Şimdi Ara

SONY XPERIA M2 & M2 DUAL & M2 AQUA 5.1.1 GELDİ !! [GÜNCEL KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.446
Cevap
17
Favori
99.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birader burasi ozgur bir ulke benim fikrim bu ve seni alakadar etmez begenirsen oku begenmezsen okuma ya ulan iktidar da boyle yapa yapa milleti susturdu forumda yapmayin bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya girip bu telefonu alan varmı diyorsun şimdide böyle.ne yapmak istiyorsun yada ne için öyle dedin ?
  • Kardesim bana gore o telefon kotu benim kanaatimce iyi bir telefon olmayabilir ne yapcan simdi kufur mu etcen zaten eylemlerde yedik kufurumuzu rahat ol gerek yok kasmana

• Kardeş tamam beğenmezsin ama böyle değil.neyini beğenmedin açıklarmısın sınıfındaki telefonlara kıyasla çok'da kötü değil ama herneyse senin yorumuna'da gerek yok.ha ayrıca küfür niye edeyim belliki sinirin bozulmuş kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mir-i Alay -- 14 Temmuz 2014; 2:39:34 >
  • Valla kardes nasil bozulmasin sinirim milleti dunya kupasina odakladilar yiktilar ulkeyi boyle goz boyayip bir haftada binlerce insan öldürüyorlar ve malesef bizde pek duyarli degiliz sonucta hangi milletten olursa olsun ordaki de can yani zaten ulkenin bu gidisiyle pek uzak degil bize gelmeleri neyse yine de almanya sampiyon oldu

• Arjantin olaydı iyiydinapıcaksın kardeş israil'e kafamı tutacaksın zaten korkarlar var başımızda.suriyeliler geldi gazze'deki oturanlarında gelmesi yakın zaten.
  • Aynen oyle hocam ya hadi insanlar öluyor diye uzulmuyorlarsa bile bir ay sonra geliyorlar ulkeye yayiliyorlar bunlara iş saglamiyosun niye aliyon ulkeye sonra hirsizlikti falan filan sacma

• Konu kaymasın.İstersen özelden devam ederiz ama konuyu bozmayalım.
  • Hocam siz telefonu vodafonedan faturaya ek olarak mi aldınız ?

• djmuco23 D kullanıcısına yanıt
    Evet.tarifeye ek olarak almak daha mantıklı benim için.
  • Hocam bende tarifeye ek alcam. Hangi tarifeden aldınız ve aylık ne kadar ödüyorsunuz ? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Konu güncell.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutuncer

quote:

Orijinalden alıntı: afklm

admin BEN DE ALDIM EKLE PLS

Bu telefonu hala kullanan var mi ya

Israil markası lg mı slsaydım he?

• dual modelini babama aldık bakalım sorun olursa buraya danışırım :)
  • arkadaşlar şarj nası memnunmusunuz dun aksam cektım telı şarjdan suan yüzde 70 de ama cok bi kullanım yapmadım sadece 3g wifi falan acık okadar telefon görüsmesi cok az whatsapp falanda oyle yani yogun bi kullanım yok gece bekleme durumunda cok düşüyo onu anlam veremedim sizinde oylemı bu arada telerfonun modeli dual
  • Bu telefonu begenmeyen gıtsın bıkını gıysın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: afklm

admin BEN DE ALDIM EKLE PLS

Bu telefonu hala kullanan var mi ya

Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş :) Ayrıca siyaseti konusunda konuşun.

• bende geçen hafta m2 dual olanı aldım vatandan. çok memnunum. bataryası beni çok memnun etti. 1 gün boyunca elimden düşürmedim çift hat açık data açık yığınla telefon görüşmesidir internettir indirmedir falan 1 günün sonunda zor bitirdim şarjını. daha sonra daha az kullanımla 2 günü geçti.yalnız şebeke modunda wcdma seçince şebeke sinyali düşüyordu. nette araştırdığım kadarıyla androidde bu problem 4.3 le başlamış diye öğrendim. içinden çıkan kulaklıkta kulak içi olmasada kulakta duruyor. benim bu telefonu almamın sebebi batarya-müzik ve çift hattı. şu aşamada çok memnunum.
  • quote:

Birader burasi ozgur bir ulke benim fikrim bu ve seni alakadar etmez begenirsen oku begenmezsen okuma ya ulan iktidar da boyle yapa yapa milleti susturdu forumda yapmayin bari

Ne dengesiz tiplersiniz siz. Olay çıkarmaya yer arıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.