Şimdi Ara

LG G3 için Sıcak Fırsatlar (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.156
Cevap
136
Favori
567.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biri yardım etsin lütfen...lg g3 32gb ile lg g3 16gb arasında kaldım..sanırım biri 3gb ram diğeri 2gb ram ..başka fark göremedim ben..hangisini almak daha mantıklı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkaman

biri yardım etsin lütfen...lg g3 32gb ile lg g3 16gb arasında kaldım..sanırım biri 3gb ram diğeri 2gb ram ..başka fark göremedim ben..hangisini almak daha mantıklı ?

En az 2 sene kullanırım derseniz ve para problemi yoksa 32GB olan daha iyi bir seçim olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hserdark

quote:

biri yardım etsin lütfen...lg g3 32gb ile lg g3 16gb arasında kaldım..sanırım biri 3gb ram diğeri 2gb ram ..başka fark göremedim ben..hangisini almak daha mantıklı ?

En az 2 sene kullanırım derseniz ve para problemi yoksa 32GB olan daha iyi bir seçim olacaktır.

peki hocam lg g3 32gb olan ürün indirimlerle falan gittigidiyordan 1380 liraya geliyor uygunmudur sizce ?
  • Dediğiniz fiyata 32 gb varmı hemen alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsu

Dediğiniz fiyata 32 gb varmı hemen alalım

hocam soyleki 1675 lira lg g3 32 gb olan ürün %10 indirim çeki,100 lira card finans ve %1.6 avantajix ile 1380 liraya kadar düşüyo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanjin

Satıcı çok ilgili hemen arayıp adres teyit ettiler (408 serisi olduğu onaylandı). Kargoya hemen veriyorlar, inşallah yarın elimde.

Bu 408 serisi olma-olmama durumuyla ilgili detay bilgiye ulaşamadım...

408 serisinin +/- si nedir acaba?
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    sadece üretim tarihi farkı oluyor. 408 2014 8.ay üretimi
  • DubaiBilişim den alan arkadaş var m?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

sadece üretim tarihi farkı oluyor. 408 2014 8.ay üretimi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hserdark

quote:

peki hocam lg g3 32gb olan ürün indirimlerle falan gittigidiyordan 1380 liraya geliyor uygunmudur sizce ?

Bence paralel için çok iyi fiyat. Ben titan rengi aldım, 407 serisi geldi n11'den.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Az önce tanıdık bir telefoncuya girdim g3 ve g2 yi sordum. G3 1350 lira, g2 950 lira dedi ama kaç gb lık olduklarını sormayı unuttum. Telefonlar yurtdışı ve kendileri kayıt işlemini yapabiliyorlar. Sıcak fırsat mıdır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serocan39

Az önce tanıdık bir telefoncuya girdim g3 ve g2 yi sordum. G3 1350 lira, g2 950 lira dedi ama kaç gb lık olduklarını sormayı unuttum. Telefonlar yurtdışı ve kendileri kayıt işlemini yapabiliyorlar. Sıcak fırsat mıdır acaba?

g3 16gb ise değil 32gb ise sıcak olabilir.
    g2 için bir bilgim yok açıkçası..
  • LG G3 D855 16GB Akıllı Telefon 1,999 TL yerine 1,499 TL!....denmiş....

Grupfoni
  • Merhaba arkadaşlar.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g3-d855-32gb-cep-telefonu-127447614

bu linkteki ürün 100Lira para puan + %5 indirim çeki +avantajixle 1475 liraya geliyor. Ne dersiniz sizce uygun mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFenerli

Merhaba arkadaşlar.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g3-d855-32gb-cep-telefonu-127447614

bu linkteki ürün 100Lira para puan + %5 indirim çeki +avantajixle 1475 liraya geliyor. Ne dersiniz sizce uygun mudur?

serisini öğren hocam. 406 serileri sorunlu mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: krm_group

quote:

Merhaba arkadaşlar.

serisini öğren hocam. 406 serileri sorunlu mesela

mesaj attım bakalım ne diyecekler. 406 değilde 407 veya 408 falan olursa uygun mu sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

LG G3 D855 16GB Akıllı Telefon 1,999 TL yerine 1,499 TL!....denmiş....

Grupfoni

hocam lg türkiye garantidli mi onu öğrenmek lazım yoksa çok sıcak görünmüyor , çünkü arkadaşlar avantajları kullanarak zaten 1300-1400 civaro alabiliyorlar

• Arkadaşlar elinde gitti gidiyor %10 hediye çeki olan var mı? Niyeti bozdum paralel alacağım:)
  • quote:

Merhaba arkadaşlar.

408k serisi imiş.
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    406 serilerine bazı sorunlar olduğu konuşuluyordu. Teknik olarak fark yok ama üretimi yeni olduğu için tercih ediliyor.

Benim 32gb beyaz 408 serisi geldi bugün. Şu an kurulum yapıyorum, cidden çok şık bir cihaz.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.