Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
170
Favori
513.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stonesthrow

quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Farcry 4'un canli yayini var,ban falan yok cok sasirdim.Biz acsak 1 hafta ban yeriz

Ban durumu yayını yaptığın yerden değil mi ?

Evet Twitch bir hafta banliyor.

Oyun %80 yarin spotlara düşer.Fiyat aralığı 170 -190 arasi olacak.190 a satanlardan almak yerine Arali tercih edin,prim vermeyin.En fazla 170 verin oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 11 Kasım 2014; 23:54:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Farcry 4'un canli yayini var,ban falan yok cok sasirdim.Biz acsak 1 hafta ban yeriz

Oyun %80 yarin spotlara düşer.Fiyat aralığı 170 -190 arasi olacak.190 a satanlardan almak yerine Arali tercih edin,prim vermeyin.En fazla 170 verin oyuna

Hocam Aral' da ne kadar fiyat bilgin var mı? Vatan 250 TL kazığını çekmiş 200 liraya satan bi mağaza olursa bende spotçulara para kazandırmaktan yana değilim ama 250-170 gibi bi fark olursa kimin para kazanacağı çokta umrumda olmaz yani..

• quote:

quote:

quote:

herkes cuma diyor yarın düşer mi sence?

• Son 5 !

yarın artık büyük ihtimal sızıntı videolar veya yayınlar görürüz
  • quote:

quote:

quote:

He sen tercih et arali. Adamlar yillaridir kazikliyo bizi. Turkiyedeki oyun fiyatlari cilgin olmus durumda sen hala araldan alin diyosun. Bi kurus kazandirmam oray . Yapmayin hocam oyle seyler.

• Aylar oldu haftalar, haftalar oldu günler...Hadi hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: theplayingdead

quote:

quote:

quote:

He sen tercih et arali. Adamlar yillaridir kazikliyo bizi. Turkiyedeki oyun fiyatlari cilgin olmus durumda sen hala araldan alin diyosun. Bi kurus kazandirmam oray . Yapmayin hocam oyle seyler.

Kutulu alanlar icin dedim ben.Kutusuz alan us hesaptan indiriversin.190 tl spota verilmez onun yerine araldan faturali alinir demek istedim yanlis anlasilmasin.Araldan bir tane alisverisim yok yani
    Oyunun yarin sizinti videolar sizar bence , oyunun dusme orani %80 falan

• Yarin gelirse efsane olur

• Üstad ben yarında sızın da beklemiyorum nedense
    Umarım yanılırım
  • Grand Theft Auto V, Xbox One'da Ön Yüklemeye Açıldı

Xbox One'ın geliştiriciler tarafından sıkça kullanılan ön yükleme özelliği, Grand Theft Auto V'i bekleyenlerin de imdadına yetişiyor.

Yaklaşık 50 GB boyutunda olan oyunun, çıktıktan sonra inmesini beklemek yerine hemen ön sipariş verebilir ve ardından ön yükleme özelliğinden yararlanarak indirebilirsiniz. Ayrıca belirtelim, eğer oyunu ön sipariş verirseniz, GTA Online'da kullanabileceğiniz 1,000,000$'lık oyun içi paraya sahip olacaksınız.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Grand_Theft_Auto_V_Xbox_Oneda_On_Yuklemeye_Acildi-74803.htm

• Arkadaslar 18 Kasımda aksama dogru 5-6 gibi d&r bimekslere vs baksam oyunu kutulu bulabilir miyim sizce cok talep olup da ilk günden bitme gibi bi durum olurmu sizce ? Yer istanbul

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Gelin beyler birlik olalım hangi spotcu bize ist. içi uygun fiyata verirse ordan alalım

böyle bi şey yapsak uygun fiyata alırız. yapacağımız 10 tane alıyorum kaça veriyorsun diye 3-4 yere telefon etmek o kadar.

Aynen öyle 5 10 kişi olup bi spotcuyla 150 tl'ye anlaşmak lazım

Hocam spotcu gta 5 icin indirim hayatta yapmaz cunku hali hazirda zaten musterisi var eger ayarlarsaniz oyle bisey beni yazin

• gençlerdne alan varmı
  • Millet niye kutulu alıyorsunuz, alın us psnden 145 tl ye geliyor 2. Hakkınıda satın 90 tl ye gelsin

• Arkadaşlar xboxone da önyüklemeye açılmış bizde niye açılmadı acaba bizim başımız kel mi :(
  • 250 lirayı arala vermedim gittim us psnden aldım 250 liraya 2 oyun alınır.Tek sıkıntı akk ile nasıl indiricem :D
  • Bimekslere bakma gelmez 1 hafta sobra gelir bimekse.bimekste calisiyorum.

• Bugun yada yarin falan dusmez bu oyun spotculara.

• Twict te farcry oynuyor millet GTA dan ses seda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bugragursoy

Arkadaşlar xboxone da önyüklemeye açılmış bizde niye açılmadı acaba bizim başımız kel mi :(

Microsoft para veriyor bu gibi durumlarda mesala fifa 15 de aynisi oldu adamlar 3-4 gun onceden oynamaya basladilar one da

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.