Şimdi Ara

SONY XPERIA M2 & M2 DUAL & M2 AQUA 5.1.1 GELDİ !! [GÜNCEL KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.445
Cevap
17
Favori
99.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tbc

bende geçen hafta m2 dual olanı aldım vatandan. çok memnunum. bataryası beni çok memnun etti. 1 gün boyunca elimden düşürmedim çift hat açık data açık yığınla telefon görüşmesidir internettir indirmedir falan 1 günün sonunda zor bitirdim şarjını. daha sonra daha az kullanımla 2 günü geçti.yalnız şebeke modunda wcdma seçince şebeke sinyali düşüyordu. nette araştırdığım kadarıyla androidde bu problem 4.3 le başlamış diye öğrendim. içinden çıkan kulaklıkta kulak içi olmasada kulakta duruyor. benim bu telefonu almamın sebebi batarya-müzik ve çift hattı. şu aşamada çok memnunum.

valla 2 günü geçtiyse helal olsun dıyorum beni max 1bucuk gün götürüyor.. genelde 1 gün ama.. çokta yogun kullanım yok ama wifi yada 3g vs hep acık hiç kapatmam

• quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

2014'ün en kötü telefonları, M2 de var.

http://www.phonearena.com/news/Worst-smartphones-of-2014-thus-far_id58138

valla ben ilk s4 mini aldım ve 4. gün gittim sattım bence rezalet bi tel ama peynir ekmek gibi satıyor oda ayrı.. ben tasarım olarak cok begendım performansta gene ortanın üzerinde yani samsunga bin basar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyy

quote:

valla ben ilk s4 mini aldım ve 4. gün gittim sattım bence rezalet bi tel ama peynir ekmek gibi satıyor oda ayrı.. ben tasarım olarak cok begendım performansta gene ortanın üzerinde yani samsunga bin basar..

Telefonun ne kadar sattığı o kadar önem arz etmiyor, iPhone her sene satıyor ama özellikleri açısından beş para etmez bir ürün bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Telefonun ne kadar sattığı o kadar önem arz etmiyor, iPhone her sene satıyor ama özellikleri açısından beş para etmez bir ürün bence.

nekadar sattıgı önem arz edıyor bence en cok satanlar kısmına bakıldıgında insanlar aldanıyor demekkı iyi bir tel diye.. mesela bi magazaya giriyorsun adam en cok satan modelımız bu cok tercih edılıyor diye sana ilk o modelleri gösterıyor bilincsiz bir kişide demekkı iyi diye alıyor güvenıp simdi bu telefon içinse kötu oldugundan bahsedılıyor ve tercih edilmeme olasılıgıda bu sebepten dolayı cok yüksek.ama bence gayet basarılı bir telefon yani reklam ıvır zvır telefonun satış polıtıkasını etkılıyor bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

nekadar sattıgı önem arz edıyor bence en cok satanlar kısmına bakıldıgında insanlar aldanıyor demekkı iyi bir tel diye.. mesela bi magazaya giriyorsun adam en cok satan modelımız bu cok tercih edılıyor diye sana ilk o modelleri gösterıyor bilincsiz bir kişide demekkı iyi diye alıyor güvenıp simdi bu telefon içinse kötu oldugundan bahsedılıyor ve tercih edilmeme olasılıgıda bu sebepten dolayı cok yüksek.ama bence gayet basarılı bir telefon yani reklam ıvır zvır telefonun satış polıtıkasını etkılıyor bence.

reklamın etkisi çok büyük, iPhone sanki bedava satılıyor gibi alıyo insanlar... bir mağazaya gitmeden önce internette araştırma yapmakta fayda var yine de, mesela xperia z1 compact'ta acayip bir kamera sıkıntısı var. Google'da aratınca sayfalarca şikayeti görebiliyoruz.

• römercan kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.sizide ekledim.
  • Artizt kullanıcısına yanıt
    Bunu sebebi kameradaki rezalet araştırdım bunları ben.
  • kittyy K kullanıcısına yanıt
    Staminayı açıyorumusunuz ?
  • tbc T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun sizide ekledim gidişat çok iyi hergün artıyoruz telefonun tutacağını söylemiştim.
  • kittyy K kullanıcısına yanıt
    Ben wifi açık 2 gün gördüm(chrome vs vs)sanırım siz staminayı açmıyorusnuz ?
  • Beyler üst komuşmuuzun oğlu grand 2 almış bi inceliyim dedim aynı fiyata ne fark var diye bir baktım telefon kasıyo aynı işlemciye sahip birde touchwiz gerçekten çok kötü birşey sony arayüzü gerçekten müthiş akıcılığa sahip.telefon gelsin bi grand 2 ile kıyaslama yapayım.
    iphone'a beş para etmez diyorsunuz ? iphone 4s kaç sene önce çıkan bir cihaz ve şuan ios 7'de yağ gibi akıyor iphone 4s ile çıkan hangi android telefon şu anda yağ gibi akıyor ?
  • afklm A kullanıcısına yanıt
    Sizide ekledim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zava.Zin.Go

iphone'a beş para etmez diyorsunuz ? iphone 4s kaç sene önce çıkan bir cihaz ve şuan ios 7'de yağ gibi akıyor iphone 4s ile çıkan hangi android telefon şu anda yağ gibi akıyor ?

Bataryası bir gün dayanmayan telefonlar. Küfür eder gibi 1500 mah'lık bataryaları var. Siz memnunsanız diyecek bir şeyim yok, ben sadece kendi eleştirimi yaparım.

haklısınız şarjı çok kötü ben şarj olarak değil performans olarak değerlendirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mir-i Alay -- 14 Temmuz 2014; 21:15:45 >
  • Efso telefon

• İyi akşamlar arkadaşlar herkese merhabalar bende yaklaşık 1 haftalık m2 dual kullanıcısıyım ve çok memnunum gerçekten fiyatını son kuruşuna kadar hak ediyor özellikle tasarımına hayranım fakat telefonda ilginç bir durum var bu kesinlikle bir problem değil bence şöyleki telefonun hoparlörü bazı sesleri absorbe ediyor anladığım kadarıyla daha temiz ses verebilmek için mesela hill climb racing oyununda motor sesi normalde öyle değil sanki filtreliyor :) ayarlardan ses geliştirmelirini kapatmak da pek etkilemedi bir de farkettiniz mi bilmiyorum ses seviyesi yarıdan aşağıdan olunca neredeyse tamamen kısılıyor simetrik bir azalma veya artış olmuyor bu kafama takıldı bunun dışında telefon hiç bir kötü yakıştırmasını hak etmiyor :-)

• afklm A kullanıcısına yanıt
    Anlayamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zava.Zin.Go

haklısınız şarjı çok kötü ben şarj olarak değil performans olarak değerlendirdim.

Performans olarak Android OS'undan daha stabil olduğu apaçık,ona karşı kimsenin bir zıt görüşü olamaz. :)

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.