Şimdi Ara

TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38. (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.196
Cevap
22
Favori
100.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazın sonlarına doğru anca, o da gelirse.
  • O kadar sürmeyecektir. Oyunun dosyalarındaki şifreleme kalktığında dosyalar açılacak, çeviri entegre edilip test edilecek. Böyle bir ekip maksimum 2 ay içinde bitirir düşüncesindeyim.
  • O kadar sürede bitiremezler,adamların özel hayatı var,sonuçta rs içinde eleman değiller.
  • Konu bugunden itibaren canlanır
  • artık turkce yamayi bekliyoruz.bittigini sogylemislerdi.sadece oyunun acılmasını bekliyoruz demislerdi.
  • Heyecanla bekliyoruz. Sırf görev yapmamak için şehirde boş boş geziyorum

• % kaç tamamlandıysa o kadar yayımlansın isteyen oynar istemeyen %100'ü bekler. Zaten herkes ilk başlarda.
  • Yama oyun çıkısıyla birlikte çıkıcak dendi diye oynamıyorum resmen.Çıkış için bir tarih yokmu ???
  • Herhangi bir tarih var mı?
  • Arkadasla cevırının kalan kısmı pc ıle ılgılı kısımlar.. O yuzden cevırı yuzdesı uzun zamandır guncellenmıyor. Su anda cevırı ekıbının bır acıklaması yok. En kısa surede bır acıklama yapılacaktır.. Şahsı gorusum yama kısa surede tamamlansa bıle test edılecektır. Tahmınen 1 kaç ayı bulur.. Bır kac gorev yapıp Turkce yamayı bekleyene kadar harıtadakı nesnelerı (objelerı) toplayın.. Harıtayı kesfedın.. Yama cıktıgında oynadıgınız bır kac gorevı tekrardan oynama secenegı oldugu ıcın Turkce yamayla oynar.. Kaldıgınız yerden devam edersınız.
  • Oyun maalesef mod olayını desteklemiyor.Umarım proje boşa gitmez.Eğer eklenemezse cidden yazık olur o kadar emeğe
  • Türkçe yama ile ilgili gelişme varmı acaba?

Çalışmalar başladımı pc sürümü uyumu için?
  • PC sürümünde çok büyük ihtimalle bir sorun çıkmayacak, çünkü dosyaların açılabilir olduğu görüldü.

• Ps3 ve xbox360 için çıkarın da madem oyunu baştan oynayalım hikayeyi tam anlayamamıştım. Pc ciler 1 kaç ay daha bekler onlar beklemeye alışkın:D
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz gta online devam

• http://hizliresim.com/Oq2LWZ

Yeni Eklenen textler açıldı. İçiniz rahat olsun çalışıyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

http://hizliresim.com/Oq2LWZ

Yeni Eklenen textler açıldı. İçiniz rahat olsun çalışıyoruz :)

Iznınle ılk konuya mesajını ve resımı ekledım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 17 Nisan 2015; 9:03:50 >
  • ploff kullanıcısına yanıt
    Tabii ki

• Hayırlı olsun tam destek

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.