Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: shunter Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
17.377
Cevap
159
Favori
616.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 gün kalmış vay be efsane geliyor sonunda
  • alman psn de türkçe dil yok mu demek oluyor bu yani ?
  • CONQUER. kullanıcısına yanıt
    herkes birbirinin üstüne atıyor. amazon sony e sor diyor sony amazona sor diyor.
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    hangi versiyonu getirtiyorlar hocam varsa resim atarmısınız ?
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa Almanya'dan alınacak oyunlarda Türkçe dil desteği olacaktır. Dil seçenekleri oyunun bölge koduna göre belirleniyor diye biliyorum. Yani Amerika'daki ntsc oyunlarda portekizce,fransızca ve ispanyolca var olduğuna göre bence avrupadaki pal bölge kodlu bütün oyunlarda Türkçe olabilir. Almanya'dan oyuncular tanıyorum. Onlara sorarım Türk oyuncular bunlar. Var mı yok mu diye foruma geri dönüş sağlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 16 Mart 2015; 19:20:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Beyler son dakikaHEPSİSONY''KOLEKSİYON VERSİYONLARINI''getiriyor,Bu gece Bilgileri paylaşacaklarını,Beni de arayacaklarını belirttiler,GÜLE GÜLE AMAZON

http://www.hepsisony.com/?urun-7515-ps4-bloodborne

Normal kutulusu 199 lira, koleksiyonu getirse ne olacak..Kan emici herifler.

• tr ile alman psn deki oyun kodları aynı. türkçe olma ihtimali yüksek
  • Önmeli olan ne fiyat koyacaklar kardeşim tutupta 300-400 bişey olursa bi anlamı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Bana kalırsa Almanya'dan alınacak oyunlarda Türkçe dil desteği olacaktır. Dil seçenekleri oyunun bölge koduna göre belirleniyor diye biliyorum. Yani Amerika'daki ntsc oyunlarda portekizce,fransızca ve ispanyolca var olduğuna göre bence avrupadaki pal bölge kodlu bütün oyunlarda Türkçe olabilir. Almanya'dan oyuncular tanıyorum. Onlara sorarım Türk oyuncular bunlar. Var mı yok mu diye foruma geri dönüş sağlarım.

Avrupa'da satılan PAL bölge kodlu oyunların hepsinde Türkçe dil desteği olmuyor. PAL'da kendi arasında 2-3 bölgeye ayrılıyor.
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Anladım. Öyleyse ben dediğim gibi sorayım Almanya'da oturan oradan alışveriş yapan arkadaşlara bilgi veririm size.

• The Order 1886'nın normal sürümü 199 TL, Limited Edition sürümü 209 TL, Blackwater Edition yani en yüksek sürümü de 249 TL'den satıldı. Mesela şu an Limited Edition sürümü 199 TL'den satılıyor.

http://www.hepsisony.com/?urun-7460-ps4-the-order-1886

http://www.hepsisony.com/?urun-7502-ps4-the-order-1886-limited-edition

http://www.hepsisony.com/?urun-7503-ps4-the-order-1886-collectors-edition

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 16 Mart 2015; 19:58:08 >

tr psn ile alman psn sin deki oyun id leri aynı
    ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Nightmare Edition gelirse 349 tl ye gelir fakat içeriği çok kötü hocam, şöyle bir durumda var.N.Edition sadece Amazon.de de şuan mevcut,TR ye gelirse çok şaşırırım.
    Die Collector's edition gelir umarım hocam...@Armag3d0N

Kardeşim resimleri yok amazon.de de mevcut şuan Collector's Editionlar ordan bakabilirsin@ReflexAction

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 16 Mart 2015; 20:02:19 >
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    aslında ben çok fazla kafaya takmıyorum da eski oyunlarda vardı behind the scene dvdsini yanında hediye ediyorlardı. bu tür hediyelere hastayım oturup sinema izler gibi izliyorum. öyle bişey verseler çok iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Beyler son dakikaHEPSİSONY''KOLEKSİYON VERSİYONLARINI''getiriyor,Bu gece Bilgileri paylaşacaklarını,Beni de arayacaklarını belirttiler,GÜLE GÜLE AMAZON

http://www.hepsisony.com/?urun-7515-ps4-bloodborne

Normal kutulusu 199 lira, koleksiyonu getirse ne olacak..Kan emici herifler.

D&r'da bile 185,46₺ tshirt ve kalem hediyesi de var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun spotculara dusmeye baslamis arkadaslar sabirsizlikla bekleyenler yarin bildigi yerleri bi yoklasin derim

• Source kullanıcısına yanıt
    Boş kutulusu olmasın o ? Amerika'da storelarda pre-order satışlarda öyle boş kutu koyuyorlar çünkü.

• Tazeler :D

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.