Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: escape0121

iPhone 5S Global (Model A1457; A1518; A1528; A1530) Cihaz için link:https://yadi.sk/d/datSPR-ebLBcY

Bu linkten A1457 olan ip5s telefonum için indirdim fakat firmware uyumlu değil hatası aldım. Lütfen iphone 5S A1457 için hızlı inen bir link verebilirmisiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Orijinalden alıntı: clopin

İphone 4 icin varmi ios 8

hayır

İos 6 devam ozaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sintech

quote:

Orijinalden alıntı: escape0121

iPhone 5S Global (Model A1457; A1518; A1528; A1530) Cihaz için link:https://yadi.sk/d/datSPR-ebLBcY

Bu linkten A1457 olan ip5s telefonum için indirdim fakat firmware uyumlu değil hatası aldım. Lütfen iphone 5S A1457 için hızlı inen bir link verebilirmisiniz.

https://www.imzdl.com/ios.php

• quote:

Orijinalden alıntı: Want to

İos 8'in şarjı çok iyi gidiyor. Cihazım iphone 5. Takılmada yok ios 8 gerçekten olmuş. Umarım güncellemeler ile daha iyi hale gelir

evet mesela bu arkadaşımızda da batarya süresi gayet iyi..7.1.2 ayarında..ama kimisi 2 saatlik kullanımda %60ları görüyor..bir tutarsızlık var bu işte..tek temennim final sürümün biraz daha kurcalanmış olup farklı bir build ile gelmesi..

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Carsamba 8 demi yoksa sali 00:00 dami ben oyle dusunuyodum :/ hep sali gunleri veya cuma gunleri ciktigi icin guncellemeler

• quote:

Orijinalden alıntı: TownSportif

Carsamba 8 demi yoksa sali 00:00 dami ben oyle dusunuyodum :/ hep sali gunleri veya cuma gunleri ciktigi icin guncellemeler

17 Eylül çarşamba saat 20:00 de :) farklı bir build kodu ile gelirse GM üstüne kurarım ama aynı gelirse uğraşmam nasıl olsa birkaç gün sonra 8.0.1 gelecek
  • 7.1.2 de ısınma ve şarj sorunu var. Umarım 8 de düzelir.

• Final surum golden master'dan ayri yayinlanmayacak bence. Biz su an finali kullaniyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UpTheIrons -- 13 Eylül 2014; 18:22:31 >
  • Arkadaslar ben ip5s kullaniyorum 8gm yukledim ve sarj suresini paylastim. Bence cok iyi bi sure daha once ne 7.1.1 de aldim bu sureyi ne 7.1.2 de. Tek sorun sadece 3g acikken hepsinden fazla gidiyor. Demem o ki wifi si olanlar yasadi gayet guzel.
    Arkadaslar resim gonderemedim telefondan sole diyeyim
    7 saat kullanim
    1 gun beklemede
    Appstore.whatsapp. Twitter. Ve safari kullandim sarjim %30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yomarion -- 13 Eylül 2014; 19:03:21 >
  • Telefonda isinma var mi ??

• Kardesim daha isinma yasamadim telefonda

• Yomarion Y kullanıcısına yanıt
    Tamam kardesim cok saol bi sorum daha olucak sifirlayip mi yukledin yoksa ustune mi guncelleme yaptin

• quote:

Tamam kardesim cok saol bi sorum daha olucak sifirlayip mi yukledin yoksa ustune mi guncelleme yaptin

Kuracaksan sıfırlayıp yüklemelisin. Güncellemede sıkıntı oluyor.

• quote:

Telefonda isinma var mi ??

7.1.2 de olduğu gibi hatırı sayılır bi ısınma var. o da normal bence
  • TownSportif kullanıcısına yanıt
    Kurmak istiyosan kesinlikle sifiirlayip kurmak gerek ben sifirlayip restore yapip kurdum. Kesinlikle ustune guncelleme

• Arkadaşlar ios 8 gm yükledim 5s e. Herşey iyi hoş ama whatsapp sıfırdan kurmak zorunda kaldım. İcloud yedeği olmasına rağmen yedeği görmedi ve yükleyemedi. Bu konuda bilgisi olan varsa boşuna uğraşmayayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kardesim finali yuklemeyi dusunuyorum bende ustune guncelleme yapmaamayi dusunuyorum iyi olur dimi ???

• TownSportif kullanıcısına yanıt
    Tabiki daha iyi olur

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Cihazımı 2 saat açık bırakıp hiç işlem yapmasam %88 den çok daha aşağı iner baataryam,iç geçirdim vallahi inşallah bu şekilde devam eder ve hepimiz 8 ile birlikte bu tarz süreler görebiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamam kardesim cok tesekkur ederim sifirlayip yukleyecegim

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.