Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.937
Cevap
56
Favori
194.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 dakika oynadim ve sildim. Ben begenmedim. Begenenlere iyi eglenceler. COD kötü mötü, bu oyunu görünce tekrar iyi ki COD var dedim. Katilmak zorunda degilsiniz bana arkadaslar. Düsüncemi paylastim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kodları çalışmayan arkdaşlar bana verebilir denerim en azından belki olur bana gelmiycek bu gidişle
  • sakulta85 kullanıcısına yanıt
    Fikrine lafım yok ancak klişe olacak ama elma ile armudu karıştırıyorsun, r6 serisi taktiksel takım oyunu gerektirir netekim solosu bile bireysel değil 4 kişilik squada görevler tanımlayıp harita üzerinden plan yaparak oynanan bir oyundur yani koş öldür öl koş öldür öl üzerine kurulu bir oyun değildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay ben bu ubisoft'un tr psn için kod vermiş bana. Kodu çalışmayan arkadaşlar diğer psnleri denesin, 2 gündür us psn'de deniyodum, az önce tr psn'de deneyeyim dedim oldu. Beta kodunu da böyle mi gönderecekler acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla kod olan varsa PM beyler
  • MrBeyaz kullanıcısına yanıt
    Olabilir kardesim. Ben öyle oldugunu bilmiyordum. Hayirli aksamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta85 -- 22 Eylül 2015; 22:02:59 >
  • Ya beyler kod geldi neyse us den girdim kodu kabul etmedi

Tr den kabul etti ama hesap kayit oldugum us di aslinda

Neyse tr de de serverlar acik gozukmuyor sizde acik mi serverlar ?

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Sorun yok bende giriyo maça
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phyremiss

Tr psnden mi oynuyorsunuz ?

Suan serverlar acik mi suan denedinizmi

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Evet psn tr şuan denedim giriyo
  • quote:

quote:

quote:

Evet psn tr şuan denedim giriyo

Ben giremiyorum serverlar kapali diyor saka gibi

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Hocam girinceye kadar oyundan çık gir ben öyle yapmıştım 3. denemede falan olmuştu belki işe yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakulta85

2 dakika oynadim ve sildim. Ben begenmedim. Begenenlere iyi eglenceler. COD kötü mötü, bu oyunu görünce tekrar iyi ki COD var dedim. Katilmak zorunda degilsiniz bana arkadaslar. Düsüncemi paylastim.

Cod la bir alakasi yokki bu oyunun bu sey gibi olmus project cars gta5 ten cok daha iyi :)

• quote:

Hocam girinceye kadar oyundan çık gir ben öyle yapmıştım 3. denemede falan olmuştu belki işe yarar

Saolun birde oyle denerim. Siz de rainbow hayranisiniz ekleyin hocam beni us1903 psnid

• quote:

quote:

Saolun birde oyle denerim. Siz de rainbow hayranisiniz ekleyin hocam beni us1903 psnid

oo ben sana abi diyeyim 97liyim ben
  • Oyun zevkli ya harbi pc de oynadım mause ile ayrı güzeldi. Şimdi ise ps4 için iniyor o da iyise alınır bu oyun. Özellikle defans maçları daha heyecanlı geliyor barikartları kurup kapılara ardında beklemek vs yüksek dozlu heyecan içeriyor oyun. Bir ekip şart ama konuşarak oynamak fln. Varsa oyunu sevip almak isteyen anlaşalım burdan 4-5 kişi alınca ps4 oynarız beraber

• arkham92 kullanıcısına yanıt
    Bide maç ortasında çıkan tipler olamasa daha güzel olucak 5vs5 bitirebildiğim maç baya az
  • quote:

Bide maç ortasında çıkan tipler olamasa daha güzel olucak 5vs5 bitirebildiğim maç baya az

Bugün pc de 1.5 saat fln oynadım hocam 1 kere falan oldu onun dışında hepsi maçlar tam bitti. Ps4 de ki elemanlar umarım bu huyları betaya özeldir zira oyun çıkınca ona göre alalım yoksa harbiden bu sorun sıkar sonra adamı

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Bugün pc de 1.5 saat fln oynadım hocam 1 kere falan oldu onun dışında hepsi maçlar tam bitti. Ps4 de ki elemanlar umarım bu huyları betaya özeldir zira oyun çıkınca ona göre alalım yoksa harbiden bu sorun sıkar sonra adamı

Nerdeyse her maç geldi başıma umarım tam sürümde maçtan ayrılmanın cezası falan olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

hocam 1 ay önce aktif ettim closed betayı ama bana hala geri dönüş yapılmadı nasıl oynadınız pc de ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.