Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
17.106
Cevap
170
Favori
513.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps3 ve Xbox 360 sürümü 17 Eylül de çıkmıştı, belki 17 Eylül de duyuru falan yaparlar bekleyip görücez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardlinelegolas

Gta 5 Fiyatı Gözüktü !

''Rockstar Games, Grand Theft Auto V’in yeni nesil ve PC sürümleri hakkında sessizliğini korurken, oyun kendi kendini açığa çıkartabiliyor.
    Geçtiğimiz günlerde Steam’de ortaya çıkan Grand Theft Auto V oyuncularından sonra şimdi de Grand Theft Auto V, Playstation 4′ün Playstation Store’unda listelendi.''

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★
    ,

Kaynak :http://leadergamer.com.tr/grand-theft-auto-v-playstation-storeda-da-goruldu-64946.html

Resim muhtemelen sahte, ps store da fiyat yazmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamgee

quote:

Gta 5 Fiyatı Gözüktü !

''Rockstar Games, Grand Theft Auto V’in yeni nesil ve PC sürümleri hakkında sessizliğini korurken, oyun kendi kendini açığa çıkartabiliyor.
    Geçtiğimiz günlerde Steam’de ortaya çıkan Grand Theft Auto V oyuncularından sonra şimdi de Grand Theft Auto V, Playstation 4′ün Playstation Store’unda listelendi.''

,

Kaynak :http://leadergamer.com.tr/grand-theft-auto-v-playstation-storeda-da-goruldu-64946.html

Aynen

• 2 şey sormak istiyorum sizlere
    Oyunun ps3 de bitirmiştim. ps4 platformunda oyuna yenilik gelecek mi ?
    Oyunu psn den almıştım. Ps3 de Psn den alınan oyunlarda aynı oyunu ps4 psn den alanlar için indirim olacak gibi bir şey duydum bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariturka

quote:

Orijinalden alıntı: Gamgee

quote:

Gta 5 Fiyatı Gözüktü !

,

Aynen

O fiyat olsa emin ol serverler yanıt vermez millet hücum eder

• quote:

Orijinalden alıntı: cemilseri

2 şey sormak istiyorum sizlere
    Oyunu psn den almıştım. Ps3 de Psn den alınan oyunlarda aynı oyunu ps4 psn den alanlar için indirim olacak gibi bir şey duydum bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

fark daha yüksek çözünürlük + daha iyi grafik olacak ve ps4 e özel içerik olacak
    dediğiniz olayı gta da yapmazlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cemilseri

2 şey sormak istiyorum sizlere

fark daha yüksek çözünürlük + daha iyi grafik olacak ve ps4 e özel içerik olacak
    dediğiniz olayı gta da yapmazlar

Teşekkür ederim cevaplar için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat nekadar olur spotta acaba ? ilk geldiginde
  • 150 160 dan aşşağı çıkarmaz spot

• Minimum 160 dan girer spota ilk çıktığında bkz. Destiny 160 dan girdi
  • Arkadaşlar neogafta biri oyunun 30 dk gameplayini görmüş size çevirebildiğim kadarıyla aktarıyorum

''Dün 30dk gameplay izledim.

Beyler değişim gerçekten ütopik olmuş. Harika bir şey olmuş. Rockstar hedeflerinin tıpkı ps3/xbox360 gibi limitleri sonuna kadar zorlamak olduğunu söyledi. Çevresel detaylar muazzam olmuş.

Bu remastered işi nasıl yapılır gerçekten nasıl olur gösterdi. Yeni trailer yakında gelecek !.''

''Oyunla ilgili sorduğunuz sorulara bazı cevaplar vereyim.

1. Bu gameplay i GameStop yöneticilerinin Anahiem'de ki konferansında izledim.Rockstar 45 dakikalık basına kapalı sunum yaptı.

2. Bize birtakım bölgeler gösterdiler. Şehir, Sualtı, Kırsal kesim vb.

3. Doğa komple elden geçirilmiş.En ufak detaylara dahi girmişler yabani otlar vb. gibi. Sualtı bölgeleride komple elden geçirilmiş. Su altı resifleri su altı'da elden geçirilmiş.

4. Draw Distance(Uzağı Görme) akıl almayacak derecede arttırılmış ! . Bize şehirde gece bir örnek gösterdiler.Önce ps3 üzerinden şehirdeki ışıkların nasıl olduğunu gösterdiler. Remastered halinde bütün ışıklandırmalar gerçek zamanlı ve dinamik.
    Işıkları ve trafiğin akışını çok çok uzak mesafelerden dahi görebiliyorsunuz.

5. Su efektleri komple elden geçirilmiş.Nehirler,okyanuslar, ve yağmur muhteşem

6. Çıkış tarihi verilmedi. Yakında vereceklerini söylediler.

7. Hayvanlar kesinlikle elden geçirilmiş(grafik anlamında).

8. Anti- Alising harika gözüküyor en ufak çizik bile yok. Oyun bana 1080p gibi gözüktü.PS4 üzerinden gösterdiler.

9 .Söz verilen ''yeni'' içerik. Örneğin yeni şarkılar,radyo istasyonları ve soundtrackler var.

10. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Remastered oyun.Farklılıkları cidden yaşadım ve hissettim.''

Elimden geldiğince çevirmeye çalıştım arkadaşlar

Devam ediyor.

''Sorular için teşekkür ederim elimden geldiğince cevaplayacağım

1. Karakter modellemelerinin arttırıldığı kesin.

2. Sokak detayları akıl almaz derecede arttırılmış.Yağmur suları artık yolda birikebiliyor bana İnfamous:Second Son'u hatırlattı.

