Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok sağol
  • arkadaşlar sony aylık oyunları ne zaman güncelleyecek first light bekliyorum ama hala plusta görünmüyor
  • Ps plus 1 yillik fiyatina hic indirim geliyor mu amazonda filan haziran gibi olmustu bu donemlerde de oyle olabilir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xCixLandx kullanıcısına yanıt
    carsamba diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenkurban23

Ps plus 1 yillik fiyatina hic indirim geliyor mu amazonda filan haziran gibi olmustu bu donemlerde de oyle olabilir mi acaba

Gecen ay 3 aylik 30 lira olmustu yillik da 100e dusmus olabilir. Su anda nasil bilmiyorum ama.
  • Arkadaslar burasi yeri midir bilmiyorum ama bir sorum olacak; PS4 kullaniyorum ve hesabimda Plus uyeligim var. Arkadasimin PS4'unde benim hesabimi acip primary yaparsak o da kendi hesabina gectiginde Plus kullanabilir mi?

Tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slicer

Arkadaslar burasi yeri midir bilmiyorum ama bir sorum olacak; PS4 kullaniyorum ve hesabimda Plus uyeligim var. Arkadasimin PS4'unde benim hesabimi acip primary yaparsak o da kendi hesabina gectiginde Plus kullanabilir mi?

Tesekkurler.

Plus kullanamaz. Ama oyunlari online oynayabilir. Senin hesabindaki oyunlarida oynar.

• Subat da ne verirler acep

• quote:

Arkadaslar burasi yeri midir bilmiyorum ama bir sorum olacak; PS4 kullaniyorum ve hesabimda Plus uyeligim var. Arkadasimin PS4'unde benim hesabimi acip primary yaparsak o da kendi hesabina gectiginde Plus kullanabilir mi?

Tesekkurler.

Kullanir hem online oynar hemde oyunlari bir kereligine senin hesabina gecip indirir boylelikle oyunlari da oynar

• quote:

Orijinalden alıntı: Deorro4

Subat da ne verirler acep

BENİM TAHMİNİM METRO REDUX

• Wolfenstein'ın hiç indirime girmemesi önümüzdeki aya verileceğine işaret gibi geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Wolfenstein'ın hiç indirime girmemesi önümüzdeki aya verileceğine işaret gibi geliyor bana.

30 dolara dustu iki kez diye hatirliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakın dönemde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

yakın dönemde mi?

evet. black friday ve yılbaşı indirimlerinde düşmüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denklen2a

quote:

Tesekkurler.

Plus kullanamaz. Ama oyunlari online oynayabilir. Senin hesabindaki oyunlarida oynar.

Tesekkur ederim. Cevap beklerken bu arada arkadasla deneme imkanimiz oldu. Dedigin gibi oyunlari online oynayabiliyor ve ucretsiz verilen oyunlar da dahil tum oyunlari benim hesabimdan indirip kendi hesabinda oynayabiliyor. Bunlar disinda Plus'in herhangi baska bir avantaji var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem414

quote:

Tesekkurler.

Kullanir hem online oynar hemde oyunlari bir kereligine senin hesabina gecip indirir boylelikle oyunlari da oynar

Cevap icin tesekkur ederim Gorkem :)
  • Arkadaşlar ps4 ümü psn plus ile beraber satın aldığım için 2016 nisana kadar süresi olan kendi psn plus hesabım boşa çıkmıştır.
    İçerisinde ps3 için uncharted 3 (tr) , pes2014 , nba2k14 , dead space 3 , hitman trilogy , payday 2 , puppeteer , sly cooper , bioshock infinite ve aklıma gelmeyen bazı oyunlar da vardır.
    Sadece plus üyeliğin 1 yıllık ücreti 149.00 TL.
    Ben 16 ay daha süresi olan plus hesabımı oyunlarla beraber 120 TL ye vereceğim
  • Ocak oyunları US PSN'e ne zaman gelecek, ayın altısı oldu halen bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Ocak oyunları US PSN'e ne zaman gelecek, ayın altısı oldu halen bir şey yok.

Ayın son çatşambası açıklanır ilk çarşamba verilir yani yarın verilir dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Ocak oyunları US PSN'e ne zaman gelecek, ayın altısı oldu halen bir şey yok.

Hocam us psn de bu akşam 7-8 gibi gelebilir. Daha önce bu şekilde olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mattmurdock -- 6 Ocak 2015; 13:11:41 >
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.