Şimdi Ara

TÜRKSAT 3A/4A ESKİ ANA KONUDUR VE KİTLENMİŞTİR (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.975
Cevap
244
Favori
785.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
151 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haha sen de buna inandın öyle mi yoksa ironi mi
  • yine geçirdiler bize. yine yalan attılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheGus

haha sen de buna inandın öyle mi yoksa ironi mi

hd kanallar sorun çıkartıyor diyemi ertelediler ?
    mesela atv hd şifresiz yayın yapıyor ama star tv hd şifreli yayın yapıyor bunun sebebi nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliann34 -- 2 Eylül 2014; 23:10:19 >
  • Bugün kanalların görüntüsü daha mu net bana mı öyle geliyor?

• sebebi paralı platformların hd haklarını almış olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCuirassier -- 2 Eylül 2014; 23:13:21 >
  • quote:

sebebi paralı platformların hd haklarını almış olması

hangileri aldılar ?
  • bu kanallar uzun zamandır zaten paralıydı sonradan türksat 4a ya geçeceklerdi ama anlaşamadılar heralde
  • quote:

bu kanallar uzun zamandır zaten paralıydı sonradan türksat 4a ya geçeceklerdi ama anlaşamadılar heralde

star tv hd de dahil mi? ama star tv facebook sayfasında şifresiz yapacağını söylemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutalvarol

TÜYAD BAŞKANI HAYRETTİN ÖZAYDIN TRT VE TÜRKSAT PERŞEMBE GÜNÜ TOPLANTI YAPACAKLARDIR HAYRETİN ÖZAYDIN :KESİNLİKLE BU HAFTA SONUÇ ALACAĞIZ LAFINI KULANMIŞTIR

gecen haftadan

• ben de onu dedim önceki yorumlarımda geleceğini söyledim
  • TUYAD bile yalan söylüyor ayıp be ayıp
  • quote:

ben de onu dedim önceki yorumlarımda geleceğini söyledim

diğerleri gelmeyecekse bize trt,atv,star yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arasira

Bazen yan odaya geçiyorum tüplüyü izliyorum bütün kanallar aynı. Cam gibi. Tüplünün gözünü seveyim

40 inç led lcd tv imde tüplü kalitesinde sd yayın izliyorum. Bende aynı zamanda 55ve 70 inç crt tvde var.
    Tv nin görüntü işlemcisi bu konularda çok öne çıkıyor. Bazı lcdler çamur gibi görüntü verirken bazıları aynı yayını çok iyi yansıtabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakara

quote:

Orijinalden alıntı: mutalvarol

TÜYAD BAŞKANI HAYRETTİN ÖZAYDIN TRT VE TÜRKSAT PERŞEMBE GÜNÜ TOPLANTI YAPACAKLARDIR HAYRETİN ÖZAYDIN :KESİNLİKLE BU HAFTA SONUÇ ALACAĞIZ LAFINI KULANMIŞTIR

ulaaaa yine mi bunlar yine mi toplanti yine mi tarih vereceklermis ulaaaaaaa
    ulaaaaa ben kendimi nerelere atayım.
    bunlarin vereceğe tarihe herkes kufreder. milletin 15 gune tahammulu yok. Bunlar kesin bi aydan fazla tarih verir.
    o kadar adam bi tarih vermek için devamli toplaniyorlar. toplantida konusulan şu
    - geçiş tarihi ne olsun.
    -Hımmm
    -himmmm
    - çok zor sordunuz. gerçi bunun icin toplanmistik.
    - tamam 15 gün sonra toplanıp o zaman tarihe karar vererim
    - ok
    ulaaaaaaa
    çarşamba da değil perşembe toplanacaklarmis.

hehe

• Değerli arkadaşlar,
    Yeni uydumuz Türksat 4A mevcut uydularımızdan üç kat daha fazla kapasite ile çalışacaktır. Halen planlaması yapılmış 470 kanal mevcuttur. Bu kanal sayısı kısa sürede yedi yüz gibi ön görülmektedir.Sektörümüz, bizler yeni uydular ile yeni hareket beklemekte ve sabırsızlanmaktayız. Bu çok doğal ancak gecikme "pazar payımız küçülecek" anlamına gelmemekte aksine son tüketicinin daha kaliteli ve bilinçli hizmet alması anlamında sektöre hazırlık yapma imkanı sağlamıştır.Son olarak; On Ağustos tarihinde frekans taşıma işlemi ile ilgili bir tarih açıklanması söz konusuydu, ancak ön görümüz Ağustos son haftasıdır. Sizlere tarih belirlendiğinde en uygun zaman dilimi ile SMS ve web sitelerimizden haber verilecektir. Sektör adına yani sizler adına tarafsız ve eşit rekabet şartları için kar amacı gütmeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.Çalışmalarımıza destek olun hep birlikte sektörün hareket kazanmasını sağlayalım. Saygılarımızla,Hayrettin ÖzaydınTUYAD Genel Başkanı

• Twitterda hashtag ile sesimizi duyursak mı diyorum.Sadece tuyad'ın duyması yetmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcdlmlt

toplansınlar bir çay pasta yesinler kendilerine gelsinler. Sonra açıklarlar acelesi yok nede olsa.

hakliymissin arkadaş resimde pastalar gözüküyor. sonuçta yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailpaf

TÜRKSAT ile TUYAD arasında 2 Eylül Salı günü basına kapalı bir toplantı yapılacak.

Bu toplantıda TÜRKSAT 4A için önemli kararlar alınacak.

2 Eylül tarihine kadar TÜRKSAT'tan TÜRKSAT 4A ile ilgili bir açıklama gelmez ise yani tarih belli olmazsa bu toplantıda TÜRKSAT 4A frekans aktarmaları tarihi belli olacak.

Toplantı ile ilgili tüm gelişmeleri ve açıklamaları 2 Eylül'de sayfamızdan takip edebilirsiniz..

bu da arkadaşın 29 ağustos gonderisi.
    ama o da yalan oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Super King

Twitterda hashtag ile sesimizi duyursak mı diyorum.Sadece tuyad'ın duyması yetmez.

çok azınlığız hocam TT olamayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkadasx

quote:

Orijinalden alıntı: arasira

Bazen yan odaya geçiyorum tüplüyü izliyorum bütün kanallar aynı. Cam gibi. Tüplünün gözünü seveyim

40 inç led lcd tv imde tüplü kalitesinde sd yayın izliyorum. Bende aynı zamanda 55ve 70 inç crt tvde var.
    Tv nin görüntü işlemcisi bu konularda çok öne çıkıyor. Bazı lcdler çamur gibi görüntü verirken bazıları aynı yayını çok iyi yansıtabiliyor.

marka model nedir

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.