Şimdi Ara

Silinebilir (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
15
Favori
96.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Bigby

Arkadaşlar ben Ygs moduna giriyorum kendinize iyi bakın !!

Sayısalcıysan lys modunu da ihmal etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23:30 civari bf4 e gircem beyler.gelen olursa beklerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Briskaian

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Bigby

Arkadaşlar ben Ygs moduna giriyorum kendinize iyi bakın !!

Sayısalcıysan lys modunu da ihmal etme

• Her şey kolili durumda evde, yarın buradan yükleyecekler pazartesi de orada eve yerleştireceklermiş ondan bu aralar iptalim, inşallah kazasız belasız hallolur her şey. Her şey yerleştikten sonra üniversite kayıtları açılana dek uyurum herhalde :D
  • Günaydın herkese iyi pazarlar.
    Dün BF'de feci şekilde maç kaybettik. Facia gibi bir şeydi. 90+3te kontradan gol yemiş gibi oldu.

• Selamlar beyler.

************************************************************************************
    Son dönemin en çok konuşulan oyunları arasında başı çeken Destiny için Gamescom'da yeni duyurular görmüştük. Geliştiricisinin iki farklı genişleme paketi üzerinde çalıştığını duyurduğu fuardan, bu paketlerden ilki olan The Dark Below'a ait detaylar geldi.

Aralık ayı içerisinde yayınlanacak olan The Dark Below'a genişleme paketi denmesinin nedeni olarak, oyunun orijinalinde bulunan her aktivite tipine yeni içerikler getirmesi gösteriliyor. Kendine has bir hikayesi, co-op ve rekabetçi modları, yeni ekipmanları, zırhları ve silahlarıyla dolu dolu gelmesi beklenen The Dark Below, sizleri ana oyunda olan mekanlardan farklı yerlere götürmeyecek. Yani hala bu genişleme paketini almayan oyuncularla karşı karşıya gelebileceksiniz.

****************************************************************************************

AC UNITY , AC3 VE AC VLACK FLAG ARASINDA GEÇİYORMUŞ...

Demomuz Canada’nın doğu kıyılarında buzlu bir deniz savaşı ile başlıyor. Shay’in gemisi bir çok Siyah Bayraklı gemi ile karşı karşıya kalmış, topçular önümüzde ve geminin güçlendirilmiş baş kısmı karşınızdaki gemiye bodoslama girmek için hızlanmış durumda. Yeni özelliklerden biri ise arkanızdan yağ döküp ateşleyerek sizinle aynı yolu paylaşan kim varsa onlara ağustos sıcağını hissettirebilmeniz. Deniz aynı zamanda büyük buz kütleleriyle doluyken bir koruma olarak kullanılacağı gibi sizi bin bir küçük parçaya ayırarak tüm deniz savaşının kaderini değiştirebilir.

Düşmanlarınızla geçirdiğiniz küçük uğraşlardan sonra bir nefes alıp çevrenize baktığınızda sol kolunuzun uzandığı kişi Haytham Kenway’den başkası değil. AC III’den hatırladığımız Siyah Bayrak sahibi Edward Kenway’in oğlu olan bu karakter sizi oldukça şaşırtıyor. Ubisoft temsilcine bunların arasındaki olay neydi diye küçük bir soru sorulduğunda size cevap vermekte oldukça büyük bir haz yaşıyorlar. Olayın AC III ile Siyah Bayrak arasında geçtiğini ve bir çok tanıdık yüzü tekrar bu oyunda görebileceğimizi söylüyorlar.

**********************************************************************************************

• DEstiny kaçırmak olmaz orası kesin.

AC seriside hep hevesle bekleiğim ancak sonunu getirecek kadar dahi kendine bağlayamamış ve kendini tekarar eden bir oyun oldu benim için.Amam son videoalrdan gördüğüm adkarıyla coop konusunda çok başarıl olacak.PS4 dün sağlam on line altyapısı ile sorunsuz bir coop deneyimine resmen açım.Özellikle deniz savaşlarında coop olacakmı çok merak ediyorum.Aynı gemide olmak muhteşem olurdu.
  • Destiny Borderlands ile Elder Scrolls Online karışımı. Ek paketler çok bekletmeden çıkarsa ve bol bol interaktif online Event olursa ömrü uzun olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bordelands i kesinlikle çağrıştırıyor ancak Eso kısmına katılamayacam ..
    konusunu morrowind i oynadığım dönemde açtığım bir oyundu.Resmen hayalimdi.Ancak ortaya çıkan oyun tam anlamıyla güncel mmog ların kopyası oldu.Hayal kırıklığı ile betası sonrası devam etmedim.
    DEstiny betası ise bambaşka bir lezzet bıraktı.

