bunun dışında telefon ne çöker, restart atar. Mis gibi çalışır. Ayrıca güncelleme belli değil demişsiniz. Adamlar Android L ilk tanıtıldığında dedi ki resmi lansmandan sonra 2 ay içerisinde vericez. Yani korkmayın bu telefona Android L gelecek. Hatta ondan sonraki güncellemeleri de bolca alacak. Çünkü adamların en büyük farkı yazılım. İşleri bu yani...

• quote:

Orijinalden alıntı: maskelisuvari

quote:

Orijinalden alıntı: beytom

dün cyanogedmod da wifi açamadığımdan hep açılıyor dedi açmadı wipe cache de yaptım yine olmadı color os kurdum. buna gmail, moralocale ile türkçeleştirme, google playdan program nasıl kurarız. kurmak istediklerim cyanogedmod iken kurduğumdan kurulu diyor.

Coloros kurmak isteyenler bu aşağıdaki lintekini kursunlar.Multilanuage ve playstore gömülü geliyor.

http://goo.gl/zsIvrL

http://goo.gl/lVFcPr

http://goo.gl/qfprj4

Herhangi bir romdan stok CM11s 38r ye geçmenin en kolay yolu ise aşağıdaki linkte var,telefonu bootloader da açıp,pc ye bağladıktan sonra açılan zip dosyasından Install Rom 64GB (yada 16 gb olanı) çift tıklanıyor.Kurulum tamamlanıp CM11s den açılıyor.Bu kadar basit.Ne kod gime ne birşey.

https://mega.co.nz/#!NtUxwbBQ!YyOIreiqfJKCC6ZKNwlxi5ubskTLSGKH-DwR39hF_IM

dostum bilgi için tskler windows ta basit bir program kurar gibi color os tan cyanoged mod a gecetim... wifi sorunu da kalmadı. eline sağlık..

• quote:

quote:

Bir bana cevap veren olmadi.üvey evlatmiyiz acaba
    Sayfa 103de idi sorum

Sevgili oneplus dostlarım benim küçük bir sorum var:çok sık olarak internet bağlantımı devam ettirmek için telefonu kapatıp açmak zorunda kalıyorum.bunu yaptıgımda tekrar aynı modeme bağlanabiliyorum.sebebine veya çözümüne cevap verecek arkadaş var mıdır?
    Bir de;daha yeni bir güncelleme ne zaman gelecek 38R wireless üzerinden telefonuma kesinlikle yüklenmiyor.bu iş için bilgisayar kullanmak istemiyorum
    Saygılar selamlar

yukarıda MASKELİ SÜVARİ arkadaşın verdiği linklerden en alttaki linkten cyanogen mod 38r yi indir telefonunu kapat power+ses yükseltme tuşları beraber fastboot da aç. kabloyu bilgisayar ile telefona tak klasörü rar dan çıkardıktan sonra kaç gb lık cep in varsa bat dosyasına tıklayarak kur ...

• Selam arkadaşlar beni de Kulübe ekleyin, aldım 64 gb cm mod yüklü ama bunun global versiyon mu Çin versiyon mu olduğunu nasıl öğrenebilirim.

Bunun yanı sıra Global versiyonla Çin versiyon arasında bir fark var mı? Türkiye de kullanım konusunda sıkıntı var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: siranusta

Selam arkadaşlar beni de Kulübe ekleyin, aldım 64 gb cm mod yüklü ama bunun global versiyon mu Çin versiyon mu olduğunu nasıl öğrenebilirim.

Bunun yanı sıra Global versiyonla Çin versiyon arasında bir fark var mı? Türkiye de kullanım konusunda sıkıntı var mı ?

Arka kapakta cyanogen yazıyorsa Global yazmıyorsa çin zaten çin olanı cm ile gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuchiki

Arka kapakta cyanogen yazıyorsa Global yazmıyorsa çin zaten çin olanı cm ile gelmiyor

Yazmıyor ama CM yüklü Türkiye de kullanım konusunda sıkıntı olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: siranusta

quote:

Orijinalden alıntı: Kuchiki

Yazmıyor ama CM yüklü Türkiye de kullanım konusunda sıkıntı olur mu ?

Sorun Olmaz diye biliyorum hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuchiki -- 31 Ekim 2014; 18:04:50 >
  • siranusta S kullanıcısına yanıt
    Sorun yok hocam CM11S'le Türkiye'de. Ben neredeyse 3 aydır kullanıyorum...

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.