3.Hayvanların ve vahşi doğadaki hayvanların sayısı arttırılmış. Rockstar hayvanlar konusunda Red:Dead Redemption'dan çok şey öğrendiklerini GTA V'de de hayvanlarla etkileşimi arttırmak istediklerini söylediler .

4. Hayvanların tüyleri gerçek gibi.Dalgalanması olsun görüşünü olsun gerçek hayattaki gibi.

5. Ben onların gta 5 eski nesile çıktığından beri yeni nesil üzerinde çalıştıklarını düşünüyorum onlarda bu oyun üzerinden 1 yıldır çalıştıklarını söylüyorlar zaten.
    Bana inanınki bu basit bir port olmamış büyük bir emek var ve oyunun üzerinden geniş bir ekip çalışıyor.''

Kaynak :http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?p=129598970#post129598970

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 12 Eylül 2014; 10:52:39 >

• Rockstar yapar sabirsizlikla bekliyorum

• Yine heyecan bastı beni
  • ''Oyun bana 30 fps gibi gözüktü fakat eminimki onlar daha fps yi kitlememişlerdir.

eğer bu grafiklerle 60 fps olursa şok olurum.''
  • quote:

Arkadaşlar neogafta biri oyunun 30 dk gameplayini görmüş size çevirebildiğim kadarıyla aktarıyorum

''Dün 30dk gameplay izledim.

Beyler değişim gerçekten ütopik olmuş. Harika bir şey olmuş. Rockstar hedeflerinin tıpkı ps3/xbox360 gibi limitleri sonuna kadar zorlamak olduğunu söyledi. Çevresel detaylar muazzam olmuş.

Bu remastered işi nasıl yapılır gerçekten nasıl olur gösterdi. Yeni trailer yakında gelecek !.''

''Oyunla ilgili sorduğunuz sorulara bazı cevaplar vereyim.

1. Bu gameplay i GameStop müdürlerinin Anahiem'de ki konferansında izledim.Rockstar 45 dakikalık basına kapalı sunum yaptı.

2. Bize birtakım bölgeler gösterdiler. Şehir, Sualtı, Kırsal kesim vb.

3. Doğa komple elden geçirilmiş.En ufak detaylara dahi girmişler yabani otlar vb. gibi. Sualtı bölgeleride komple elden geçirilmiş. Su altı resifleri su altı'da elden geçirilmiş.

4. Draw Distance(Uzağı Görme) akıl almayacak derecede arttırılmış ! . Bize şehirde gece bir örnek gösterdiler.Önce ps3 üzerinden şehirdeki ışıkların nasıl olduğunu gösterdiler. Remastered halinde bütün ışıklandırmalar gerçek zamanlı ve dinamik.
    Işıkları ve trafiğin akışını çok çok uzak mesafelerden dahi görebiliyorsunuz.

5. Su efektleri komple elden geçirilmiş.Nehirler,okyanuslar, ve yağmur muhteşem

6. Çıkış tarihi verilmedi. Yakında vereceklerini söylediler.

7. Hayvanlar kesinlikle elden geçirilmiş(grafik anlamında).

8. Anti- Alising harika gözüküyor en ufak çizik bile yok. Oyun bana 1080p gibi gözüktü.PS4 üzerinden gösterdiler.

9 .Söz verilen ''yeni'' içerik. Örneğin yeni şarkılar,radyo istasyonları ve soundtrackler var.

10. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Remastered oyun.Farklılıkları cidden yaşadım ve hissettim.''

Elimden geldiğince çevirmeye çalıştım arkadaşlar

Devam ediyor.

''Sorular için teşekkür ederim elimden geldiğince cevaplayacağım

1. Karakter modellemelerinin arttırıldığı kesin.

2. Sokak detayları akıl almaz derecede arttırılmış.Yağmur suları artık yolda birikebiliyor bana İnfamous:Second Son'u hatırlattı.

3.Hayvanların ve vahşi doğadaki hayvanların sayısı arttırılmış. Rockstar hayvanlar konusunda Red:Dead Redemption'dan çok şey öğrendiklerini GTA V'de de hayvanlarla etkileşimi arttırmak istediklerini söylediler .

4. Hayvanların tüyleri gerçek gibi.Dalgalanması olsun görüşünü olsun gerçek hayattaki gibi.

5. Ben onların gta 5 eski nesile çıktığından beri yeni nesil üzerinde çalıştıklarını düşünüyorum onlarda bu oyun üzerinden 1 yıldır çalıştıklarını söylüyorlar zaten.
    Bana inanınki bu basit bir port olmamış büyük bir emek var ve oyunun üzerinden geniş bir ekip çalışıyor.''

Kaynak :http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?p=129598970#post129598970

Çık artık lanet olası pislik

• İşte bu ya, dağda bayırda gezmek için sabırsızlıkla bekliyorum oyunu her yabanın grafikleri artırılmış haberinde coşuyorum.
    Yine ağır jiplerle o dağa çıkmaya çalışacağım, ayı karşıma alıp atv yarışları yapacağım ahh ah.
  • Ay heyecanlandım
  • Arkadaşlar bomba bir yapım bizleri bekliyor yeni bilgiler geldikçe çevirip paylaşacağım
  • arac hasari,fizikler ve patlamalari ozellikle merak ediyorum

ve tabiki kokpit kamerasi artik gelmeli

• Acaba ne kadar doğru

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.