Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne olur bu ay adam gibi oyun gelsin. Oyunları indiriyorum indirmemle silmem bir oluyor.
  • yeni oyunlar nezaman belli olur ? gerçi satın alıp indirmiyorum bile trohpy yerinde çıkıyor direk sonra sinir oluyorm silinmiyorda
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

yeni oyunlar nezaman belli olur ? gerçi satın alıp indirmiyorum bile trohpy yerinde çıkıyor direk sonra sinir oluyorm silinmiyorda

Hala tikirti yok bekliyoruz bakalim.. onca fuar geldi gecti en azindan onlarin serefine adam gibi bisey gelse bu ay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım ayın 1'inde resmi duyuru yapılacak 8'inde oyunlar indirilmeye sunulacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

Sanırım ayın 1'inde resmi duyuru yapılacak 8'inde oyunlar indirilmeye sunulacak.

Başka duyuracak günleri kalmadı zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ajdarvevo kullanıcısına yanıt
  • Şahsen şu ana kadar verilen oyunlar bence verebilecekleri en iyi oyunlar.

Daha 1 yılını tamamlamamış ve AAA oyun sayısı çok fazla olmayan ve AAA oyunların son bir kaç haftadır arttığı bir ortamda devamlı AAA oyun istenmesi komedi bence.

Şu ana kadar verilen oyunların hepsi kendi dalında başarılı. 1 yıl doldu dolacak, yakında AAA oyunlar Black Flag, Knack hatta Killzone olarak verilecektir eminim.

Çok abartıyosunuz şu bedava oyun olayını. İsterseniz her ay yeni çıkan AAA oyun birde spa kuponu versinler isterseniz.

Playstation Plus ilk çıktığında 2010 yılında, ilk sene verilen bedava PS3 oyunları

Wipeout HD
    Critter Crunch
    Mushroom Wars
    Zen Pinball
    Burn Zombie Burn
    Shatter
    Sackboy's Prehistoric Moves
    Sam & Max
    Lead and Gold
    Digger HD
    Stacking
    Sonic the Hedgehog
    Comet Crash
    Sonic the Hedge Hog 2
    Magit the Gathering.

İlk verilen adam akıllın AAA oyunu Tomb Raider Underworld 1.5 yıl sonra verilmiş.

Gelelim PS4e ilk yılında bedava verilen PS Plus oyunları

Contrast
    Resogun
    Dont Starve
    Outlast (bide Sound Shapes)
    Dead Nation
    Mercenary Kings
    Stick it to the Man
    Pixel Junk Ultimate Shooter
    Trine 2
    Doki Doki
    Strider
    Towerfall
    Fez
    Road not Taken
    Sportsfriends
    Velocity 2X
    Daha 2 ay bedava oyun gelecek...

Kısacası bence çok anlamsız eleştiriyosunuz PS Plusı PS4 de.

PS4 e ilk yıl verilen oyunları sabah akşam PS3ün ilk yıl verilen oyunlarına tercih ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 28 Eylül 2014; 18:41:58 >

• 2010'da plus varmiydi ya? Son bir iki yildir plus var benim bildigim ve ilk ciktiginda bomba oyunlar vardi Infamous, Darksiders, Deus Ex gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

2010'da plus varmiydi ya? Son bir iki yildir plus var benim bildigim ve ilk ciktiginda bomba oyunlar vardi Infamous, Darksiders, Deus Ex gibi...

2010 dan beri var hocam

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Instant_Game_Collection_games_(North_America)

Bütün verilen oyunlar burada. Tarihlerine göre.

Infamous 2012
    Darksiders 2013
    Deus Ex 2013 te verildi.

• US hesaplardan bahsediyorsun sanırım. Benim bildiğim 2012 Haziran, ondan öncesini hatırlamıyorum.
  • quote:

US hesaplardan bahsediyorsun sanırım. Benim bildiğim 2012 Haziran, ondan öncesini hatırlamıyorum.

