Şimdi Ara

357. Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
100
Favori
589.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karakol da gorev verilirse ama biliyoruz karakollarin tehlikeli oludugunu ? Ulan acaba birlige katildiktan sonra tekrar gataya sevk istesem ? Aldigim raporra itiraz ediyorim desem ??? Olmaz degil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aquilifer

Değişiklikler için son gün bugündü

Onu biliyorum da hani gitmekten vazgecersek siniflandirmalarin yapilmaya baslamadan onceye kadar vaktimz var biliyordum

• Asker ihtiyaci artacaksa yedekmsubay ihtiyaci da artacaktir..ulan hic istemiyorumm uzun yapmak !
    Nisan da dondugumde ne yapacagim planim falan hersyeyi ayarladim bile

Benim kagitta yd subay adayi yaziyor aday adayi yazmasi gerekmiyor mu

• Ya arkadaşlar daha 1 aylık bile asker değilsiniz ne sınır ötesinden bahsediyorsunuz? Ordu da o kadar eğitimli asker ve sözleşmeli asker var. Siz daha 3 aya patates soymasını öğrenemeyecekken sizi tutupta savaşa göndermezler. Ne sıkıntı yaptınız yahu oohooooo valla bezdim bu konudan he...
  • quote:

Orijinalden alıntı: faraday21

Katılışınızı yapacağınız sevk tarihinin üzerine 6 ay koy. Her 1 ay için 2 günlük izin olduğu için 2x6=12 gün izin hakkı.Kullanmayacaksan baştaki bulduğumuz 6 ay koyduktan sonraki tarihten 12 gün çıkar.İşte teskere günü ;)

Izin carsi izini falan degil dimi ?

• Dostum o kapının ardında bizi patatesler bekliyor olacak Akıl var mantık var top yekün bir savaşa gidilmiyor. O kadar birlik var biz geri hizmette oluruz olacaksak ta :)

Bazıları öyle yorum atıyor ki bilir kişi gibi insanları yanlış yönlendiriyor ve kayıtlarını iptal ettirip tekrar tecil ettiriyor. Yazıktır günahtır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA1990 -- 30 Eylül 2014; 16:16:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzay kuvvetleri

kasımda gitmeyin bence seneye kasıma kadar suriye ya düzelir yada 3.dünya savaşı çıkar ona göre yön çizersiniz Askerde savaş çıkarsa kötü kaçamazsın sivilken dağlara saklanabiliriz ve yönetimin yenilmesini bekleriz ama askerde ölmek var dönmek yok

quote:

vallaha savaş hitlerin dediği gibi karanlık odaya açılan kapı gibidir ne olacağı asla belli olmaz o yüzden bu dönem gidilmez

Yeter bence arkadaşım. İkide bir gelip buradaki insanları strese sokmaya çalışıyorsun. Madem tecil ettirdin git keyfine bak.
  • quote:

kasımda gitmeyin bence seneye kasıma kadar suriye ya düzelir yada 3.dünya savaşı çıkar ona göre yön çizersiniz Askerde savaş çıkarsa kötü kaçamazsın sivilken dağlara saklanabiliriz ve yönetimin yenilmesini bekleriz ama askerde ölmek var dönmek yok

Abarttin ama .
    Kasim da gitmenkarari voktan almistim zaten

Elimize tufek sinira vermeyecekler zaten ama dogu karakollarina dusmek istemem tedirginligim bundan yani

• uzay kuvvetleri, şu konuya attığın tüm mesajların hepsi olumsuz. Lütfen attığın yorumlardan bazı insanların etkilendiğinin farkına var ve şu hitler geçmişinden örnek verip durma...

Valla böyle 4-5 kişi mahfetti şu konuyu ya... Zaten konunun sayfa sayısına bakıldığında insanlara gına geldiği belli oluyor. Bir önceki dönemlerin sayfa sayısı 2 katıyken bizim sayfa sayımız çok düşük ve son 10 sayfa olumsuz mesajlarla doldu taştı.... Bu yüzden de normal kişiler artık sayfa uğramıyor ve mesaj atmıyor...

Yani senin metal fırtınanın yazarı olduğunu düşünür olacağım yakında.. Bu nedir yahu :)

Arkadaşlar defalarca söylediğim gibi lütfen burada yapılan yorumlardan etkilenip karar vermeyin ve buradaki her cevabın doğru olduğuna inanmayın.... Varsa aklınızda bir soru cevabını alacağınız yer ASAL'dır...
  • Katılıyorum atademirelin bi şovunda wardı ya bi çocuk hep kötü olacak diyodu olum sen onu yapıyon ama böle olcak diye uZay Kuvvetleri'de aynı o durumda şuan siz askere gidiyonuz ama savaş çıkacak :) çıkmazsa Amk inadına gidecem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Aquilifer

Dostum o kapının ardında bizi patatesler bekliyor olacak Akıl var mantık var top yekün bir savaşa gidilmiyor. O kadar birlik var biz geri hizmette oluruz olacaksak ta :)

Bazıları öyle yorum atıyor ki bilir kişi gibi insanları yanlış yönlendiriyor ve kayıtlarını iptal ettirip tekrar tecil ettiriyor. Yazıktır günahtır...

Dostum katılıyorum gereksiz gereksiz ortalığı geren insanlar var. Daha gitmeden yorum yapıyor millet.
  • Senin askerlik çağında olduğundan şüphe duymaya başladım. Özellikle de lisans mezunu olup olmadığından

Hayatta sana başarılar dilerim
  • Yok kasım celbi rahat geçecekmiş.... Kafa kesenler uzay kuvvetleri'nin askere gitmesini bekliyormuş
  • Şu adamlara he diyin geçin gözünüzü seveyim.
  • Al tam senlik uzay kuvvetleri, 357. dönem işidle

Tamam mı ? Bitti mi ? Şimdi lütfen şu 3. dünya savaşı muhabbetlerini sona erdir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA1990 -- 30 Eylül 2014; 17:25:47 >
  • seviye magmaya ulaşmış forumda. çoluk çocuk doluşmuş
  • ss421 S kullanıcısına yanıt
    s a hocam kusura bakma sıteye yenı uye oldum askerlık ıle ılgılıde bı sıkıntılı durumum var fakat mesaj yazamıyorum yenı mesaj falan yok sadece yazılanlara cvp yaz var nasıl mesaj yazabılırım bılgı verırmısın?
  • oguz0636 O kullanıcısına yanıt
    sınıflandırmamı yaptım kasım 2014 askerlık sevkıne tabı tutuldum.mısal yerım bellı oldu şubat dönemıne askere gıtmek ıcın ne yapabılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz0636

s a hocam kusura bakma sıteye yenı uye oldum askerlık ıle ılgılıde bı sıkıntılı durumum var fakat mesaj yazamıyorum yenı mesaj falan yok sadece yazılanlara cvp yaz var nasıl mesaj yazabılırım bılgı verırmısın?

farkında değilsin galiba ama yazmışsın. sol altta cevapla kısmından yazabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.