Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.377
Cevap
159
Favori
616.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasomen

D&R dan aldığım oyun dün kargoya verildi denildi akşam takip kodu filan da geldi ama oyun hala İzmir e girmedi gözüküyor yurt içi kargo da ne oldu kayboldu mu acaba? Normalde İstanbul dan gelen kargolarım bu saatlerde dağıtıma çıkardı

Takip sayfası bazen güncellenmiyor. Eğer dün gönderildiyse ya şubede bekliyordur ya da dağıtıma çıkmıştır.
  • Oyunun 10 gb tı indi şuan oynuyorum x zıplama tuşu ve heryerde o onay x geri tuşu oyunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • speedyrazor kullanıcısına yanıt
    evet değişik
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    İnşallah öyledir sağol hocam en son İstanbul transfer merkezinden İzmir e yola çıktığı gözüküyor bakalım inşallah sorunsuzca oyun bugün elime ulaşır

• quote:

Orijinalden alıntı: emreozkan666

evet değişik

Oynayışta çok etkili değil yalnız x tuşunun zıplama olması daha iyi gibi menülerde de fazla dolaşmıyorsun oyunda Moral bozmaya gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

D&R dan aldığım oyun dün kargoya verildi denildi akşam takip kodu filan da geldi ama oyun hala İzmir e girmedi gözüküyor yurt içi kargo da ne oldu kayboldu mu acaba? Normalde İstanbul dan gelen kargolarım bu saatlerde dağıtıma çıkardı

kanka D&r takip sayfasında kargoya verildi yazısının üzerine tıkla.yollandıysa gönderi kodu orada yazıyor.dün bende gönderilmedi sandım sonradan keşvettim o kısmı.bi kontrol et derim.
  • Soulsa göre daha kolay kesinlikle. Bossları bilmem de sağda solda gezen düşmanlar çok çok kolay. Saldırı sistemi hızlanmış, soulsdaki gibi defans yap vur mantığı yok. Beğendim, souls gibi aşırı gereksiz zor ve hantal bir yapısı yok. Oynadığım kadarıyla 10 üzerinden 8 rahatlıkla veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Durulba

Soulsa göre daha kolay kesinlikle. Bossları bilmem de sağda solda gezen düşmanlar çok çok kolay. Saldırı sistemi hızlanmış, soulsdaki gibi defans yap vur mantığı yok. Beğendim, souls gibi aşırı gereksiz zor ve hantal bir yapısı yok. Oynadığım kadarıyla 10 üzerinden 8 rahatlıkla veririm.

Katılıyorum ilk oynadığımda combo yapar gibi düşmanlara ard arda vurarak öldürünce çok şaşırdım bi kere vurup kaçarak oynayacağımı sanıyordum

• Spitz kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için teşekkürler az önce İzmir e geldi oyun bakalım dağıtıma çıkacak mı bugün

• Oyun gerçekten enfes olmuÅŸ. PS4'e aranan kan gelmiÅŸ Xbox kullandığım için sadece izleyebilirim. KeÅŸke diÄŸer platformlara da çıksaymış:(

• Tamam oyun zorluğuna zor eyvallahda chekpointlerde çok uzak ya okadar ilerliyosun hooop biyerde bi yanlış hareket dön başa

• quote:

Orijinalden alıntı: atakanfzl

Tamam oyun zorluğuna zor eyvallahda chekpointlerde çok uzak ya okadar ilerliyosun hooop biyerde bi yanlış hareket dön başa

sana katılıyorum ya gözümden kaçıyr anlamadım ama checkpointlerin mesafesi baya bir var.
  • Umarım pc ye gelir ds2 yi çok beğenmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgunb

Oyun gerçekten enfes olmuş. PS4'e aranan kan gelmiş Xbox kullandığım için sadece izleyebilirim. Keşke diğer platformlara da çıksaymış:(

Mesajı xbox tan mı yazdın

• quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazor

quote:

Orijinalden alıntı: emreozkan666

evet değişik

Oynayışta çok etkili değil yalnız x tuşunun zıplama olması daha iyi gibi menülerde de fazla dolaşmıyorsun oyunda Moral bozmaya gerek yok

aynen haklısın. ben de zaten çok fazla vakit geçiremedim dün akşam. alışılmayacak bişey değil sonuçta

• 4 Nisanda sınavım var ondan sonra akıcam artık.

Co op öğeleri nasıl deneyen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle D&R dan aldığım oyun geldi.Akşam deneme fırsatı bulacağım oyunu çok merak ediyorum.Bu arada hediye falan gelmedi bana bilginiz olsun
  • architectbilal A kullanıcısına yanıt
    Forumdan biri aramıştı geçen yazmıştı buraya sınırlıymış şansınız varsa gönderilir diye demişler. Beklememek lazım 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: atakanfzl

Öldüğünde tekrar canlanmada yükleme süreleri çok uzun ama oyunun havası muhteşem olmuş bayıldım oyuna valla daha oyunun başlarındayım ama çok çok iyi oyun

Yükleme süreleri ile ilgili bir yama gelecekmiş bugün duyuruldu.
  • haritayı tasarlayan arkadaşı tebrik ediyorum. ilk darksouls un muazzam harita sistemine benzetmiş. her yerden checkpointlere illa ki bir kısa yol çıkıyor. kaybola kaybola öğrendim az buçuk biraz beynim sulanmadı değil ama :) alışıcaz bakalım. yalnız oyun ciddi uzun olacak o çok belli
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.