Yok hocam 2010. Avrupa içinde. Buda Avrupa oyun listesi

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Instant_Game_Collection_games_(PAL_region)

Çok fark yok.

Sonuçta PS Plus servisi 2010 yılında başladı.

Ha TR Playstation ne zaman açıldı tam olarak onu bilemem ama ne olursa olsun bu Ps Plusın sorunu değil. Servis ancak dediğim gibi 1.5 yıl sonra AAA oyun vermeye başladı.

PS Plus servisinin 2. yılında Infamous, 3. yılında öbür dediğin 2 oyun verildi.

Ayrıca baktım Infamous 2 Haziran 2011 yılında çıktı ki o zaman PS Plus servisi vardı global olarak. Ve bu oyun çıktıktan 1 yıl sonra yani Haziran 2012 de verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 28 Eylül 2014; 19:53:07 >

• Benim bahsettiğim TR Plus öyleyse. Ben ilk çıktığı zamanlarda başlamıştım, 10 tane oyun vermişlerdi ilk ay.
    PS4'te de yıl sonuna kadar 2-3 tane AAA oyun vereceğiz demişlerdi. İyi oyunlar gelecektir.
  • quote:

Benim bahsettiğim TR Plus öyleyse. Ben ilk çıktığı zamanlarda başlamıştım, 10 tane oyun vermişlerdi ilk ay.
    PS4'te de yıl sonuna kadar 2-3 tane AAA oyun vereceğiz demişlerdi. İyi oyunlar gelecektir.

O olabilir hocam. Türk PS Store ne zaman açıldı, ilk açıldğınıda Plus varmıydı sonradan mı geldi bilemiyorum. Ama 2012 de açıldıysa bile sonuçta servis daha eski bi servis. Bir anda baya oyun verdiyse Türk oyunculara kıyak geçmişlerdir tahminim.

PS4 e iyi oyun gelecek bencede. DriveClub AAA oyun sonuçta, ne kadar oyunun bir bölümünü verselerde "size AAA oyun verdik" diyebilirler. Ben Knack bekliyorum birde bu aralar. Tam Pluslık oyun. Satmıyodur da artık zannetmiyorum.
  • Bence bu sene değilde seneye fifa 14 ve nba 2k14 live 14 verecekler nasıl olsa herkes 15 lere geçti diye bu oyunları bedava verebilir ler bence çok da güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Asr98

Bence bu sene değilde seneye fifa 14 ve nba 2k14 live 14 verecekler nasıl olsa herkes 15 lere geçti diye bu oyunları bedava verebilir ler bence çok da güzel olur

Geçmiş yıllarda böyle bişi olmadığı için 4 dede olacağını sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

Bence bu sene değilde seneye fifa 14 ve nba 2k14 live 14 verecekler nasıl olsa herkes 15 lere geçti diye bu oyunları bedava verebilir ler bence çok da güzel olur

Oldu mesela geçen aylarda pes 2014 verdiler hemde 15 çıkmadan o yüzden verebilirler

• quote:

quote:

quote:

Oldu mesela geçen aylarda pes 2014 verdiler hemde 15 çıkmadan o yüzden verebilirler

Sende diyorsun 15 çıkmadan şu an hepsinin yeni oyunu geldiği için bunları vermesi imkansuz

• Doğru bir noktaya değinmişsin benim hesabımda o eski ps3 oyunlarının hepsi var. Bu ayda boşuna beklemeyin gidin yatın en az 6-7 ay var AAA oyun gelmesine.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sende diyorsun 15 çıkmadan şu an hepsinin yeni oyunu geldiği için bunları vermesi imkansuz

Bence oyun yerine parça dlc versinler veya özel içerik çünkü oyuna para veriyoruz sonra bi o kadastro para dlc sine gidiyor

• Bari bayramda güzel oyun gelse de rahat rahat oynasak.... Shadow of mordoru alırız olmazsa.. Bayramda birkaç oyun bitirmek şart
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.