Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakanhasan

5c kullananlar yüklemesin mi yani:)

Bence yüklemesin

• Neden ileriye dönük kullanılabilirlik açısından mı diyosun, çünkü rahat kaldırır ios8'i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanhasan -- 13 Eylül 2014; 2:28:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakanhasan

Neden ileriye dönük kullanılabilirlik açısından mı diyosun, çünkü rahat kaldırır ios8'i

Kafadan kafaya deişir biri 0.1 ms lik kasmayı kafaya takar biri 5 dn lik donmaya bişey demez
    Ama ben olsam ios 8 e geçirirdim şimdi düşününce geçirirdim ama 9 a geçirmeZsim destek kesilcek ve ios 7 yüklüip4 gibi kascak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Ben zatende kardesim sana sey sorcam nasil 5s te ios 8 sarj durumu ve stabil mi bide neden donmek istiyosun ve sence gm surum ile final surum farkli mi olacak bana farkli olacak gibi geliyorda

• iphone 5 de ios 7 den daha iyi gibime geldi. temiz kurulum yaptım. gayet akıcı. yorumlara bakarak tereddütlerim oluşmuştu kurmadan önce ama iyi ki kurmuşum. ha oyun performansı nasıldır bilemem oyun oynamam pek telefonda. kullandığım uygulamalarda da crash sorunu falan olmadı şimdilik. şarj konusunda ios 7 gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TownSportif

Ben zatende kardesim sana sey sorcam nasil 5s te ios 8 sarj durumu ve stabil mi bide neden donmek istiyosun ve sence gm surum ile final surum farkli mi olacak bana farkli olacak gibi geliyorda

Benim 5s de 0.1 ms lik kasmalar olabiliyor menüde dolaşırken nadir de olsa.. Final sürümde düzeleceğini umuyorum ancak final sürüm de aynı build ile yayınlanırsa hemen ardından 8.0.1 in yayınlanacağını düşünüyorum.. Şarj konusunda malesef 7.1.2 kadar başarılı değil.. Bunu yazarken bile %2 şarjım gitti.. Yüklememiş olanlar o yüzden şimdilik dokunmasın diyorum

• arkadaşlar ios 8 gm yüklü iphone 5s, fakat geri dönemiyorum bi türlü. itunes den otomatik te denedim manuel 7.1.2 ve 7.1.1 denedim uygun değil falan diyor. türkiye cihazı a1457 , yükleme linklerinden de iPhone 5s (GSM) seçiyorum

** hallettim, dfu moda almak gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_cyberia -- 13 Eylül 2014; 10:52:10 >
  • ipad 3 e ios8 yükledim deneme amaçlı ve iyikide denemişim. 1 günlük süreden sonra hemen geri dönüyorum ios 7 e.

ipad 3 kullanıcıları ios7 e baya laf ettik ama ios8 çok daha beter olmuş. belki ileriki sürümlerde gelişir ama şu an için kötü. tavsiye etmiyorum şahsen :)
  • Ben de geri dönüyorum arkadaşlar... Wi-Fi problemi beni bezdirdi maalesef yoksa diğer her yönden memnundum hiçbir problem yaşamadım Wi-Fi dışında.
  • Geri dönüş yaptım 3g durumundan dolayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GM Sürümü udid olmadan kurabiliyormuyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet
  • umarım final sürümü GM'den farklı olur..
  • İphone 4 icin varmi ios 8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clopin -- 13 Eylül 2014; 13:17:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clopin

İphone 4 icin varmi ios 8

hayır
  • Umarim final surumu farkli olur imzalanma tarihine bakilirsa olucak gibi hadi insallah diyelim simdiden

• İos 8'in şarjı çok iyi gidiyor. Cihazım iphone 5. Takılmada yok ios 8 gerçekten olmuş. Umarım güncellemeler ile daha iyi hale gelir
    iOS 9 [ANA KONU]
  • Ekran bolup 2 farkli uygulama acilabiliniyor mu ios8 de ?
    İpad air de olacagi soyleniyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: TownSportif

Umarim final surumu farkli olur imzalanma tarihine bakilirsa olucak gibi hadi insallah diyelim simdiden

benim de temennim bu yönde açıkçası,herşey çarşamba saat 20:00 de netlik kazanacak :)
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.