Şimdi Ara

LG G3 için Sıcak Fırsatlar (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.155
Cevap
136
Favori
567.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1500 üzeri alışverişe 44 tl indirim forumda ücretsiz verdi bir arkadaş. Zaten alışveriş sonucu onun hesabına 9 tl yüklendi o para onun olmuş oldu. 50+50+11 çek zaten kullanma koşulları epey alengirli işime yaramaz.

Bugüne özel %11 indirim var. Hesabınıza yükleyin 55 TL ordan geliyor. 30 şipşak verse. Bir de o 44 lük inidirm olan biriyle anlaşın. Bence bugün bu telefon alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanjin

1500 üzeri alışverişe 44 tl indirim forumda ücretsiz verdi bir arkadaş. Zaten alışveriş sonucu onun hesabına 9 tl yüklendi o para onun olmuş oldu. 50+50+11 çek zaten kullanma koşulları epey alengirli işime yaramaz.

Bugüne özel %11 indirim var. Hesabınıza yükleyin 55 TL ordan geliyor. 30 şipşak verse. Bir de o 44 lük inidirm olan biriyle anlaşın. Bence bugün bu telefon alınır.

Yüzde 11 diğer kampanyalarla birleşmiyormuş.

Düzeltme : şipşakla birleşiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARBE -- 11 Eylül 2014; 15:48:52 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar siyah veya titan 32 var midir uygun fiyata, kayit garanti vs onemli degil iki uc aya yurtdisina tasiniyorum,,,ucuz olsun yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesberkan

http://www.hepsiburada.com/liste/lg-g3-d855-32gb/productDetails.aspx?productId=telceplgg332&categoryId=371946&SKU=TELCEPLGG332-B

betpa garantisi altındaymış ilk defa duydum 150 tl hediye çeki 75 tl maxipuan fırsatı var bitek betpaya takıldım

Betpa ithalatci Altin Han'da servis Teksel oluyor.

• n11 ekoted veya teknolojiktrend den 16gb lg türkiye garantili satın alan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: killerwhitewhale

Arkadaslar siyah veya titan 32 var midir uygun fiyata, kayit garanti vs onemli degil iki uc aya yurtdisina tasiniyorum,,,ucuz olsun yeter

Hocam Siyah veya titan derken? Aynı renk değilmi bunlar, siyahı titanı ayrımı?

• quote:

Orijinalden alıntı: AytekinNet

quote:

Orijinalden alıntı: killerwhitewhale

Arkadaslar siyah veya titan 32 var midir uygun fiyata, kayit garanti vs onemli degil iki uc aya yurtdisina tasiniyorum,,,ucuz olsun yeter

Hocam Siyah veya titan derken? Aynı renk değilmi bunlar, siyahı titanı ayrımı?

Bende bilmiyorum hocam heralde ayni renk o zaman

Edit. Yurtdisinda metalik siyah satiliyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killerwhitewhale -- 11 Eylül 2014; 14:44:02 >
  • hanjin kullanıcısına yanıt
    Hocam rengi ne aldığınız cihazın? Mesajla titan rengini sordum 407 serisi dediler.

• arkadaşlar acil cevap bekliyorum yeni lg 3 üm geldi siyah sipariş vermiştim fakat kutuda imei'nin yazdığı yerde White White olarak bir etiket var. fakat arka tarafta mez ile başlayan barkodda bl geçiyor telefon beyaz mıdır sizce?
  • Arkadaşlar LG G3 407 serisi nasıldır? Sorun var mıdır?
  • iyi günler arkadaşlar.. gittigidyor ceppaket satıcısından lg g3 32gb almayı düşünüyorum..Şu an 1675 lira ama yuzde 10 indirim çeki ve 100 lira para puanla 1408 liraya geliyor..uygunmudur sizce? birde birleşik arap emirlikleri menşeili imiş sorun olurmu ?
  • N11 teknolojiktrend'ten 16GB LG Türkiye garantili almış bulunmaktayım. 1616TL - 55TL %11 indirim - 30TL şipşak indirim - 25TL avantajix - 111TL n11 bonus - 111TL'likte çek veriyor. N11'den daha alacağım şeyler olduğu için iyi fiyata aldığımı düşünüyorum. Bakalım satıcı tarafından sorun çıkacak mı
  • .ProtoN. kullanıcısına yanıt
    ben aldım, sorun yaşamadım.
  • AytekinNet kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon bugün geldi, yanlışlıkla 16gb göndermişler aradım geri gönderdim, onlar da ulaşmasını beklemeden 32gb olanı yola çıkardılar.
    Gelen 16 gb lık 408 serisiydi. Şu an kargoda gelen yine 408 serisi imiş... Yarın gelsin kesin sonucu yazarım buradan.

Edit: beyaz aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanjin -- 11 Eylül 2014; 17:58:44 >
  • ispirstyle İ kullanıcısına yanıt
    Güvenilir bi firmamı sonuçta paralel ithalat
  • DARBE kullanıcısına yanıt
    hocam şipşakla %11 birleşiyor demişiniz link varmı?
  • LG G3 ile Xperia Z2 arasında kaldım arkadaşlar hangisini almalı yardımcı olun ltf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesberkan

hocam şipşakla %11 birleşiyor demişiniz link varmı?

Ben de birleştirdim, problem yok.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.