Borderlands i beraber oynamakta çok keyifliydi.DEstin bunun üstüne fazlasıyla ekleyecektir diye düşünüyorum..Benimde tek korkum DLC lerin yetersiz ve geç gelmesi açıkçası.Division çıkana kadar dolu dizgin oynatır kendini umarım...
  • Elder Scrolls Online hiç tavsiye etmiyorum önce ki oyunları kadar güzel değil PC için aldım 1 gün oynadım çöpe gitti $25 mmorpg hastası oldugum halde sıktı beni
  • Arkadaşlar birşey merak ediyorum Psn altyapısı ne durumda ? Ps3'te olduğu gibi sık sık çökme veya lag gibi problemler oluyor mu yoksa live'a yaklaşılmış durumda mı ? Özellikle party sistemi nasıl merak ediyorum ps4'te. Live'ı aratıyor mu yani özetle merak ediyorum
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar beyler, Diablo'yu aldın sanırım , oyun nasıl, tadı tuzu yerinde duruyormu merak ettim. Başladınızmı oynamaya
  • @Doruk, PSN hala bir Live kalitesinde değil. Hala saçma sapan bakımlar oluyor. Partide ses kalitesi gayet tatminkar.En ufak bir problem yok.En kötü yanı 8 kişilik olması. Kalabalık olduğumuzda 2 parti kuruyoruz. Ama şu var ki tüm arkadaşlarımız,tanıdıklarımız PS aldı. Bundan daha yeterli bir sebep göremiyorum Donanımsal olarak Xone'dan 1 level yukarıda bir makina PS4. Grafiksel olarak ve exclusive oyun kalitesi olarak hala önde. PS4 almamayı düşünme bile. Biz burdayız. @Kraven

@Destiny'de Elder Scrolls ve Guild Wars 2 benzeri öğeler var.Kalabalık şehirlerde silah,malzeme satın alma vs..adamın dans etmesi, selam vermeler vb öğeler mevcut.Oradan ufak bir benzerlik var. Borderldans ile çok benzer öğeler var..Borderlands 2 hala oynayacağım oyun listesinde.Keşke bi haber çıksa da PS4 'e gelse.

Çok ama çok gerçekçi savaş oyunları istiyorum ben. Bir Destiny değil de içinde ordan burdan toplayacağım çeşitlilikler olan.. BATTLFİELD 4'teki destruction ve araçlar, Arma 2 ve 3'teki simülasyon etkileri , Rainbow Six Siege'deki taktiksel düşünce, M.A.G oyunundaki kalabalık..Hayalimdeki oyunda onlarca mod olabilir. En basit olanı belli bir bölgeyi havaya uçurma olsun mesela..Ama haritada 512 kişi ( MAG 256 kişiydi,olmaz demeyin 512 için) olacak .. Havaya uçurmaya gideceğin yere oyun içi yaya olarak gitmek belki saat sürecek, araç ile 10-15 dk. Haritanın belli bölgelerine ( online olacak ve buna komutan veya adı her ne ise o karar verecek , oyun başlamadan önce birlikleri yerleştirecek ) yerleştirilmiş birlikler kendilerine verilen waypoint doğrultusunda ilerleyecek. Sıhhiye,telsizci vs olacak oyunda.. Görev noktasına giderken yok edilen birlikler için komutan yeni birlikleri oraya sevk edecek vs.. Respan kesinlikle olmayacak olsa bile öldüğün yere kilometrelerce uzakta doğacaksın. Sniper üniteleri iki kişilik takımlar olarak hareket edecek ve biri sadece hedef belirlemeci olacak. ARMA oyunundaki gibi helikopter uçurmak için pilot özelliği belli bir seviye üstünde olan adamlar pilot olcak.Tankçısı için tank leveli ilerlemiş olacak vs.. Daha neler yazarım da benim hayalimde kalır hepsi ve ben kafayı çizerim.. Yaş ilerledikçe gerçekçilik istiyor bünye.

• quote:

Orijinalden alıntı: homeknight

İyi akşamlar beyler, Diablo'yu aldın sanırım , oyun nasıl, tadı tuzu yerinde duruyormu merak ettim. Başladınızmı oynamaya

İyi akşamlar. Evet aldım.Aynı Diablo.Grafik olarak biraz daha önde. Co-op olmasa açıkçası oynamam :) Ama bir oyunda co-op varsa orada duracaksın hele oyun yokluğunda... Gönül isterdi ki Dars Souls 2 gelsin PS4'e..oynayalım. Ama yoklukta Diablo kaymaklı ekmek kadayıfı gibi şu anda.
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    Benim kargo gelir gelmez yeğene kaptırdım oyunu da ondan sordum, 2.defa alınıp oynanmaya değer mi değmez mi diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

