Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.106
Cevap
170
Favori
513.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi trailer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar en ucuza nerden alabilrim oyunu ön sipariş.
  • Eski nesilin launch trailerı cok daha iyidi. Sleepwalking sagolsun.

• Güzel video ancak su sıçrama efektini biraz daha geliştirselermiş.

• Spotçulara tahminen ne zaman gelir arkadaşlar ?
  • bu trailer xbox one dan da alınmış olabilir geçen paylaştıkları ekran görüntüleride ps4,xbox one karışıktı
  • Bugün worldbazar ile konuştum çıkışından önce oyun elimizde olur dedi muhtemelen perşembe cuma engeç ellerinde olur ama araya haftasonu girerse pazartesiye kalırız oyunlarda ikinci bölge pal dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Çıkış Videosu Geldi !

Video geldi ancak çok hızlı. Detayları inceleyemiyorsun.

• Ankaradaki spotçularla konuştum ama kesin bir tarih veremiyorlar 16 -17 sinden önce satılmaz diyorlar. Bence preorder yapın. Araya haftasonu filanda giriyor önce alacağım diye sonraya kalmasın
  • Ps 4 te yeniyim size bir kac sorum olacak cevaplarsaniz sevinirm
    1- ps4 te ilk tr psn hesabi actim sonra us psn actim ama primary secondary ya da ana hesap gibi seyler varmis simdi ben us psn den aldigim oyunu tr hesapta oynuyabilirmiyim?

2- us psn den almak icin kredi karti girecektim ama tr kredi kartlari us da gecmiyormus onun icin bugun gittim ininal kart aldim simdi amzondan kod falan aliniyomus galiba bunlari bana biraz detayini anlatirmisiniz bende los santos sokaklarina giriyim

• Daha cikmadan efsane olan oyun..
    Bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: pandoras35

Ps 4 te yeniyim size bir kac sorum olacak cevaplarsaniz sevinirm
    1- ps4 te ilk tr psn hesabi actim sonra us psn actim ama primary secondary ya da ana hesap gibi seyler varmis simdi ben us psn den aldigim oyunu tr hesapta oynuyabilirmiyim?

2- us psn den almak icin kredi karti girecektim ama tr kredi kartlari us da gecmiyormus onun icin bugun gittim ininal kart aldim simdi amzondan kod falan aliniyomus galiba bunlari bana biraz detayini anlatirmisiniz bende los santos sokaklarina giriyim

1- Oynayabilirsiniz
    2- Amazon'da ki hesabınıza amerikan adresi girip alıyorsunuz kodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

Bugün worldbazar ile konuştum çıkışından önce oyun elimizde olur dedi muhtemelen perşembe cuma engeç ellerinde olur ama araya haftasonu girerse pazartesiye kalırız oyunlarda ikinci bölge pal dedi.

Cuma ellerine gelse bile farketmez kargolar cumartesi de dağıtım yapıyor

• Rockstar gerçekten işini çok ciddi yapan bir firma. Şu süreye kadar diğer oyunları gibi oyun içi video sızdırmaması gerçekten inanılmaz. İşin ilginç tarafı ise bu kadar kaliteli oyunlar çıkartıp reklamını diğer firmalar gibi gözümüze sokmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi downrock -- 10 Kasım 2014; 19:04:09 >

• Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde GTA V’in yeni nesil sürümü tanıtılmış ve FPS modunun dışında grafiksel anlamda ’da oldukça etkileyici olduğunu görmüştük. Şimdide Karşınızda bunları resimlere dökerek Gif olarak sunuyoruz.
    İlk çıkan resim Playstation 3 sürümüne aitken diğer resim ise Playstation 4 sürüme ait.

ilkjeton.com

Grafikler bayağı değişmiş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 10 Kasım 2014; 19:12:09 >

• Merhaba arkadaslar bır sorum olacak ps4 ıcın primary hesap aldım.Ps3 deki hesabımla oyanayabılırmıyım.Ayrica 1 milyon bana gelecekmi

• ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Bu us psn dej alma isinde para falan yanmaz degilmi amazonda amazondan daha once hic alisveris yapmadim birde kod ne kadar surede maile geliyo

• Oyunu Aralgame den alayım dedim adamlar kredi kartı işlemine 3 tl masraf koyuyorlar. Üstüne 9 taksit yapınca oyunun fiyatı 30 tl artıyor. 205 tl ye iniyordu oyun pepsi koduyla ama tamamen gereksiz yani. 240 Tl gösteriyor. N11 den almak daha mantıklı.
  • Oyunun çıkışın da online soygun görevleri olacak mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.