Şimdi Ara

357. Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
100
Favori
589.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok arkadaşım, 15 ağustosa kadar yapabilirsin istersen 15 ağustosta git sorun olmaz. Kısa dönem ya da yds olma tamamen askeriyenin ihtiyacına göre belirleniyor. Yüzde 50 şansın var. Bende temmuz sonu gidecem tecil bozdurmaya
  • Tesekkurler
    Ben de ihtiyaca gore diye biliyorum ama basvuruda soyluyormusuz ne dersek ona gore cikiyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar universiteden yeni mezun oldum şimdi askerliğe kasımda gitmek istiyorum. Tam olarak başvuru icin hangi belgeler gerekir hicbir bilgim yok lutfen yardımcı olun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AloneAssassin

Arkadaslar universiteden yeni mezun oldum şimdi askerliğe kasımda gitmek istiyorum. Tam olarak başvuru icin hangi belgeler gerekir hicbir bilgim yok lutfen yardımcı olun :)

Hocam benimde bilgim sadece 15 ağustosa kadar başvurman gerekli belgeleri pazartesi bende başvuru yapıcam buraya yazarım bir bira

• quote:

Orijinalden alıntı: ubturan

quote:

Arkadaslar universiteden yeni mezun oldum şimdi askerliğe kasımda gitmek istiyorum. Tam olarak başvuru icin hangi belgeler gerekir hicbir bilgim yok lutfen yardımcı olun :)

Hocam benimde bilgim sadece 15 ağustosa kadar başvurman gerekli belgeleri pazartesi bende başvuru yapıcam buraya yazarım bir bira

Valla cok memnun olurum :)

• 355. KD DEDENİZDEN SELAMLAR..
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ben kasım 2014 celbi için cuma günü başvurdum ve tecili bozdurdum.
    Yanınıza;
    -Geçici mezuniyet belgesi veya diplomanızı
    -Transkript
    -Nüfus cüzdanı(ehliyet vb. geçersiz dediler bana)
    -Eğer hastalığınız varsa 12 adet fotoğraf
    Başvuru sürecinizde bunlar yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliugurtoran

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ben kasım 2014 celbi için cuma günü başvurdum ve tecili bozdurdum.
    Yanınıza;
    -Geçici mezuniyet belgesi veya diplomanızı
    -Transkript
    -Nüfus cüzdanı(ehliyet vb. geçersiz dediler bana)
    -Eğer hastalığınız varsa 12 adet fotoğraf
    Başvuru sürecinizde bunlar yeterli.

Eyvallah hocam saolasın

• yeni mezun oldum kasımda hayırlısı ile bizde yolcuyuz :)
  • arkadaslar bir de tecili bozdururken resım gereklimi ?
  • Selam herkese,

Bende aöf'den mezun oldum iktisat bölümünden.Pazartesi aksaray şubeye telefon açıcam diplomam geldiyse gidip alıcam ve daha sonra başvuru işlemlerini yapıcam.
    yukarı da arkadaşın yazdığında transkrip demiş diplomam olsa dahi transkripte ihtiyaç oluyormu başvururken.
  • Tecil bozdururken resim gerekli degil. Transkript zorunlu. Bakaya olursunuz sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

Tecil bozdururken resim gerekli degil. Transkript zorunlu. Bakaya olursunuz sonra.

teşekürler
  • Peki ne zaman muayene oluyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Peki ne zaman muayene oluyoruz

Subeye gidip islemleri baslattiginizda elinize evraklari verip muhtemelen de aile hekiminize yonlendiriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fdurmaz

Selam herkese,

Bende aöf'den mezun oldum iktisat bölümünden.Pazartesi aksaray şubeye telefon açıcam diplomam geldiyse gidip alıcam ve daha sonra başvuru işlemlerini yapıcam.
    yukarı da arkadaşın yazdığında transkrip demiş diplomam olsa dahi transkripte ihtiyaç oluyormu başvururken.

Hocam diploman geldi aksaray şubesine transkriptini diplomanla beraber veriyorlar ordan başvurunu yapabilirsin

• teşekkür ederim hocam, o zaman yarın gidip ben diplomamı alıyım sonra askerlik şubesinden e-devlet üzerinden randevumu alıyım ertesi günde gidip diplomam nufus cüzdanım ve trankriptimle tecilimi bozdurup 357 ye başvurumuzu yapalım. inşallah yedek subay değilde kısa dönem çıkar nişan düğün tarihleri hep belli bittiğim gün olur
  • vay be geçen sene bu sıralar kasım için başvurmuş koyun gibi bekliyorduk 353 kd olarak bitirdik geldik nisanda. Hayırlı tezkereler şimdiden hepinize.
  • konuyu takipteyim, beyler bende fizik mezunuyum tecili bozdurup gitmeyi düşünüyorum, sizcede yedek subaylık yüzde 50 şansmı diye düşünüyorsunuz yoksa tamamen rasgele bir sıralamamı var. şu an bir işim var ama yedek subay olursamda biraz daha rahat olur askerlik diye düşünmekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaMIsabeT

konuyu takipteyim, beyler bende fizik mezunuyum tecili bozdurup gitmeyi düşünüyorum, sizcede yedek subaylık yüzde 50 şansmı diye düşünüyorsunuz yoksa tamamen rasgele bir sıralamamı var. şu an bir işim var ama yedek subay olursamda biraz daha rahat olur askerlik diye düşünmekteyim.

hocam şans olayı şöyle askeriyeye lazım olan belli meslek grupları var öncelikle onları tercih ederler bu meslek gruplarının dışındakilere uzun dönem çıkma olasılığı düşüktür.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.