@Doruk, PSN hala bir Live kalitesinde değil. Hala saçma sapan bakımlar oluyor. Partide ses kalitesi gayet tatminkar.En ufak bir problem yok.En kötü yanı 8 kişilik olması. Kalabalık olduğumuzda 2 parti kuruyoruz. Ama şu var ki tüm arkadaşlarımız,tanıdıklarımız PS aldı. Bundan daha yeterli bir sebep göremiyorum Donanımsal olarak Xone'dan 1 level yukarıda bir makina PS4. Grafiksel olarak ve exclusive oyun kalitesi olarak hala önde. PS4 almamayı düşünme bile. Biz burdayız. @Kraven

@Destiny'de Elder Scrolls ve Guild Wars 2 benzeri öğeler var.Kalabalık şehirlerde silah,malzeme satın alma vs..adamın dans etmesi, selam vermeler vb öğeler mevcut.Oradan ufak bir benzerlik var. Borderldans ile çok benzer öğeler var..Borderlands 2 hala oynayacağım oyun listesinde.Keşke bi haber çıksa da PS4 'e gelse.

Çok ama çok gerçekçi savaş oyunları istiyorum ben. Bir Destiny değil de içinde ordan burdan toplayacağım çeşitlilikler olan.. BATTLFİELD 4'teki destruction ve araçlar, Arma 2 ve 3'teki simülasyon etkileri , Rainbow Six Siege'deki taktiksel düşünce, M.A.G oyunundaki kalabalık..Hayalimdeki oyunda onlarca mod olabilir. En basit olanı belli bir bölgeyi havaya uçurma olsun mesela..Ama haritada 512 kişi ( MAG 256 kişiydi,olmaz demeyin 512 için) olacak .. Havaya uçurmaya gideceğin yere oyun içi yaya olarak gitmek belki saat sürecek, araç ile 10-15 dk. Haritanın belli bölgelerine ( online olacak ve buna komutan veya adı her ne ise o karar verecek , oyun başlamadan önce birlikleri yerleştirecek ) yerleştirilmiş birlikler kendilerine verilen waypoint doğrultusunda ilerleyecek. Sıhhiye,telsizci vs olacak oyunda.. Görev noktasına giderken yok edilen birlikler için komutan yeni birlikleri oraya sevk edecek vs.. Respan kesinlikle olmayacak olsa bile öldüğün yere kilometrelerce uzakta doğacaksın. Sniper üniteleri iki kişilik takımlar olarak hareket edecek ve biri sadece hedef belirlemeci olacak. ARMA oyunundaki gibi helikopter uçurmak için pilot özelliği belli bir seviye üstünde olan adamlar pilot olcak.Tankçısı için tank leveli ilerlemiş olacak vs.. Daha neler yazarım da benim hayalimde kalır hepsi ve ben kafayı çizerim.. Yaş ilerledikçe gerçekçilik istiyor bünye.

İleride belki Xbox one alırım imkanım olursa ikinci konsol olarak, bazı özellikleri cezbediyor beni ama tek başıma ne yapayım şimdi bile xbox'ta kimse kalmadı listemde en fazla 1-2 kişi online görüyorum o da bazen. İlk fırsatta Ps4 alıyorum zaten ona karar verdim artık ama üzüldüm psn'in hala adam gibi olamamasına. Xbox'ın menülerini ve live'ı özleyeceğim ama Psn'e de alışırız artık ne yapalım. Cross chat olayı çözüldüyse sorun yok aslında, hala öyle mi bilmiyorum önceden farklı oyundakiler partide olsa dahi konuşamıyordu.
    Ben oynayacağım oyunları şimdiden söyleyeyim, Fifa 15 Nba2k15 Destiny ve duruma göre eğer eskimemiş olursa belki Bf4. Şimdilik aklımda bunlar var bunlar dışında tabiki birçok oyunum olacaktır beni bilen biliyor zaten rahat duramam Ama multiplatform olan hikayeodaklı yani multiplayer olmayan ve grupça oynanmayacak oyunları pc'de oynarım büyük ihtimalle mesela AC Unity vs gibi.
    Yanlız dualshocklardan hiç hazzetmiyorum xbox gamepadi kullanayım ben ya

Bu arada manevi üye olarak eklesenize beni de

Edit: Borderlands için 50 kere hadi başlayıp bitirelim dedim ı ıh dedin şimdi canın çekiyor dimi Hala tadı damağımda, bir türlü fırsat olmadı yarım kaldı bitiremedim diye çok özel ve çok güzel oyun yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraven -- 17 Ağustos 2014; 22:58:12 >

• Günaydın beyler

• Günaydın ,

İyi haftalar iyi calismalar herkese.

• Günaydın beyler. hayırlı haftalar.

Bu hafta bir akşam BF gecesi daha yapalım.Destiny , Fifa çıkana kadar dişimizi sıkmaya devam .
  • Ekledim seni manevi pikachu
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.