Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.106
Cevap
170
Favori
513.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki şimdi burada bazıları us psn bazıları tr psn crew aynı olsada beraber oynayamıycaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zyperX

Peki şimdi burada bazıları us psn bazıları tr psn crew aynı olsada beraber oynayamıycaz mı?

multiplayerda hiçbir fark yok isterse oyun asya olsun isteyen istediği ile oynar
  • quote:

Orijinalden alıntı: atarlıyım

quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

us psn den aldım oyunu yalnız bir sorum var arkadaşlar. us psn i de ana yaptım tr psn de ana hesap zaten. plus da tr de. online da sıkıntı çıkar mı tr den oynamak istesem ya da us psn içinde mi plus almalıyım ?

Istediğin hesaptan oynayabilirsin. Ikisi de primary oldugu icin biri plusi biri oyunu paylaşıyor.

Hocam peki oyunici verilen bonus parayi sadece us psn den girersem kullanabiliyorum dimi. Sizce habgi psn hesabimdan oynamak daha iyi olur ping acisindan us den baglanirsam o bolgenin oyunculariyla mi oynatir yoksa yine kendine yakin bolgelerden mi ?

hayır dünya üzerinde bulunduğunuz konuma göre en yakın sunucu neredeyse oranın oyuncuları ile oynarsınız

• Psn: Maetorn online oynayalım diyenler ekleyebilir. Alan hiç arkadaşım yok oyunu :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmitte spotçu varmı arkadaşlar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dualityshow

Psn: Maetorn online oynayalım diyenler ekleyebilir. Alan hiç arkadaşım yok oyunu :/

hocam buyurun çetemize katılın beraber oynayalım

http://socialclub.rockstargames.com/crew/juggernauttr
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

quote:

Orijinalden alıntı: zyperX

Peki şimdi burada bazıları us psn bazıları tr psn crew aynı olsada beraber oynayamıycaz mı?

multiplayerda hiçbir fark yok isterse oyun asya olsun isteyen istediği ile oynar

yani oyuna girdiğimde internet ip sine göre en yakın servera atacak beni. psn hesaplarına göre bölge bölge ayırmıyacaklar.inş öyledir birde ping sorunu çekmeyelimde:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zyperX -- 10 Kasım 2014; 16:33:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkanenes

quote:

Orijinalden alıntı: zeuserdem

Onun yerine p.İ + gta v = 1100+159 = 1269 = yaklaşık 500 tl kar

P.i ??

Paralel ithalat

• quote:

quote:

quote:

quote:

us psn den aldım oyunu yalnız bir sorum var arkadaşlar. us psn i de ana yaptım tr psn de ana hesap zaten. plus da tr de. online da sıkıntı çıkar mı tr den oynamak istesem ya da us psn içinde mi plus almalıyım ?

Istediğin hesaptan oynayabilirsin. Ikisi de primary oldugu icin biri plusi biri oyunu paylaşıyor.

Hocam peki oyunici verilen bonus parayi sadece us psn den girersem kullanabiliyorum dimi. Sizce habgi psn hesabimdan oynamak daha iyi olur ping acisindan us den baglanirsam o bolgenin oyunculariyla mi oynatir yoksa yine kendine yakin bolgelerden mi ?

Bonus parayı sanırsam sadece us psn hesabında kullanabilirsin kesin bilgim yok ben de bu durumdayım mesela. Tr psnde returning playerım. Us psnde de eksta para var.

Sana yakın bölgeyle oynarsin ayrıca.

Hocam o zaman us psn icin de plus almiyorum online oynayabileceksem. Keske en basindan us psn e plus alsaymisim gittim tr ye aldim. Us psndeki plus daha avantajli galiba. Acemiligime denk geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atarlıyım -- 10 Kasım 2014; 16:42:37 >

• ekleyin ana sayfaya psn:gsege123
  • psn: uA_OzaN ekleyin ilk sayfaya arkadaşlar
  • crew e katildim gualtan99

• Liste güncellenirken beni de ekleyin

Tesla_TR
  • Ön siparişimi verdim bekliyorum, beni de ekleyin

PSN: YellowRed-TR
  • Bugün O kadar araştırdım hala bir sızıntı videosu veya haberine denk gelmedim. 😔😔😔

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Anladim ama garanti olmuyor turkce dil desteği fln filan uzun is onun yerine 500 lira daha ver adam gibi oyna

• Oyun elime geçer geçmez buradan ben fotoğraf paylaşmaya çalışırım.Canlı yayın yapılmaz zira twitch hesabı direk banlanıyor.Last Of US'ta başıma gelmişti.Elime geçtiği gün herkesin sorusunu cevaplayabilirim.
  • Ulan biri paylaşsa ya bi gameplay :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çıkış Videosu Geldi !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 10 Kasım 2014; 22:48:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

TRAİLER GELDİ

mükemmel

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.