Şimdi Ara

Diriliş (Ertuğrul Gazi) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.774
Cevap
45
Favori
88.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim dizi boyunca tek canımı sıkan gevur askerlerin kıyafetleri hala battal gazi filmlerindeki gibi elbiseleri var onun dışında bence türklerin şu ana kadar yaptıgı sayılı dizilerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özet kısmını kısa tutsalar iyi olacak. Gerçi baya atlayarak gidiyordu reklam girene kadar. Zaman çizelgesine baktım 19:55-23:00 arası gözüküyor Diriliş. Yine en az iki saatlik bir bölüm gelecek sanırım.

• dizinin ilk bölümünü sevmesemde genede böyle dizileri desteklemek için kanal şuan açık. Dsmart kullanıyorum herhalde reyting sayıyordur.

Bu arada dizi sadece ertuğrul gaziyi mi anlatacak? keşke 1299 - 1453 falan gitse böyle. Kurtlar Vadisi gibi 10 sene sürer konusuda hiç bitmez.
  • Geç kaldım diye apar topar açtım kanalı ama hala özet var . Özet bitince uzun da bi reklam koyarlar, 9'u bulur izlememiz.

• 1 koca tabak makarna yedim TRT1 i açıp diziyi izleyeceğim, herkese iyi seyirler.
  • Şu jenerik müziğini sevmeyen bi ben varım galiba
  • Yalnız bu bölüm diğer bölümden daha iyi. Böyle giderse mükemmel olur. Ama geçen bölümdeki sıkıntı bu bölümde de var. Reklama girmiyorlar ve altıma edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

Yalnız bu bölüm diğer bölümden daha iyi. Böyle giderse mükemmel olur. Ama geçen bölümdeki sıkıntı bu bölümde de var. Reklama girmiyorlar ve altıma edeceğim.

Aynen koşa koşa gidip geldim

• Diger dizilerde niye reklama giriyo diye sizlaniyodum.

Insan su diziye de arada reklam koyar en sonunda prostat olucam.
  • Aha geldi reklam arası hadi gidin helaya :)

• Filinta da efsane gözüküyor lan TRT payın hakkını vermeye başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: garrote

Aha geldi reklam arası hadi gidin helaya :)

Gidip geldim
  • Oh sonunda reklam, huzura erdim .

• quote:

Yalnız bu bölüm diğer bölümden daha iyi. Böyle giderse mükemmel olur. Ama geçen bölümdeki sıkıntı bu bölümde de var. Reklama girmiyorlar ve altıma edeceğim.

Aynen gittim geldim rahatladım şimdi :)

Yalnız dizi dehşet ya, diriliş ertuğruldan sonra, diriliş osman diye devam etse ne güzel olur

• su ana kdr yapilmis en iyi türk dizisi suphesiz
    yalniz sözler harika ya herbiri ayrı düşùndürüyo engin altan da role cuk diye oturmus

• quote:

Orijinalden alıntı: CompLamia

quote:

Aynen gittim geldim rahatladım şimdi :)

Yalnız dizi dehşet ya, diriliş ertuğruldan sonra, diriliş osman diye devam etse ne güzel olur

Aynen Dizi bence Hatırla Sevgili'den sonra yapılmış en iyi Türk dizisi.

• Kaleler falanda güzel olmuş. Ben özellikle Halep'te ki yapılanmayı beğendim.

• Dizi harika gidiyor..

• Efsane olur bu dizi!
  • sunumdan dolayı okuldayım halen,bir yandan diziyi izliyorum.bitse de eve gitsem
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.