Şimdi Ara

TÜRKSAT 3A/4A ESKİ ANA KONUDUR VE KİTLENMİŞTİR (176. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.975
Cevap
244
Favori
785.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
151 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ulan akşamdan duyuru yapsanız nolur bu kadar adamı bekletmeye hakkınız yok yeter ya
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCuirassier -- 2 Eylül 2014; 19:25:36 >
  • Kimsede füze falan yok mu ya? Şu 4A yı vuralım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne uzadı ya bu mevzu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine mi gol degil hakim bey

• yarın yine açıklamazlarsa uyduyu iade etsinler. hiç aktif olmasın daha iyi. trt grubu,turkuvaz grubu,semerkand dışında hiçbir HD kanal beklemeyin. HD yayınlar bizim neyimize. bizene HD yayınlardan. alın sizin olsun HD yayınları. SD ye devam. star hd,fox hd,show hd yi rüyamızda görürüz ancak. BİZE HD HARAM ARKADAŞLAR.
  • para konusunda anlaşamdılar heralde
  • Bu kadar sıg bir yonetım yok.Bunlardan Bir halt olmaz Tek kelımeyle yalancı toplulugu bu kadar net? mılletı salak zannedıyorlar.Bu kadar uydu kullanıcısı herkez sıkayet etsın bakalim ne olacak sanıyesınde gerı adım atacaklar bunlara bırde teledunya kullanicaları eklensın bir dakıka gecmeden uyduya geçilir
    Bu yonetım kurulunu kınıyorum yeter yalanlarınızdan bıktık usandık.

• 14 subata tarih verilir gun gelir ve millet opusecek mi kanal mi tasiyacak deyip 2023 hedefine eklenir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: night owl

Bu kadar sıg bir yonetım yok.Bunlardan Bir halt olmaz Tek kelımeyle yalancı toplulugu bu kadar net? mılletı salak zannedıyorlar.Bu kadar uydu kullanıcısı herkez sıkayet etsın bakalim ne olacak sanıyesınde gerı adım atacaklar bunlara bırde teledunya kullanicaları eklensın bir dakıka gecmeden uyduya geçilir
    Bu yonetım kurulunu kınıyorum yeter yalanlarınızdan bıktık usandık.

aynen turksat yöneticilerin hepsi sığırın teki. yalancılık yapıyorlar. milleti söz vermiyor. bukadarda olamaz yaa. peess yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkcumaligokcel

14 subata tarih verilir gun gelir ve millet opusecek mi kanal mi tasiyacak deyip 2023 hedefine eklenir

ozaman o yılda TURKSAT 10A fırlatılmış ve aktif olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheGus

ulan akşamdan duyuru yapsanız nolur bu kadar adamı bekletmeye hakkınız yok yeter ya

hoslarina gidiyor, zevk alıyorlar. anlarsın ya

• uyduyu fırlatırken içine kedi girmiştir devreleri falan bozmuştur
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheGus

ulan akşamdan duyuru yapsanız nolur bu kadar adamı bekletmeye hakkınız yok yeter ya

keyiflerinden yapıyorlar. milleti kızdırmak için.
  • işin garip yani hic bir medya yayin kurulu gazete tv birisi de demiyor ki HEYY NE YAPIYORSUNUZ SIZ TURKSAT.

• beyler twitterda yüklenelim şunlara ben yazdım siz de yazın
    https://twitter.com/TuyadDernegi/status/506830999201013761
  • Twittirda yarın toplantıdan notlar paylaşılacagı yazmış tuyad yani çok şey beklemeyin sanırım aylık notlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creative BLack -- 2 Eylül 2014; 20:01:15 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Madem gecis olmayacak neden ramazanın bahane ettiniz, adam gibi yapamadık bir yıl sonra geçiş olacak deyin kimse sesini çıkarmaz ama gerçekleri saklamaya çalışmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derniere

Madem gecis olmayacak neden ramazanın bahane ettiniz, adam gibi yapamadık bir yıl sonra geçiş olacak deyin kimse sesini çıkarmaz ama gerçekleri saklamaya çalışmayın.

adamlar ne desin hd kanallarla anlaşmazlıklar oldu platformlar bastı parayı bastı parayı aldı hepsini mi deseydi
  • şimdi 1 gün daha mi bekleyeceğiz. yarin sitelerinde aciklayacaklarmis öyle.
    tamam bu na da inanalim. 1 gün daha bekleriz. ne olacak yani. Şerefsiz değiller ya. biz koyunuz bizbize dertlesir yine bekleriz ADAMLARI.
    Ulan yetkilileri olsam onlari orada bi gün tutmam ya neyse.
    bizim gibi ... oldukça bize semer vuran çok olur. bi damlacik utanma yok bunlarda.
    ve hala benim gibi yarin sitelerinde gerçekten aciklanacagini sananlar var.
    bi iki gün daha bekletip yine 15 gun sonraya toplantı tarihi verecekler. bu iş yılbaşına biterse dua edelim.

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.