Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben daha ilk bölümü geçemedim FEZ'de. Sıkıldım sildim bende.
  • Youtube gir bak adamın teki 5 dk. da oyunu bitiriyor :) 2 saat sürmez bence oyun
  • FEZ'de bayağı bir ilerledim taşları dizerek şekil oluşturduğumuz yerler var onların ilkini geçtim ama 16 küplü yeri açtıktan sonra çıkanı geçemedim hala onun dışında oyun harika 2 saat oynamışım %45 diyor 4-5 saatte bitecek herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

Ben daha ilk bölümü geçemedim FEZ'de. Sıkıldım sildim bende.

Bende iki oyuna da beş dakika tahammül edemedim. Zaten FEZ oynarken tekrar oyunun açılış ekranına falan attı bir şeyler oldu tam ayar oldum orada kapattım direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

quote:

Bende iki oyuna da beş dakika tahammül edemedim. Zaten FEZ oynarken tekrar oyunun açılış ekranına falan attı bir şeyler oldu tam ayar oldum orada kapattım direk.

Dayı o oyunun hikayesi ya :)

• twm kullanıcısına yanıt
    Bende var bir kaç güne veririm sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Bende var bir kaç güne veririm sana

Teşekkürler dostum bekliyorum.
  • Merhaba arkadaslar ben yeni ps4 aldim ama demin bir arkadasin ikinci kolada psn actik yazisini gordum bende de 2.kol var ona us psni alsam olur mu birde mesela plus alicam hangisine almaliyim tr psnine aldigim zaman uspsni ne indirdigim oyunu oyniyamaz miyim ?

• quote:

quote:

Güldürdün

• quote:

Orijinalden alıntı: twm

quote:

quote:

Dayı o oyunun hikayesi ya :)

Hahaha. Çoğu oyuncu o yerde oyun kafayı yedi deyip kapatmıştır

• arkadaşlar bir oyun sadece 1 konsoldamı online oynanabilir , yani şimdi bende ödünç aldığım bir ps4 var buna geçici üyelik açtım, oynamak içinde kill zone aldım . konsolu teslim edince kendime konsol alıcam . ödünç aldığım ps4 te bu oyunu online oynarsam yeni aldığım konsoldada oynaya bilirmiyim umarım anlatabilmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okisevi

arkadaşlar bir oyun sadece 1 konsoldamı online oynanabilir , yani şimdi bende ödünç aldığım bir ps4 var buna geçici üyelik açtım, oynamak içinde kill zone aldım . konsolu teslim edince kendime konsol alıcam . ödünç aldığım ps4 te bu oyunu online oynarsam yeni aldığım konsoldada oynaya bilirmiyim umarım anlatabilmişimdir.

Oynayabilirisniz

• quote:

Orijinalden alıntı: sercinho123

Merhaba arkadaslar ben yeni ps4 aldim ama demin bir arkadasin ikinci kolada psn actik yazisini gordum bende de 2.kol var ona us psni alsam olur mu birde mesela plus alicam hangisine almaliyim tr psnine aldigim zaman uspsni ne indirdigim oyunu oyniyamaz miyim ?

TR PSN'e Plus alınca US PSN'den aldığın oyunu oynayabilirsin. Plus TR ve US PSN istediğine alabilirsin, çok farkı yok.
  • arkadaşlar selam,
    şimdi tr psn var bende us psn açıp bf4 premium alırsam çalışıyor yani öylemi ?
  • bu fez manyak bişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

arkadaşlar selam,

Oyununuz kutuluysa (1.bolge) veya us psnden alinmaysa US psnden premium alip kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

arkadaşlar selam,

Oyununuz kutuluysa (1.bolge) veya us psnden alinmaysa US psnden premium alip kullanabilirsiniz.

hocam maalesef 2. bölge
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

arkadaşlar selam,

hocam maalesef 2. bölge

TR PSN'den almak zorundasınız diye biliyorum bu durumda.
  • Ah şu dont starve ı kaçırmayaydım iyi olurdu
  • Arkadaslar 14 gun deneneme plus bittikten sonra 1 yillik uyelik alirim diye 100 lira atmistim hesaba. Ancak 14 gun bitmis bugun otomatik 1 aylik uyelik yapmis. Bunu iptal edip 1 yillik uyelikalmam mumkun mu ?

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.