Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.373
Cevap
159
Favori
616.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Boş kutulusu olmasın o ? Amerika'da storelarda pre-order satışlarda öyle boş kutu koyuyorlar çünkü.

Ön sipariş kutularında ufakta olsa bir farklılık oluyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenan.z

Tazeler :D
    Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfadaBloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

Nerden hocam,düşmüş mü spotculara?

• quote:

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfadaBloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

zenci misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

single için alınırmı bu oyun beyler? hikayesi iyimidir ilk kez giricem bu tür bir dünyaya.. zorlanırmıyım arka sayfalarda terimler var kafa yormak lazım falan denilmiş ben akşamları 1 saat oynayabilirim. almalımıyım..

bide oyun devil mc cry amı benziyor bana mı öyle geldi yaratıklar dövüş sistemi falan?

hiç bir oyun için bu kadar tereddütte kalmadım seriye ve türe yabancı oldugum için olsa gerek.. bi fikir verin aksiyona mı yakın rpg mi bu oyun? akşamları 1- 2 saat oynancak bir oyun değilmi?

• 16. sayfada bu sorularının cevaplarını bulabilirsin.
  • Hepsisony işi yattı sanırım halen eklenmemiş sürümler
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    Oyunun çıkışına daha 1 hafta var, eğer gelecekse elbet eklenir.
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam 1 hafta varda adamlar sözünde durmuyor ona kızdım ben...
  • quote:

hiç bir oyun için bu kadar tereddütte kalmadım seriye ve türe yabancı oldugum için olsa gerek.. bi fikir verin aksiyona mı yakın rpg mi bu oyun? akşamları 1- 2 saat oynancak bir oyun değilmi?

Aksiyon/RPG oyunudur kendisi lakin bu sefer Horror olayına da girdiler. Ama şunu en başından söyleyeyim, oyun çok detaylı ve çok derin olacak. Souls'lar da genelde müthiş ayrıntılar var. Bunların hepsini anlayamıyorsun, çünkü oyun sana neredeyse hiç bilgi vermiyor, hiç yardım etmiyor. Mesela ben önceki oyunlarda sayfalarca yazı okudum çözebilmek için, uğraşamam diyorsan kesinlikle alma. Gerçi ben ve serinin müdavimi arkadaşlar her türlü yardım eder ama en Hardcore oyuncu için bile fazla derin bir oyun, o yüzden en başından uyarıyorum. Hani tabiri caiz ise oyunun içinde kaybolursun, çıkamazsın.

• Bu oyunu almadan önce bütün yarım kalmış oyunları bitirip bütün oyun vaktimi bu oyuna gömmeyi düşünüyorum işte en basit oyunu bile walkthrough videoları ile easy modda bitirip kendini hardcore gamer sanan tiplere tokat gibi bir oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Souvrock

quote:

Aksiyon/RPG oyunudur kendisi lakin bu sefer Horror olayına da girdiler. Ama şunu en başından söyleyeyim, oyun çok detaylı ve çok derin olacak. Souls'lar da genelde müthiş ayrıntılar var. Bunların hepsini anlayamıyorsun, çünkü oyun sana neredeyse hiç bilgi vermiyor, hiç yardım etmiyor. Mesela ben önceki oyunlarda sayfalarca yazı okudum çözebilmek için, uğraşamam diyorsan kesinlikle alma. Gerçi ben ve serinin müdavimi arkadaşlar her türlü yardım eder ama en Hardcore oyuncu için bile fazla derin bir oyun, o yüzden en başından uyarıyorum. Hani tabiri caiz ise oyunun içinde kaybolursun, çıkamazsın.

7 kaldı...

• Öglen izmir sony centere uğrarım koleksiyon sürüm hakkında bilgi alırım, getirmezse d&r da 185 tl şuan normal sürümler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must33_35 -- 17 Mart 2015; 6:18:53 >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    1-2 saatte çözülecek mevzu değil.
  • Kenan.z kullanıcısına yanıt
    Hocam nereden aldiniz oyunu kaca aldiniz

• quote:

Beyler 1 günlük deneyimimi paylaşmak gerekirse. Grafikler ve kaplamalar çöp, oyunun hikaye modu surekliyici, yapay zeka dark souls2 ile hemen hemen benzer, oyun aşırı gotik, bosslarda yapay zeka sorunu var, güncelleme şart..

• quote:

Orijinalden alıntı: Playstation 5

quote:

zenci misin

+1

• Kenan.z kullanıcısına yanıt
    kardeş imzandaki psn id geçersiz öyle bir psn adı yok. PSN ID ni düzgün olarak yazabilir misin?
  • Renji Abarai kullanıcısına yanıt
    1 ay önce ön sipariş vermiştim. 141 liraya geldi oyun
    Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada
  • Satici kim dostum n11de

• N11 deki urunler spot galiba,

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.