Şimdi Ara

TÜRKSAT 3A/4A ESKİ ANA KONUDUR VE KİTLENMİŞTİR (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.975
Cevap
244
Favori
785.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
151 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuya kaynak link falan koymadan bilgi koymassanız sevinirim.dediğiniz doğru olsa bile çok bilgi kirliliği var.facebookta dolanan her yalan yanlış bilgiyi gelip buraya kopyalıyolar.onun için link verinki bilelim.kaç aydır konuşuyoruz sonuç ne.digitürke kanaltürk tv 8 geldi o kadar.konuşulanlar 50 sayfa icraat yarım sayfa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

Show HD Pazartesi Dsmartta !

yav he he

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    http://www.uydumturk.com burda show hd nin pazartesi d smartta olacağı yazıyor sanırım buradan aldınız haberi

• Haber sitesinde Show tv'nin izleyici temsilcisi "Show TV HD yayınımız pazartesi gününden itibaren D-smart üzerinden yayına başlayacaktır."diyor. kaynakhttp://www.uydumturk.com

• aspor hd pazartesi yayına başlıyor. izin almışlar yayın için. kaynak aspor temsilcisi Ahmet Güngör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super King

Haber sitesinde Show tv'nin izleyici temsilcisi "Show TV HD yayınımız pazartesi gününden itibaren D-smart üzerinden yayına başlayacaktır."diyor. kaynakhttp://www.uydumturk.com

bu gerçekse olursa satıldığı anlamında olur ama aramışlar gerçeği yansıtmıyor demişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 6 Eylül 2014; 19:42:01 >
  • yeni kanal aspor dışında atv grubunun çocuk kanallarıda hd destekli olacakmış. gruba ait tüm kanallar hd olacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: flashnet

yeni kanal aspor dışında atv grubunun çocuk kanallarıda hd destekli olacakmış. gruba ait tüm kanallar hd olacakmış.

İşte bu haber çok iyi oldu hd kanal sayısı artacak

• quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

Bedavaya izlenilen hd yayınların bedava olma sebebi.

Bu arada wikipedia'da kişiyle ilgili yazan ilk cümle '' Türk araştırmacı, yazar. ''. Araştırmacı yani birde.

Proğram ne ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

Bedavaya izlenilen hd yayınların bedava olma sebebi.

Bu arada wikipedia'da kişiyle ilgili yazan ilk cümle '' Türk araştırmacı, yazar. ''. Araştırmacı yani birde.

Proğram ne ya

Konu dışı yorum yapmayalım lütfen

• Şu an ücretsiz yayın yapan hd kanallara en son hangisi eklendi acaba? Bilgisi olan var mı?

• Bu Türksat 4A yardım konusunu açan arkadaşında bilgisi dahilinde Türksat 4A geçiş tarihiyle ilgili bir konu açtım. bu konu yardım konusu olduğu için amacından sapmaya başladı. sadece geçiş tarihiyle ilgili yorumlar yeni konudan konuşulabilir, yardım almak isteyenlerse yine bu ana konudan devam edebilir.

Geçiş tarihi konusu :https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=96918332

• Uydu göndermesini sizden öğrenecek değiliz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben size esas olayı anlatayım TRT engelliyor geçişleri çünkü son yılların en düşük reytinglerine sahip 3 yıldır Eurovision şarkı yarışmasına katılmıyor katıldığı zaman türkiyede en çok izlenen yarışma oluyordu ve şimdide trt dizileri başladığı gibi bitiyor durum vahim onlarda bu yüzden hd kanaldan birazda olsa izleyici umdukları için mesela ben star hd çıkınca trt 1 hd yi direk silerim siyasi olarak düşünmezsek maç özetlerinden başka birşey yok dizilerin durumu vahim TRT engeli var bu işte benim fikrim böyle ve daha en az 1 ay medet ummayın ama vadedilen bütün kanallar hd gelecektir arkadaşlarım.
  • Hala bekliyonuz mu yaw

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamvlkn

Beyler ben size esas olayı anlatayım TRT engelliyor geçişleri çünkü son yılların en düşük reytinglerine sahip 3 yıldır Eurovision şarkı yarışmasına katılmıyor katıldığı zaman türkiyede en çok izlenen yarışma oluyordu ve şimdide trt dizileri başladığı gibi bitiyor durum vahim onlarda bu yüzden hd kanaldan birazda olsa izleyici umdukları için mesela ben star hd çıkınca trt 1 hd yi direk silerim siyasi olarak düşünmezsek maç özetlerinden başka birşey yok dizilerin durumu vahim TRT engeli var bu işte benim fikrim böyle ve daha en az 1 ay medet ummayın ama vadedilen bütün kanallar hd gelecektir arkadaşlarım.

Trt'nin reytinge ve paraya ihtiyacı var mı ki???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeytv -- 7 Eylül 2014; 13:18:54 >
  • SD yayın listesine baktımda , kanal d show star atv falan göremedim . bu kanallar yokmu şimdi 4a da ? LG tvden videoya göre ayarları yapıcaktım kanallar eksik çıkıcak diye yapmadım . cevap bekliyorum ona göre ayarları yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: maTeryaL.

SD yayın listesine baktımda , kanal d show star atv falan göremedim . bu kanallar yokmu şimdi 4a da ? LG tvden videoya göre ayarları yapıcaktım kanallar eksik çıkıcak diye yapmadım . cevap bekliyorum ona göre ayarları yapıcam

Daha yeni uyduya geçilmedi geçildikten sonra ayarları yap

• quote:

quote:

Beyler ben size esas olayı anlatayım TRT engelliyor geçişleri çünkü son yılların en düşük reytinglerine sahip 3 yıldır Eurovision şarkı yarışmasına katılmıyor katıldığı zaman türkiyede en çok izlenen yarışma oluyordu ve şimdide trt dizileri başladığı gibi bitiyor durum vahim onlarda bu yüzden hd kanaldan birazda olsa izleyici umdukları için mesela ben star hd çıkınca trt 1 hd yi direk silerim siyasi olarak düşünmezsek maç özetlerinden başka birşey yok dizilerin durumu vahim TRT engeli var bu işte benim fikrim böyle ve daha en az 1 ay medet ummayın ama vadedilen bütün kanallar hd gelecektir arkadaşlarım.

O zaman niye trt var

• quote:

quote:

quote:

O zaman niye trt var

vatandaşın vergisiyle köşeyi dönmek için aldığın tv uydu cihazında bile trt vergisi var.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 7 Eylül 2014; 15:09:25 >

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.